
Przy pomocy wpisów możesz zadać autorowi pytanie, pochwalić go, poprosić o pomoc, a
przede wszystkim utrzymywać z nimi bliższy kontakt. Pamiętaj o zachowaniu kultury,
jesteś gościem :) *Jeśli chcesz odpisać konkretnej osobie, użyj funkcji " Odpowiedz" - osoba ta dostanie powiadomienie* ×



Madonna.
Użytkownik @Madonna. rzucił w ciebie śnieżką ❄️. Zrewanżuj mu się tym samym.
-Imely-
AUTOR•Dobranoc wszystkim kochani!
Madonna.
@Imely
Dobranoc 🖤
Stay_Soul
@Imely ~ Branoc! ✨
Madonna.
Gratuluję 50 obserwacji 👏🏻
Zasługujesz na więcej i zobaczysz, że z czasem coraz więcej ludzi doceni twój talent i twoją osobę 🖤
(Wybacz za te powtórzenia 🙏🏻)
-Imely-
• AUTOR@Madonna. Dziękuję za bardzo 🖤
Ależ nic się nie stało kochana :)
-Imely-
AUTOR•●Hello wszystkim!●
•Jak tam kochani?(wiem pytam o to w każdym wpisie)
•Jakieś oznaczenia bądź quizy na SG?
•A dobrze. Tyle że mam tak cudowną klasę, że….od niej w końcu umrę….
Co się dzieje? Wybuchła kolejną drama :)…..(<——– ten uśmieszek tutaj jest potrzebny)
•Tak….wchodzę rano na SQ,by sprawdzić powiadomienia, a tam moje opowiadanie SE (Shadow eyes) jest na SG i na pierwszym miejscu. XD serio to tylko prolog, a modzi już go oznaczją i dają na SG.
Dzięki temu mam już chyba 7 lub 8 quizów na SG!
●Postaram się coś wstawić niebawem i w końcu może wstawię coś innego niż one shot :) może 1 rozdział SE powiem wam tyle, będzię się dużo działo w tej serii.
Miłego dnia wszystkim!
-Imely
PS.Dziękuję @Madonna. za te cudowne nazwy jak mnie nazywasz, aż nie wypadałoby bym ją też cię jakoś zaczęła nazywać heh
Stay_Soul
@Imely Cześć!
Dobrze
Ostatnio tak, jeden
Gratulacje, w pełni zasłużone!
Jasne, rozumiem, będę czekać!
Dziękujemy i wzajemnie! ✨
-Imely-
AUTOR•●Hello wszystkim!●
•Jak tam?
•Dużo nauki?
•Czy u was też jest śnieg?
•Dobrze, tak sądzę
•Oj trochę na pewno
•No tak! W końcu
●Wstawiłam swój freestyle, który miał być wierszem. Czy wyszedł? Może dla tych co nie czytali to tu jest link:
https://samequizy.pl/imely-freestyle/
●Miłej soboty●
-Wasza Imely
Stay_Soul
@Imely Cześć!
W porządku
W tym tygodniu zdecydowanie, ale już mniej
Jeszcze nie
Zostawiłam ❤️
Wzajemnie!
Madonna.
@Imely
Cześć Mell
Jakoś tu próbuje żyć, zaraz muszę odkurzyć w domu 😌
Niestety tak
Padał przez 10 minut lecz śladu po nim brak.
Czytałam i podoba mi się ♡
Miłego dnia!