Patryk
33

Fox_Slip

Patryk
33

Fox_Slip

imię: Kora

miasto: Ursus :P (Iykyk)

www: youtube.com

o mnie: przeczytaj

2648

O mnie

!!!WSZELKIE REKLAMY I ŁAŃCUSZKI NA TYM PROFILU SĄ USUWANE A OSÓBKI KTÓRE JE WSTAWIŁY BLOKOWANE!!!

O twórcy:
- 13-17 yo
-They/Them lub He/Him
-14.07 urodzinki
-Jestem samozwańczym artystą
-Szkolę się na fotografa
-Jestem czymś pomiędzy ateistą a satanistą... Czytaj dalej

Ostatni wpis

Fox_Slip

Fox_Slip

Mam bardzo mieszane uczucia co do tego rysunku ale potrzebowałem nowej refy na af (N... Czytaj dalej

Odznaki

Przy pomocy wpisów możesz zadać autorowi pytanie, pochwalić go, poprosić o pomoc, a przede wszystkim utrzymywać z nimi bliższy kontakt. Pamiętaj o zachowaniu kultury, jesteś gościem :)

*Jeśli chcesz odpisać konkretnej osobie, użyj funkcji " Odpowiedz" - osoba ta dostanie powiadomienie* ×

Zaloguj się, aby dodać nowy wpis.

Wpisy autora: Wróć do wszystkich wpisów
Fox_Slip

Fox_Slip

AUTOR•  

Mam bardzo mieszane uczucia co do tego rysunku ale potrzebowałem nowej refy na af (Nie rysuję fullbody zbyt często, hah)
Muszę jeszcze dodać paletę kolorków oraz dwie informacje ale ciii

Odpowiedz
18
_im_the_best_kind_of_mess_

_im_the_best_kind_of_mess_

Eee tam zaebiste jest
@-Porzeczka- fr ja bym jakies krzaczaste lesne tlo walnela jakies zdj ladne xD ale tez jest git to tlo co jest

Odpowiedz
2
Jesionowa

Jesionowa

@Fox_Slip kocham twoj styl jest taki remarkable i kind of goofy

Odpowiedz
1
pokaż więcej odpowiedzi (2)
Fox_Slip

Fox_Slip

AUTOR•  

Podlot kawki jeśli się nie mylę
Złapany wczoraj w parku 😋

Odpowiedz
19
_im_the_best_kind_of_mess_

_im_the_best_kind_of_mess_

@Fox_Slip wczoraj widzialam kruka w lesie
:p
Fajny ziomek tbh

Odpowiedz
shadely

shadely

@Fox_Slip AWAWAAWAWAWWW. SŁODZIAK.

Odpowiedz
pokaż więcej odpowiedzi (7)
Fox_Slip

Fox_Slip

AUTOR•  
Odpowiedz
11
jelito_cienkie

jelito_cienkie

@Fox_Slip TRAGEDIA ON TOP WOOOO

Odpowiedz
3
-Porzeczka-

-Porzeczka-

@Fox_Slip
Cool!

Odpowiedz
3
pokaż więcej odpowiedzi (4)
Fox_Slip

Fox_Slip

AUTOR•  

Czy możemy przestać nazywać hakowaniem kradnięcie kont grupowych do których 'haker' dostał wcześniej hasło i musiał być członkiem konta?
Nie chce mi się jakoś wierzyć że faktycznie siedzi tu jakiś haker i zajmuje się przejmowaniem jedynie kont grupowych i tu niezależnie od liczby obserwacji czy czegokolwiek innego na stronie z quizami która powoli umiera śmiercią naturalną
Przerabialiśmy ten temat tyle razy na przestrzeni ostatnich lat, bardziej to co tu widzę podchodzi pod nadużycie uprawnień a same konta imo są kradzione a nie hakowane gdyż dlaczego nikt wcześniej nie wpadł na pomysł hakowania takich kont jak @Adelina czy @Kebabowski?
Po prostu uważajcie na to komu dajecie hasła, współpracujcie z zaufanymi lub znanymi na tej stronie użytkownikami i stwórzcie randomowe hasła a serio nic wam nie będzie grozić
Dziękuję za uwagę, bawcie się dobrze dzieci i uważajcie na siebie

Przepraszam jeśli przekazałem wszystko chaotycznie, nie chce mi sie nad tym dłużej siedzieć aby wypowiedź brzmiała lepiej

Odpowiedz
26
YuXi.

YuXi.

@Fox_Slip
Tak wszystko dobrze niby

Odpowiedz
2
Fox_Slip

Fox_Slip

•  AUTOR

@YuXi. To tyle dobrego, hah

Odpowiedz
1
pokaż więcej odpowiedzi (6)
Fox_Slip

Fox_Slip

AUTOR•  

Post stricte pod fanów wojaków
No ogólnie zbieram na fursuit i szukam chętnych na te książki z wysyłką przez vinted, wątpię że akurat tutaj się ktoś znajdzie ale zawsze można próbować cn

Odpowiedz
13
-Porzeczka-

-Porzeczka-

@Fox_Slip
Cool. Ja podziękuję. Heh, ja zbieram na maskę i ogon od fursuit. 🤍😝🍒

Odpowiedz
2
Fox_Slip

Fox_Slip

•  AUTOR

@wydma Zapraszam na pv!! ^^
@-Porzeczka- Powodzenia!!!

Odpowiedz
1
pokaż więcej odpowiedzi (5)