Patryk

Mistlar

Patryk

Mistlar

imię: Mist

miasto: Kraina Snów

www: wattpad.com

o mnie: przeczytaj

594

O mnie

𝙒𝙨𝙯𝙮𝙨𝙘𝙮 𝙣𝙖 𝙪𝙡𝙞𝙘𝙮 𝙬𝙡𝙚𝙥𝙞𝙖𝙟𝙖̨ 𝙬𝙯𝙧𝙤𝙠 𝙬 𝙟𝙖𝙠𝙖̨𝙨́ 𝙠𝙖𝙧𝙩𝙠𝙚̨ 𝙥𝙧𝙯𝙮𝙠𝙡𝙚𝙟𝙤𝙣𝙖̨ 𝙙𝙤 𝙨𝙯𝙮𝙗𝙮 𝙨𝙠𝙡𝙚𝙥𝙞𝙠𝙪. 𝙕... Czytaj dalej

Odznaki

Przy pomocy wpisów możesz zadać autorowi pytanie, pochwalić go, poprosić o pomoc, a przede wszystkim utrzymywać z nimi bliższy kontakt. Pamiętaj o zachowaniu kultury, jesteś gościem :)

*Jeśli chcesz odpisać konkretnej osobie, użyj funkcji " Odpowiedz" - osoba ta dostanie powiadomienie* ×

Zaloguj się, aby dodać nowy wpis.

Wpisy autora: Wróć do wszystkich wpisów
Mistlar

Mistlar

AUTOR•  

Odpowiedz
4
Saphira_Draco

Saphira_Draco

@Mistlar Ładne, miło cię widzieć tak btw ;)

Odpowiedz
1
Mistlar

Mistlar

•  AUTOR

@Saphira_Draco Dziękuję, też się cieszę. Będę pisać rzadko, ale postaram się jakieś wpisy wstawiać :>

Odpowiedz
1
Mistlar

Mistlar

AUTOR•  

Odpowiedz
6
-Fox.Lili-

-Fox.Lili-

@Mistlar prześliczne <33

Odpowiedz
1
Mistlar

Mistlar

•  AUTOR

@-Fox.Lili- Dziękuję <3

Odpowiedz
1
pokaż więcej odpowiedzi (5)
Mistlar

Mistlar

AUTOR•  

Kochani, wróciłam! Zapewne nie muszę się zbytnio tłumaczyć, bo tak naprawdę chyba znaczna większość kont to osoby chodzące do szkoły i zwyczajnie moje dni to było chodzenie do szkoły, a powrót z niej to robienie czegokolwiek, żeby odpocząć. Nie wiem czy teraz wracam regularnie, ale mogę spróbować :>

Odpowiedz
7
Mistlar

Mistlar

•  AUTOR

@-Ostrokrzewinka- Gdzieś tak od stycznia

Odpowiedz
Czerwona..

Czerwona..

@Mistlar super że jesteś <3

Odpowiedz
1
pokaż więcej odpowiedzi (1)
Mistlar

Mistlar

AUTOR•  

Narysowałam to dzisiaj na edb. Arachnofobię w sumie mam, ale nie na tyle, żeby się jakoś super bać nawet samego zdjęcia, chyba że pająk jest duży i łazi komuś po ręce. To bym była totalnie ja :>

Odpowiedz
7
-Fox.Lili-

-Fox.Lili-

@Mistlar Ale prześliczny rysunek Kochana! <3

Odpowiedz
1
Mistlar

Mistlar

•  AUTOR

@-Fox.Lili- @.Sage_Tea. Dziękuję bardzo <3

Odpowiedz
3
pokaż więcej odpowiedzi (1)
Mistlar

Mistlar

AUTOR•  

Teraz zauważyłam, że brakuje mi 3 obserwacji do 400, od kilku lat czekam na te 400, heh. Znaczy ja po prostu jakoś tak bardzo nie idę w te obserwacje, chcielibyście jakiś specjał? Mogę pomyśleć nad jakimś ciekawym oneshotem albo coś.

Odpowiedz
7
Pawioskoczek2010

Pawioskoczek2010

@Mistlar gratulacje

Odpowiedz
1
Mistlar

Mistlar

•  AUTOR
Odpowiedz
2
pokaż więcej odpowiedzi (1)