
Przy pomocy wpisów możesz zadać autorowi pytanie, pochwalić go, poprosić o pomoc, a
przede wszystkim utrzymywać z nimi bliższy kontakt. Pamiętaj o zachowaniu kultury,
jesteś gościem :) *Jeśli chcesz odpisać konkretnej osobie, użyj funkcji " Odpowiedz" - osoba ta dostanie powiadomienie* ×




...Flower...Pink
AUTOR•❤️❤️❤️💓Cześć!!!❤️❤️❤️💓
Już za tydzień czyli w poniedziałek jadę na tą wycieczkę dwudniową Bardzo się cieszę więcej zaraz dodam
...Flower...Pink
AUTOR•Cześć!!
Za tydzień w poniedziałek i wtorek nie będę aktywna bo jadę na wycieczkę dwudniową do Wrocławia oraz do Skalnego Miasta więc nie będę aktywna my mamy zbiórkę o 4:40 więc stanę pewnie o 3:00 i gdzieś o 23:00 Wracamy we wtorek i naprawdę bardzo Będę za wami tęsknić chyba że dodałam na moim telefonie który będę miała jakiś może jeden quiz gdybym się będzie nudzić No bo będziemy jechać około 8 godzin w jedną stronę więc tak będziemy spać w takim hotelu zaraz wam podam nazwę i naprawdę bardzo się cieszę blanki dzisiaj nie było Nie wiem podstawówy na moim profilu ale mniej nie było i u dziadków z tym jej nie było bo nawet nie spotkałam była na jakiś mistrzostwach województwa w weekend więc bardzo więc bardzo jej Gratuluję naprawdę a teraz wracając do mojego wyjazdu to będzie hotel Willa
Antica. I to jest w centrum Kudowy Zdroju więc naprawdę bardzo się cieszę i tak jest napisane zbiórka 22.06 poniedziałek przedszkole o godzinie 4:45 wyjazd godzina 5:00 powrót 23.06 wtorek w późnych godzinach wieczornych więc bardzo fajnie i naprawdę się cieszę pa buziaczki Michalina. A tak w ogóle to będziemy dodawać w hotelu Villa antica w centrum Kudowy Zdroju
...Flower...Pink
• AUTORTam czytajcie zamiast przedszkole to przed szkołą
...Flower...Pink
• AUTORDziękuję bardzo za odpowiedźi
...Flower...Pink
AUTOR•Cześć 👋 😀😀 jadę jutro na wycieczkę do Łaz oraz Sierpca. W Sierpcu będziemy zwiedzać skansen,a w Łazach jeszdziemy do mini zoo.zaraz dodam nowy wpis o innej wycieczce i info profilowe !!paa
...Flower...Pink
AUTOR•uwaga!!! na
@imperiumniedzwiadka.
on chakuje konta grupowe i zapasowe.
polecam załorzyc silne hasło lub dziwne.pozdrawiam
...Flower...Pink
AUTOR•Hej jak się czujecie. Mam jutro urodziny przyjmuje życzenia.Zgłaszajcie karmy dla psów do recenzji ja jestem BffmisiaBlankapsy tylko na innym koncie. Polecajki….pink…flower. paa
Klub_Pomagania_Zwierzetom
Brit cere salmon hipoalergick
...Flower...Pink
• AUTOROki