Patryk

...Flower...Pink

Patryk

...Flower...Pink

imię: Misia

miasto: Chomiczkowo

o mnie: przeczytaj

4

O mnie

Hej.mam na imię michalina. Moja bff na sq.
...Pink...Flower... polecam .więcej w pon lub wt

Ostatni wpis

...Flower...Pink

...Flower...Pink

❤️❤️❤️💓Cześć!!!❤️❤️❤️💓 Już za tydzień czyli w poniedziałek jadę na tą wycieczkę dwu... Czytaj dalej

Ulubieni

...Flower...Pink nie ma ulubionych autorów

Przy pomocy wpisów możesz zadać autorowi pytanie, pochwalić go, poprosić o pomoc, a przede wszystkim utrzymywać z nimi bliższy kontakt. Pamiętaj o zachowaniu kultury, jesteś gościem :)

*Jeśli chcesz odpisać konkretnej osobie, użyj funkcji " Odpowiedz" - osoba ta dostanie powiadomienie* ×

Zaloguj się, aby dodać nowy wpis.

Wpisy autora: Wróć do wszystkich wpisów
...Flower...Pink

...Flower...Pink

AUTOR•  

❤️❤️❤️💓Cześć!!!❤️❤️❤️💓
Już za tydzień czyli w poniedziałek jadę na tą wycieczkę dwudniową Bardzo się cieszę więcej zaraz dodam

Odpowiedz
2
...Flower...Pink

...Flower...Pink

AUTOR•  

Cześć!!
Za tydzień w poniedziałek i wtorek nie będę aktywna bo jadę na wycieczkę dwudniową do Wrocławia oraz do Skalnego Miasta więc nie będę aktywna my mamy zbiórkę o 4:40 więc stanę pewnie o 3:00 i gdzieś o 23:00 Wracamy we wtorek i naprawdę bardzo Będę za wami tęsknić chyba że dodałam na moim telefonie który będę miała jakiś może jeden quiz gdybym się będzie nudzić No bo będziemy jechać około 8 godzin w jedną stronę więc tak będziemy spać w takim hotelu zaraz wam podam nazwę i naprawdę bardzo się cieszę blanki dzisiaj nie było Nie wiem podstawówy na moim profilu ale mniej nie było i u dziadków z tym jej nie było bo nawet nie spotkałam była na jakiś mistrzostwach województwa w weekend więc bardzo więc bardzo jej Gratuluję naprawdę a teraz wracając do mojego wyjazdu to będzie hotel Willa
Antica. I to jest w centrum Kudowy Zdroju więc naprawdę bardzo się cieszę i tak jest napisane zbiórka 22.06 poniedziałek przedszkole o godzinie 4:45 wyjazd godzina 5:00 powrót 23.06 wtorek w późnych godzinach wieczornych więc bardzo fajnie i naprawdę się cieszę pa buziaczki Michalina. A tak w ogóle to będziemy dodawać w hotelu Villa antica w centrum Kudowy Zdroju

Odpowiedz
2
...Flower...Pink

...Flower...Pink

•  AUTOR

Tam czytajcie zamiast przedszkole to przed szkołą

Odpowiedz
2
...Flower...Pink

...Flower...Pink

•  AUTOR

Dziękuję bardzo za odpowiedźi

Odpowiedz
2
...Flower...Pink

...Flower...Pink

AUTOR•  

Cześć 👋 😀😀 jadę jutro na wycieczkę do Łaz oraz Sierpca. W Sierpcu będziemy zwiedzać skansen,a w Łazach jeszdziemy do mini zoo.zaraz dodam nowy wpis o innej wycieczce i info profilowe !!paa

Odpowiedz
3
...Flower...Pink

...Flower...Pink

AUTOR•  

uwaga!!! na
@imperiumniedzwiadka.
on chakuje konta grupowe i zapasowe.
polecam załorzyc silne hasło lub dziwne.pozdrawiam

Odpowiedz
2
...Flower...Pink

...Flower...Pink

AUTOR•  

Hej jak się czujecie. Mam jutro urodziny przyjmuje życzenia.Zgłaszajcie karmy dla psów do recenzji ja jestem BffmisiaBlankapsy tylko na innym koncie. Polecajki….pink…flower. paa

Odpowiedz
5
Klub_Pomagania_Zwierzetom

Klub_Pomagania_Zwierzetom

Brit cere salmon hipoalergick

Odpowiedz
2
...Flower...Pink

...Flower...Pink

•  AUTOR

Oki

Odpowiedz
2
pokaż więcej odpowiedzi (10)