
Przy pomocy wpisów możesz zadać autorowi pytanie, pochwalić go, poprosić o pomoc, a
przede wszystkim utrzymywać z nimi bliższy kontakt. Pamiętaj o zachowaniu kultury,
jesteś gościem :) *Jeśli chcesz odpisać konkretnej osobie, użyj funkcji " Odpowiedz" - osoba ta dostanie powiadomienie* ×





flov_er
AUTOR•Informuje że żyje, jestem chora i mam mega mało siły ostatnio. Chyba jeszcze nie pisałam ale zaczęłam chodzić na terapie. Na początku nie rozumiałam z jakiego powodu miałabym na nią chodzić. Po ostatnim spotkaniu jednak już rozumiem. Coz. Liczę że niedługo się poprawi. Lovkii<3
Co u was???
u.got.this
@flov_er zdrowiej! 🦄
Omg gratulacje!!!!! 🫶
Nyther
@flov_er to się cieszę, powodzenia<3 i zdrowia!
Może być
flov_er
AUTOR•Whatever. Jesteśmy razem znowu. Ale na pewnych warunkach i jest lepiej.
CHCE SIĘ POCHWALIĆ!!! spełniam marzenie. Wzięłam od taty gitarę i zaczęłam sie uczyć (moje marzenie to bylo od zawsze) i całkiem nieźle mi chyba hah❤️
Czuje sie juz lepiej, a jak u was?
Nyther
@flov_er no to chyba gratulacje, ale błagam stawiaj granicę
Ooo super!!
Może być
flov_er
AUTOR•Nie mam pojecia jak to zrobilam, ale nie jesteśmy razem. Okropnie sie z tym czuje. Jest strasznie dziwnie, ale moze to normalne? Nie wiem. Chyba żałuję, bo mówiła ze myślała ze robi dobrze i ze sie naprawi ale ile razy ja to już słyszałam? Powiedziałam ze jak bede gotowa to wrócę i mam ochotę zrobić to juz teraz. Jak widze ze sie nie usmiecha do mnie tak jak zwykle to mam straszne wyrzuty sumienia bo chviala dobrze. Nie eiem co zrobie dalej
u.got.this
@flov_er a jesteś gotowa do wracania? Czy serio tego chcesz? Czy słowa "chciałam dobrze" są na 100% szczere i czy nawet jeśli tak- czy to coś zmienia?
Ik nie moja sprawa, nie odpisuj mi. Wspominałaś wcześniej o złym samopoczuciu i toksycznej relacji, więc zadaję pytania za Ciebie.
flov_er
AUTOR•Pokłóciłam sie z nią znowu dzisiaj rano. (najpierw obwiniala mnie a potem gadala ze to wszystko jej wina) Powiedzialam ze daje jej ostatnią szanse więc moze jednak będę mogła zerwać bez jej samobvjstwa. Martwie sie o nią, ale za bardzo mnie to boli. Wiem ze jestem kolejną osobą która ja zostawia i obiecywalam jej tego nie robić, ale k**** odechciewa mi się żyć przez ten zwiazek. Caly czas sie poswiecam a ona nie robi nic tylko gada ze sie zabije beze mnie (na pewno tak bedzie)
flov_er
AUTOR•NOMINKA: udajemy, że jesteśmy w
KRAINIE CZARÓW i mamy razem czat! 🐇🦄💗🙂
ZASADY: dopisz swój nick z @
@u.got.this (autor): Ej. co będzie jak ułamię grzyb ze środka i zjem? Bo pomniejsza i powiększa tylko grzyb z jednej i drugiej strony, a z trzeciej i czwartej?
@flov_er : Będziesz świecić w ciemności… Zaczęłam hodować takie kwiaty i prawie mi kotka zeżarły. Jak się ich pozbyć bo są mojego wzrostu i atakują wszystko co się rusza?
@
Zostałam nominowana przez @u.got.this
Nominuję: @ignisavis @Dark._.Warrior i @Metalova
u.got.this
@flov_er omg! Też mam problem z tymi kwiatkami, puściłem im muzykę klasyczną. Są spokojne kiedy gra.
Super, dzięki za zrobienie 🫶
_Loki_Storm_Metalova
@flov_er @Metalova: Kwiatki są bardzo łase na herbatniki i kawę taką mocną bez mleka, jeśli chodzi ci o te przerośnięte słoneczniki. Mam teraz problem, bo wszędzie ziarna na kawę są bardzo drogie, a do kawiarni nie chcę ich zabierać z wiadomych powodów.