Patryk
309

vannoin

Patryk
309

vannoin

www: whatsapp.com

6440

Ostatni wpis

vannoin

vannoin

Dzień dobry! Minęły dwa tygodnie od ostatniego wpisu, więc chyba czas najwyższy jak... Czytaj dalej

Odznaki

Przy pomocy wpisów możesz zadać autorowi pytanie, pochwalić go, poprosić o pomoc, a przede wszystkim utrzymywać z nimi bliższy kontakt. Pamiętaj o zachowaniu kultury, jesteś gościem :)

*Jeśli chcesz odpisać konkretnej osobie, użyj funkcji " Odpowiedz" - osoba ta dostanie powiadomienie* ×

Zaloguj się, aby dodać nowy wpis.

Wpisy autora: Wróć do wszystkich wpisów
vannoin

vannoin

AUTOR•  

Dzień dobry!

Minęły dwa tygodnie od ostatniego wpisu, więc chyba czas najwyższy jakoś się wypowiedzieć😅

a) Co u mnie?
Cóż, w ostatnich dniach jest nieco więcej luzu; odbyła się rada pedagogiczna, a jeszcze przed nią oceny były wystawiane – skończyłam ze średnią 5.3, więc jest nieźle XD Tak czy owak, staram się jakoś wypoczywać. Ostatnio również (klasycznie) wzięłam udział w koncercie na zakończenie roku szkolnego jeśli chodzi o moje zajęcia z pianina. Zagrałam utwory takie jak; "Ballada" Friedricha Burgmüllera, "Ballada dla Adeliny", "Dla Elizy" czy "Old Doll". Myślę, że źle nie wypadłam, wręcz dobrze; ale mogło być lepiej. (Chociaż o część błędów mogę próbować winić instrument XD). W ostatni weekend zaczęłam też oglądać nowy serial komediowy – "'Allo 'Allo!", który każdemu serdecznie polecam. (Łącznie obejrzałam już chyba ze 3-4 płyty XD)

b) A co u Was?
O tym możecie dać znać w odpowiedzi do tego posta; chętnie przeczytam:)

c) Kiedy nowy quiz?
Powiem krótko; jeszcze nie wiem, widzicie jak to ze mną ostatnio jest, ale postaram się coś dla Was przygotować:)

Pozdrawiam każdego!

Odpowiedz
2
vannoin

vannoin

AUTOR•  

Dzień dobry!😃

Pamiętam, jak 01.06.24 pytałam się Was, który to Wasz czerwiec na SQ. (Tak samo z resztą było w zeszłym roku.)

Cóż, mój trzeci;)

Ciężko mi uwierzyć, że ten czas leci aż tak szybko, a ja dalej (choć już rzadziej) dodaję tu quizy.🤗

Z przyjściem tak cennej dla mnie daty, chciałabym zapytać się każdej z tych 682 osób, jak minął Wam Wasz dzień – szkoła (lub jej brak), prezenty z okazji Dnia Dziecka, ogólne samopoczucie, bądź plany na popołudnie.💫 Czy życie ostatnio zaczęło nabierać kolorów?🌈

Nie mogę doczekać się, aż przeczytam Wasze odpowiedzi!
Miłego 🌅!

Odpowiedz
8
rednax

rednax

@vannoin to moj piaty xhyba a u mni3 spoko jest jadlam se lody przed chwila

Odpowiedz
1
vannoin

vannoin

•  AUTOR

@rednax czerwiec jest, to prawdziwy sezon na lody sie zaczyna:)

Odpowiedz
1
pokaż więcej odpowiedzi (2)
vannoin

vannoin

AUTOR•  

DZIEŃ DOBEREK KARTOFELEK!🥔🥔🥔

Po 2 tygodniach w końcu wpadam – tym razem z… quizem!😱
(na który wreszcie znalazłam czas, chociaż nadal nie tyle, ile bym chciała:_))

KONIECZNIE dajcie znać, co u Was wydarzyło się pod moją chwilową nieobecność, a jeśli jesteście zainteresowani; oczywiście zapraszam do wcześniej wspomnianego quizu😉

🖇️: https://samequizy.pl/gdansk-prawda-czy-falsz/
(Za pierwsze serduszka bardzo serdecznie dziękuję @Olivyeonka i @Akademia.SameQuizy 🥰)

A jeśli ktoś ma chwilkę… pragnę zaprosić jeszcze do szybkiej oceny 🌟miniaturki🌟, której SQ jak zawsze zepsuło jakość XD

Pozdrawiam serdecznie, trzymajta się cieplutko!

PS.
Znacie taki utwór jak "Ballada dla Adeliny"?🤨

Odpowiedz
7
vannoin

vannoin

•  AUTOR

@Olivyeonka
oo, super, smacznego (odpisałam wcześniej, niemniej internet się zerwał)
dzięki, szczególnie, że zdjęcie jest mojego autrostwa:D (ale w dwóch filtrach XD) (holy minie rok od jego zrobienia zaraz)
bajuu
okej"D

Odpowiedz
1
Olivyeonka

Olivyeonka

@vannoin dzięki, oki plus jeszcze sq coś ścina, zrozumiałe🥲

Odpowiedz
1
pokaż więcej odpowiedzi (1)
vannoin

vannoin

AUTOR•  

Lubicie jeść ryby?🤔🐟

Odpowiedz
7
zuziavxs_

zuziavxs_

@vannoin niezbyt

Odpowiedz
2
Serbia2167

Serbia2167

Kochamy

Odpowiedz
pokaż więcej odpowiedzi (2)
vannoin

vannoin

AUTOR•  

Dobry wieczór!

🎶 Jak niektórzy mogli już zauważyć na tym profilu pojawił się dzisiaj nowy quiz. Zapraszam każdego, kto uważa, że to głosowanie jest dla niego! 🙌

🖇: https://samequizy.pl/tylko-stereotyp-czy-moze-fakt-glosowanie-dla-pianistow/

Dajcie znać jak Wam mijały ostatnie dni, podczas gdy mnie było tutaj znacznie mniej:) Jeśli ktoś ma do mnie jakieś pytania – również są mile widziane.

Na koniec powiedzcie jeszcze, jak podoba Wam się miniaturka do wspomnianej wcześniej ankiety, której oznaczeniem wspólnie możemy się już cieszyć! 🖼

Dobrej nocy! ❤️🌃

@i.swore

Odpowiedz
15

A...e

@vannoin <3

dzięki..
rozumiem, jak coś to jestem
nie ma za co

Odpowiedz
1
vannoin

vannoin

•  AUTOR

@Anane
spoko:)
dzięki:D

Odpowiedz
1
pokaż więcej odpowiedzi (2)