
Przy pomocy wpisów możesz zadać autorowi pytanie, pochwalić go, poprosić o pomoc, a
przede wszystkim utrzymywać z nimi bliższy kontakt. Pamiętaj o zachowaniu kultury,
jesteś gościem :) *Jeśli chcesz odpisać konkretnej osobie, użyj funkcji " Odpowiedz" - osoba ta dostanie powiadomienie* ×










vannoin
AUTOR•Dzień dobry!
Minęły dwa tygodnie od ostatniego wpisu, więc chyba czas najwyższy jakoś się wypowiedzieć😅
a) Co u mnie?
Cóż, w ostatnich dniach jest nieco więcej luzu; odbyła się rada pedagogiczna, a jeszcze przed nią oceny były wystawiane – skończyłam ze średnią 5.3, więc jest nieźle XD Tak czy owak, staram się jakoś wypoczywać. Ostatnio również (klasycznie) wzięłam udział w koncercie na zakończenie roku szkolnego jeśli chodzi o moje zajęcia z pianina. Zagrałam utwory takie jak; "Ballada" Friedricha Burgmüllera, "Ballada dla Adeliny", "Dla Elizy" czy "Old Doll". Myślę, że źle nie wypadłam, wręcz dobrze; ale mogło być lepiej. (Chociaż o część błędów mogę próbować winić instrument XD). W ostatni weekend zaczęłam też oglądać nowy serial komediowy – "'Allo 'Allo!", który każdemu serdecznie polecam. (Łącznie obejrzałam już chyba ze 3-4 płyty XD)
b) A co u Was?
O tym możecie dać znać w odpowiedzi do tego posta; chętnie przeczytam:)
c) Kiedy nowy quiz?
Powiem krótko; jeszcze nie wiem, widzicie jak to ze mną ostatnio jest, ale postaram się coś dla Was przygotować:)
Pozdrawiam każdego!
vannoin
AUTOR•Dzień dobry!😃
Pamiętam, jak 01.06.24 pytałam się Was, który to Wasz czerwiec na SQ. (Tak samo z resztą było w zeszłym roku.)
Cóż, mój trzeci;)
Ciężko mi uwierzyć, że ten czas leci aż tak szybko, a ja dalej (choć już rzadziej) dodaję tu quizy.🤗
Z przyjściem tak cennej dla mnie daty, chciałabym zapytać się każdej z tych 682 osób, jak minął Wam Wasz dzień – szkoła (lub jej brak), prezenty z okazji Dnia Dziecka, ogólne samopoczucie, bądź plany na popołudnie.💫 Czy życie ostatnio zaczęło nabierać kolorów?🌈
Nie mogę doczekać się, aż przeczytam Wasze odpowiedzi!
Miłego 🌅!
rednax
@vannoin to moj piaty xhyba a u mni3 spoko jest jadlam se lody przed chwila
vannoin
• AUTOR@rednax czerwiec jest, to prawdziwy sezon na lody sie zaczyna:)
vannoin
AUTOR•DZIEŃ DOBEREK KARTOFELEK!🥔🥔🥔
Po 2 tygodniach w końcu wpadam – tym razem z… quizem!😱
(na który wreszcie znalazłam czas, chociaż nadal nie tyle, ile bym chciała:_))
KONIECZNIE dajcie znać, co u Was wydarzyło się pod moją chwilową nieobecność, a jeśli jesteście zainteresowani; oczywiście zapraszam do wcześniej wspomnianego quizu😉
🖇️: https://samequizy.pl/gdansk-prawda-czy-falsz/
(Za pierwsze serduszka bardzo serdecznie dziękuję @Olivyeonka i @Akademia.SameQuizy 🥰)
A jeśli ktoś ma chwilkę… pragnę zaprosić jeszcze do szybkiej oceny 🌟miniaturki🌟, której SQ jak zawsze zepsuło jakość XD
Pozdrawiam serdecznie, trzymajta się cieplutko!
PS.
Znacie taki utwór jak "Ballada dla Adeliny"?🤨
vannoin
• AUTOR@Olivyeonka
oo, super, smacznego (odpisałam wcześniej, niemniej internet się zerwał)
dzięki, szczególnie, że zdjęcie jest mojego autrostwa:D (ale w dwóch filtrach XD) (holy minie rok od jego zrobienia zaraz)
bajuu
okej"D
Olivyeonka
@vannoin dzięki, oki plus jeszcze sq coś ścina, zrozumiałe🥲
vannoin
AUTOR•Lubicie jeść ryby?🤔🐟
zuziavxs_
@vannoin niezbyt
Serbia2167
Kochamy
vannoin
AUTOR•Dobry wieczór!
🎶 Jak niektórzy mogli już zauważyć na tym profilu pojawił się dzisiaj nowy quiz. Zapraszam każdego, kto uważa, że to głosowanie jest dla niego! 🙌
🖇: https://samequizy.pl/tylko-stereotyp-czy-moze-fakt-glosowanie-dla-pianistow/
Dajcie znać jak Wam mijały ostatnie dni, podczas gdy mnie było tutaj znacznie mniej:) Jeśli ktoś ma do mnie jakieś pytania – również są mile widziane.
Na koniec powiedzcie jeszcze, jak podoba Wam się miniaturka do wspomnianej wcześniej ankiety, której oznaczeniem wspólnie możemy się już cieszyć! 🖼
Dobrej nocy! ❤️🌃
@i.swore
A...e
@vannoin <3
dzięki..
rozumiem, jak coś to jestem
nie ma za co
vannoin
• AUTOR@Anane
spoko:)
dzięki:D