Patryk
41

essix

Patryk
41

essix

imię: Pani Lis

miasto: 🖤🐘🤍💜

www: tumblr.com

o mnie: przeczytaj

57432

O mnie

Mówi się, że każda wariatka ma w głowie kwiatka - skoro tak to ja mam chyba wianek. O albo lepiej cały ogród!

♥ !!! Quizy zakładce "Ulubione" to te, które straciły edycję/są oznaczone !!!

♥ Harmonogram Profilu:
-Wt, Czw, Sob - Nowe... Czytaj dalej

Ostatni wpis

essix

essix

Jestem ogromną fanką miniaturki do mojego ostatniego Quizu, nawet nie jest jakaś pow... Czytaj dalej

Ulubione

essix nie ma ulubionych quizów

Odznaki

Przy pomocy wpisów możesz zadać autorowi pytanie, pochwalić go, poprosić o pomoc, a przede wszystkim utrzymywać z nimi bliższy kontakt. Pamiętaj o zachowaniu kultury, jesteś gościem :)

*Jeśli chcesz odpisać konkretnej osobie, użyj funkcji " Odpowiedz" - osoba ta dostanie powiadomienie* ×

Zaloguj się, aby dodać nowy wpis.

essix

essix

AUTOR•  

Nie jestem fanką miniaturki do mojego dzisiejszego Quizu, ale nie mam pomysłu jak ją poprawić… Jeśli macie sugestie, albo chcecie sami spróbować coś wymyślić to zapraszam
edit. Dobra, pogrzebałam przy niej jeszcze trochę i już wygląda lepiej, dla porównania oryginał:

Odpowiedz
17
Kendix

Kendix

Nowa lepsza, stara też dobra.

Odpowiedz
2
essix

essix

•  AUTOR

@Kendix uczę się na błędach xDDD

Odpowiedz
2
pokaż więcej odpowiedzi (4)
Psychodelia

Psychodelia

.?

Odpowiedz
1
essix

essix

•  AUTOR

@Zaila zapiszę w kalendarzu, żeby wstawiac o 18:30, zazwyczaj robie to w dowolnym wolnym momencie xD
Często np. Z samego rana albo ok 11 bo wtedy jest statystycznie mniej aktywnych użytkowników więc aż tak nie przeszkadzam ;P

Odpowiedz
1
Zaila

Zaila

@essix jak zdążę to będę czuwać 😝

Odpowiedz
1
pokaż więcej odpowiedzi (9)
essix

essix

AUTOR•  

Nienawidzę kiedy coś takiego się dzieje xd
Na SG wskoczyła dziś druga część serii (z czego się cieszę, bo jestem z niej zadowolona)
Zgadujcie co jednak nie jest na SG! Pierwsza część tej serii… I nie ma bata, że znaczą, bo mimo, że ma tą samą miniaturkę to jest sprzed pół roku i skoro nie oznaczyli kiedy oznaczali tą, to raczej nie wrócą xd
Musiałabym chyba zrobić reupload i poprosić o edycję, żeby móc sensownie połączyć je w serię xd

Odpowiedz
18
essix

essix

•  AUTOR

@HyeLin powodzenia życzę ;P

Odpowiedz
3
HyeLin

HyeLin

@essix dzieki wielkie!

Odpowiedz
2
pokaż więcej odpowiedzi (9)
udko

udko

Gzz pierwszego miejsca w rankingu aktywnosci!
Ja mialam trzecie a mam czwarte :/

Odpowiedz
2
essix

essix

•  AUTOR

@udko dziękuję :D
Widuję cię tam (w Rankingu) właśnie za każdym razem kiedy sprawdzam ;p

Odpowiedz
2
essix

essix

AUTOR•  

Chyba się wam nie chwaliłam, a zapisałam się na Jazz
Także oto wpis z autobusu jak wracam do domu po zajęciach i godzince tańczenia ;D

Odpowiedz
15
Layvere

Layvere

@essix ale superrr!!!

Odpowiedz
2
essix

essix

•  AUTOR

@Kendix @333ccc @Layvere dziękuję <3

Odpowiedz
3
pokaż więcej odpowiedzi (2)