
Przy pomocy wpisów możesz zadać autorowi pytanie, pochwalić go, poprosić o pomoc, a
przede wszystkim utrzymywać z nimi bliższy kontakt. Pamiętaj o zachowaniu kultury,
jesteś gościem :) *Jeśli chcesz odpisać konkretnej osobie, użyj funkcji " Odpowiedz" - osoba ta dostanie powiadomienie* ×




pedalfil.
mam do ciebie pytanie : Kiedy naprawicie SQ? Co to była za awaria? bo nie da się tu normalnie funkcjonować. Ciągle trzeba odświeżać i nie dostaję powiadomień
Z...r
@Tiger_Wruzka Czyli nie tylko ja mam ten problem. Jak wstawiam wpis to nie widzę powiadomień, dopiero po zresetowaniu strony widzę. Ten błąd jest mega męczący. Awarii już nie ma, ale całkowicie strony nie naprawili. @Patryk, zajmiesz się tą sprawą?
notvirgoo
jestem 4100 osobą 😏
sonus
Dlaczego była "awaria"?
astma
ogarnijcie sq bo ledwo się da używać pls
nevermindjuznic
O co chodziło z tą awarią?