Patryk

-Itz_Suflerka-

Patryk

-Itz_Suflerka-

o mnie: przeczytaj

45

O mnie

★Hi★

Ostatni wpis

-Itz_Suflerka-

-Itz_Suflerka-

Wpisz się na listę ze swoim celem, a może ktoś pomoże ci go spełnić! Cele: 10 obs @ ... Czytaj dalej
Przy pomocy wpisów możesz zadać autorowi pytanie, pochwalić go, poprosić o pomoc, a przede wszystkim utrzymywać z nimi bliższy kontakt. Pamiętaj o zachowaniu kultury, jesteś gościem :)

*Jeśli chcesz odpisać konkretnej osobie, użyj funkcji " Odpowiedz" - osoba ta dostanie powiadomienie* ×

Zaloguj się, aby dodać nowy wpis.

Wpisy autora: Wróć do wszystkich wpisów
-Itz_Suflerka-

-Itz_Suflerka-

AUTOR•  

Wpisz się na listę ze swoim celem, a może ktoś pomoże ci go spełnić!
Cele:
10 obs
@
@
@
@
20 obs
@
@
@
@
@
30 obs
@
@
@
@
@
40-50 obs
@
@
@
@
@
@
60-90 obs
@
@
@
@
@
100 obs
@-Itz_Suflerka-
@
@
@
110-150 obs
@
@
@
@
@
@
160-200 obs
@Rozzarzona_Skora29.. chciałabym uzbierać 200 do końca wakacji
@.Bursztynowa. chcę zdobyć 200 do rozpoczęcia szkoły
@
@
@
@
300 obs
@
@
@
@
400 obs
@
@
@
@
@
@
500+ obs
@
@
@
@
@
Autorka: AnOnIm
Brakuje @? Dopisz!

Odpowiedz
2
-Itz_Suflerka-

-Itz_Suflerka-

AUTOR•  

🍉Nominka o Wakacjach 🥥
Autor/ka: @Pepa
Nominował/a mnie: @pestycyd
1. Kiedy zaczynasz wakacje/urlop?
📆 Po zakończeniu roku szkolnego
2. Czy planujesz dokądś wyjechać podczas tegorocznych wakacji?
🌴 tak
3. Czy lubisz letnie upały?
🔥 Tak średnio
4. Jaki środek lokomocji jest Twoim ulubionym?
🚂 samochód
5. Wolisz morze czy góry?
🌊 morze
6. Który letni miesiąc jest Twoim ulubionym?
🌻 Lipiec
7. Jakie miejsce chciałbyś odwiedzić podczas tegorocznych wakacji?
🏛 Łukęcin
8. Jaki jest Twój ulubiony letni napój?
🍸 Sprite
9. Nominuj tyle osób ile liter jest w wyrazie WAKACJE!
W @Lunixx
A @.Bursztynowa.
K@
A @
C @
J @
E @
! I każdy kto chce !

Odpowiedz
3
-Itz_Suflerka-

-Itz_Suflerka-

AUTOR•  

★Hi★
Dzisiaj wystawienie ocen, więc od jutra można już nie chodzić przyjdę tylko 24 na próbę bo będzie przekazanie sztandaru i 25 bo zakończenie.

Odpowiedz
4
-Itz_Suflerka-

-Itz_Suflerka-

AUTOR•  

Joł, wogule w szkole dzisiaj był jakiś festyn z okazji dnia dziecka, a ja nie poszłam i byłam na lekcjach, ale wychowawca wpisał mi obecność i później powiedział że obecności są do końca dnia i on tego nie będzie zmieniał więc uciekłam xd <33 najlepsze jest to że nie mam nieobecności 🫈🌟💅

Odpowiedz
6
-Itz_Suflerka-

-Itz_Suflerka-

AUTOR•  

4 czerwca idę do kina na premierę tadc, i wymyśliłam że zrobię cosplay kingera 💜💛🩵

Odpowiedz
5