
Przy pomocy wpisów możesz zadać autorowi pytanie, pochwalić go, poprosić o pomoc, a
przede wszystkim utrzymywać z nimi bliższy kontakt. Pamiętaj o zachowaniu kultury,
jesteś gościem :) *Jeśli chcesz odpisać konkretnej osobie, użyj funkcji " Odpowiedz" - osoba ta dostanie powiadomienie* ×



Nietoperek_cute
AUTOR•A dla was Polska jest dziewczyną czy chłopakiem? Dla mnie dziewczyną
Nietoperek_cute
• AUTOR@Only.Graphic.. w większości chyba bo po ang inaczej się czyta. Ale dla Polski to kobieta
vex_thesilly_md
@Nietoperek_cute dla mnie chłop. w Polsce wiele osob uwaza ze Polak to chlop 🎀
Nietoperek_cute
AUTOR•Dzień 2 Hermiona i beatrix
Nietoperek_cute
• AUTOR@.-Slay__oszka-. 2
Nivell.e
@Nietoperek_cute oke
Nietoperek_cute
AUTOR•Hejcia Nietoperki. Wracam z wokalu
your_bunny
@Nietoperek_cute Hej
Szara_Lilijka
@Nietoperek_cute
Ile śniegu!
Nietoperek_cute
AUTOR•.Papuziara.
@Nietoperek_cute @Nietoperek_cute pięknie piszesz aż pozazdrościć. Tak schludnie a ja jakieś robię…
Nietoperek_cute
• AUTOR@.Papuziara. to moja kol pisała
Nietoperek_cute
AUTOR•Witam za angielskiego
._.Wika._.
@Nietoperek_cute hej