
Przy pomocy wpisów możesz zadać autorowi pytanie, pochwalić go, poprosić o pomoc, a
przede wszystkim utrzymywać z nimi bliższy kontakt. Pamiętaj o zachowaniu kultury,
jesteś gościem :) *Jeśli chcesz odpisać konkretnej osobie, użyj funkcji " Odpowiedz" - osoba ta dostanie powiadomienie* ×



Nietoperek_cute
AUTOR•Chce ktoś pograć?
https://garticphone.com/pl/?c=028rbSdGWdoJjnGe4cuLF9jU
@Szara_lilijka
@papillon_inka
Zjeb_ziemniaczany
Ja
Szara_Lilijka
@Nietoperek_cute
ja nie moge bo pisze z laptopa a na nim mało co działa ( to cud że sq tu żyje)
Nietoperek_cute
AUTOR•Pls niech coś trafi na sg
D....
@Nietoperek_cute też chce żeby mój quiz trafił na SG
Antonerio
@Nietoperek_cute ja też czekam
Nietoperek_cute
AUTOR•Polecam tę moje quizy na nudę
https://samequizy.pl/dam-ci-kilka-informacji-ty-masz-za-zadanie-zrobic-opo/
https://samequizy.pl/czy-rozpoczynasz-nazwe-pokemonow-po-karcie/
https://samequizy.pl/czy-dopasujesz-tytul-do-kadru-z-piosenki-mj-quiz-dla-mojej-kol-michaliny/
https://samequizy.pl/jezeli-3-razy-zdrapiesz-mnie-wygrywasz/
https://samequizy.pl/ai-zgadnie-jakie-jest-twoje-hobby/
Zjeb_ziemniaczany
A ja polecam moje chore komiksy o śwince peppie XD
Nietoperek_cute
• AUTOR@Gccg oku
Nietoperek_cute
AUTOR•Jestem bodziec kasta sniekraciacist bodz sniectarastis kasta os ubalissnic senci int the maju jatrivi ja wam
Kto zgadnie co to
Szara_Lilijka
@Nietoperek_cute
Cytat z maszy?z wymową?
Nietoperek_cute
• AUTOR@Szara_Lilijka piosenka z mashy
Nietoperek_cute
AUTOR•Koleżanka mnie się pyta z kąt znam rosyjski …
Tymczasem ja po 1 wychowałam się na maszy 2 mama mi mówiła że mam przodków z Rosji i białorusi
Już wiem dlaczego umiałam gadać z innymi z ukrainy
Szara_Lilijka
@Nietoperek_cute
Ja mam niemieckich przodków i często jako takie roczne dziecko mówiłam randomowe słowa w tym języku. A jak uczyłam się angielskiego to np. zamian Wolf mówiłam..no cóż , po po angielsku wymawia się to łulf. A ja mówiłam wolf czyli niemiecka wersje . Podobnie było z water tylko że w tym przypadku po niemiecku znaczy to ,,pogoda"
Tak samo wiele słów bardziej łapie właśnie po niemiecku. Po angielsku uczyłam się liczyć do 10 przez kilka dni a po niemiecku za łapałam w pół godziny.
Więc tak..
Nietoperek_cute
• AUTOR@Szara_Lilijka masha z wymową
Jestem bodziec kasta sniekcerasaist bodz