Patryk

...Pink...Flower...

Patryk

...Pink...Flower...

imię: 🩷Blanka🩷

miasto: 🐹Chomiczkowo🐹

o mnie: przeczytaj

4313

O mnie

Selamat pagi!!
Łap 🍔i 🥤 na drogę i choć, daj się porwać ciekawości!!
🎶Babymonster- Choom🎶
0.30 ───❍────3.25
⇆ㅤ◁ㅤ ❚❚ㅤ ▷ ↻
VOLUME: ▁▂▃▄▅▆▇ 100%
🩷Spis treści🩷
👱O mnie👱
🎶Kpop🎶
🐹O moim chomiku i... Czytaj dalej

Ostatni wpis

...Pink...Flower...

...Pink...Flower...

∆|••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••|∆ 🌃Wieczorny wpis🌃 🩷Hejka!!🩷 🩵Pytania🩵 🩷... Czytaj dalej
Przy pomocy wpisów możesz zadać autorowi pytanie, pochwalić go, poprosić o pomoc, a przede wszystkim utrzymywać z nimi bliższy kontakt. Pamiętaj o zachowaniu kultury, jesteś gościem :)

*Jeśli chcesz odpisać konkretnej osobie, użyj funkcji " Odpowiedz" - osoba ta dostanie powiadomienie* ×

Zaloguj się, aby dodać nowy wpis.

Wpisy autora: Wróć do wszystkich wpisów
...Pink...Flower...

...Pink...Flower...

AUTOR•  

∆|••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••|∆
🌃Wieczorny wpis🌃
🩷Hejka!!🩷

🩵Pytania🩵
🩷~Jak się czujecie?
🩷~O której planujecie iść spać?
🩷~Macie jakieś plany na wieczór?
🩷~Jak minął dzień?
🩷~Jesteście zmęczeni?
🩵Moje odpowiedzi🩵
🩷~dobrze
🩷~22.30
🩷~Siedzieć na komputerze, czytać książkę, oglądać TV
🩷~Dobrze
🩷~Tak

♥️Wieści profilowe ♥️
♥️Nie ma♥️

✨Polecajki✨
✨Nie ma ✨

🎶Piosenka dnia🎶
🎶Katseye-Gabriela🎶

🌙🌃🛏️💤Dobranoc, miłych snów!💤🛏️🌃🌙
♥️🐹~•••…Pink…Flower…•••~🐹♥️

Odpowiedz
6
Olivyeonka

Olivyeonka

@…Pink…Flower… Heja
Dobrze
Około 23:00
Porobić grafiki, napisać pios
Całkiem dobrze
Może tochę
Dobranoc<3

Odpowiedz
1
-phoenixx-

-phoenixx-

@…Pink…Flower… hej!
-dobrze
-ok. 23.00
-pisać przemówienie na polski
-git
-trochę
Dobranoc <33

Odpowiedz
1
...Pink...Flower...

...Pink...Flower...

AUTOR•  

∆|••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••|∆
🩷Poranny wpis🩷
🩷Hejka!🩷
No i z konkursu byłam Mistrzynią Ortografii (to był konkurs z ortografii dla klas 2-5) i w mojej kategorii byłam mistrzynią miasta. Teraz jestem mistrzynią z ortografii i z szachów (miasta!) niedługo to ludzie mnie wezmą za idola i będą autografy chcieli xddd

🩵Pytania 🩵
🩷~ Jak się czujecie?
🩷~O której wstaliście?
🩷~wyspaliście się?
🩷~macie plany na dziś?
🩷~Co jedliście na śniadanie?
🩷Moje odpowiedzi🩷
🩵~Dobrze
🩵~8.00
🩵~Tak
🩵~Siedzieć na komputerze, posprzątać, pograć w gry, iść na spacer
🩵~Nwm

♥️ Wieści profilowe♥️
♥️ Nie ma♥️

🐹Miłego dnia!🐹
♥️🐹~•••…Pink…Flower…•••~🐹♥️

Odpowiedz
5
Olivyeonka

Olivyeonka

@…Pink…Flower… Hejka
Dobrze
Ok. 7:30
Tak
Nwm
Nic
Wzajemnie<3

Odpowiedz
1
...Pink...Flower...

...Pink...Flower...

AUTOR•  

POV: Ja w Indonezji
Ledwo żyję w te upały

Odpowiedz
9
...Flower...Pink

...Flower...Pink

Sweet

Odpowiedz
1
...Pink...Flower...

...Pink...Flower...

AUTOR•  

Heja!
Zaraz jadę na festyn na Noc Kupały! Pójdę na wielkie psie zakupy do Action i do zoologicznego! Potem wstawię (tak za parę dni) jakie smaczki kupiłam!
Dziś posprzątałam pokój, rodzice powiedzieli że jest teraz mega czysto i ładnie, ja też tak uważam.
Dziś nie będzie wieczornego wpisu bo wracam bardzo późno.
Miłego popołudnia/wieczoru!

Odpowiedz
7