
Przy pomocy wpisów możesz zadać autorowi pytanie, pochwalić go, poprosić o pomoc, a
przede wszystkim utrzymywać z nimi bliższy kontakt. Pamiętaj o zachowaniu kultury,
jesteś gościem :) *Jeśli chcesz odpisać konkretnej osobie, użyj funkcji " Odpowiedz" - osoba ta dostanie powiadomienie* ×



...Pink...Flower...
AUTOR•∆|••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••|∆
🌃Wieczorny wpis🌃
🩷Hejka!!🩷
🩵Pytania🩵
🩷~Jak się czujecie?
🩷~O której planujecie iść spać?
🩷~Macie jakieś plany na wieczór?
🩷~Jak minął dzień?
🩷~Jesteście zmęczeni?
🩵Moje odpowiedzi🩵
🩷~dobrze
🩷~22.30
🩷~Siedzieć na komputerze, czytać książkę, oglądać TV
🩷~Dobrze
🩷~Tak
♥️Wieści profilowe ♥️
♥️Nie ma♥️
✨Polecajki✨
✨Nie ma ✨
🎶Piosenka dnia🎶
🎶Katseye-Gabriela🎶
🌙🌃🛏️💤Dobranoc, miłych snów!💤🛏️🌃🌙
♥️🐹~•••…Pink…Flower…•••~🐹♥️
Olivyeonka
@…Pink…Flower… Heja
Dobrze
Około 23:00
Porobić grafiki, napisać pios
Całkiem dobrze
Może tochę
Dobranoc<3
-phoenixx-
@…Pink…Flower… hej!
-dobrze
-ok. 23.00
-pisać przemówienie na polski
-git
-trochę
Dobranoc <33
...Pink...Flower...
AUTOR•∆|••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••|∆
🩷Poranny wpis🩷
🩷Hejka!🩷
No i z konkursu byłam Mistrzynią Ortografii (to był konkurs z ortografii dla klas 2-5) i w mojej kategorii byłam mistrzynią miasta. Teraz jestem mistrzynią z ortografii i z szachów (miasta!) niedługo to ludzie mnie wezmą za idola i będą autografy chcieli xddd
🩵Pytania 🩵
🩷~ Jak się czujecie?
🩷~O której wstaliście?
🩷~wyspaliście się?
🩷~macie plany na dziś?
🩷~Co jedliście na śniadanie?
🩷Moje odpowiedzi🩷
🩵~Dobrze
🩵~8.00
🩵~Tak
🩵~Siedzieć na komputerze, posprzątać, pograć w gry, iść na spacer
🩵~Nwm
♥️ Wieści profilowe♥️
♥️ Nie ma♥️
🐹Miłego dnia!🐹
♥️🐹~•••…Pink…Flower…•••~🐹♥️
Olivyeonka
@…Pink…Flower… Hejka
Dobrze
Ok. 7:30
Tak
Nwm
Nic
Wzajemnie<3
...Pink...Flower...
AUTOR•POV: Ja w Indonezji
Ledwo żyję w te upały
...Flower...Pink
Sweet
...Pink...Flower...
AUTOR•https://www.komodoluxury.com/pl/blog/the-legend-of-the-komodo-dragon/
...Pink...Flower...
AUTOR•Heja!
Zaraz jadę na festyn na Noc Kupały! Pójdę na wielkie psie zakupy do Action i do zoologicznego! Potem wstawię (tak za parę dni) jakie smaczki kupiłam!
Dziś posprzątałam pokój, rodzice powiedzieli że jest teraz mega czysto i ładnie, ja też tak uważam.
Dziś nie będzie wieczornego wpisu bo wracam bardzo późno.
Miłego popołudnia/wieczoru!