Patryk

.Perify

Patryk

.Perify

imię: Możesz mi mówić Perify :3

miasto: 𐔌՞. .՞𐦯🌷🌱🌷🌱🌷

www: chumpick.com

o mnie: przeczytaj

1257

O mnie

⋆ ִֶָ˳˖𓂃 ִֶָ „You told me to shh, but you make me wanna love you loud” ִֶָ 𓂃˖˳ ִֶָ ⋆

˚˖𓍢ִ໋🍀˚Haju :3 ˚˖𓍢ִ໋🍀˚

~ Witam w moim "o mnie"! Zapewne jesteś tu, bo chcesz mnie trochę poznać, więc łap serniczek ~>🍰 i... Czytaj dalej

Ostatni wpis

.Perify

.Perify

✨Nominka o BFF✨ 👯 Autorka: @__Rosa__ •Czy twoja bff kiedyś cię obgadywała? Nope :... Czytaj dalej
Przy pomocy wpisów możesz zadać autorowi pytanie, pochwalić go, poprosić o pomoc, a przede wszystkim utrzymywać z nimi bliższy kontakt. Pamiętaj o zachowaniu kultury, jesteś gościem :)

*Jeśli chcesz odpisać konkretnej osobie, użyj funkcji " Odpowiedz" - osoba ta dostanie powiadomienie* ×

Zaloguj się, aby dodać nowy wpis.

ranebaebae.

ranebaebae.

❤️🐹Właśnie zostałeś zchomikowany!🐹❤️
✨Aby się odchomikować, musisz wysłać to do 10 osób albo zostaniesz opętany przez chomikarę✨
🐹❤️Autorka: @Xxsolony_krakersxXS_Z możesz usunąć mam to gdzieś❤️🐹

Odpowiedz
4
.Perify

.Perify

AUTOR•  

꧁ Hello :3 ꧂

💮 Nwm czy wiecie ale na SQ jest taka super wspaniała osóbka jak…
@ranebaebae🤍!
💮 Jest to przemiła cudowna kochana osóbka która niestety ostatnio dostała sporo od-obs i bardzo jej z tego powodu przykro :<
Dobiła 200 obs ale teraz znowu jej kilka brakuje..
🌸Pomóżmy jej🌸
Polecam przynajmniej zajrzeć na jej profilek bo naprawdę przewspaniały<3

~ Miłego!

Odpowiedz
7
ranebaebae.

ranebaebae.

@.Perify już jest 200 💖

Odpowiedz
2
.Perify

.Perify

AUTOR•  

Jeszcze tylko szybkie pytanie:
Wiecie czy istnieje quiz w stylu „Jakie imię miałbyś w Plemieniu jako kot z „Wojowników”? (raczej bylby to horoskopquiz)
bo chcialam taki zrobic ale nie chce "kopiowac"
Teraz juz naprawde papaa🤍

Odpowiedz
5

L...a

😭

Odpowiedz
2
.Perify

.Perify

AUTOR•  

🇵🇱🇵🇱🇵🇱🇵🇱🇵🇱🇵🇱🇵🇱🇵🇱
Dzisiaj, jak pewnie wiecie, jest jedno z najważniejszych świąt dla naszego kraju
Aż nie wiem co tu napisać…
Pamiętajmy o nich w tym dniu, wywieśmy flagę i odśpiewajmy hymn i poprostu okażmy szacunek tym, którzy oddali życie za nas i nasz kraj

[*] CZEŚĆ I CHWAŁA BOHATEROM!🇵🇱

Dziękuję za uwagę i miłego dnia<3

🇵🇱🇵🇱🇵🇱🇵🇱🇵🇱🇵🇱🇵🇱🇵🇱

Odpowiedz
9
B4ddie__

B4ddie__

@.Perify nie obchodze tego dnia

Odpowiedz
1

L...a

@Haramiin czemu?! To święto dla każdego Polaka!!

Odpowiedz
2
pokaż więcej odpowiedzi (1)
.Perify

.Perify

AUTOR•  

________Hejkaa<33________

⁠🦋♡✿⁠ Pytanka✿♡🦋

⁠`˖╰> Wyspani?🤍
⁠`˖╰> Jak się czujecie?🤍
⁠`˖╰> Co robicie?🤍
⁠`˖╰> Upiekliście na dzisiaj rogaliki?🤍

⁠☆🦢୧Me:୨🦢☆

⁠`˖╰> Trch
`˖╰> Najlepiej od miesięcy:3
⁠`˖╰> Akt skaczę ze szczęściaX3
⁠`˖╰> Yess

🤍🤍🤍🤍🤍🤍🤍🤍🤍🤍🤍🤍🤍

°•★|Polecajka:|★•°

🌸@.Sakura
🌸@-Bluszczowa_Lapa-
🌸@-Kim-Jennie-
🌸@FiolkowaPiesn

____༶⁠˖ᕤ୧˖⁠༶____

🍓Miłego dzionka<3🍓

꧁___༶⁠˖୨ৎ⁠˖⁠༶___꧂

Perełki…MAMY TO<3!
Mamy SG🤍🤍🤍!
Doslownie wczoraj oznaczyli a dzisiaj juz tam jest:33
(i teraz skacze ze szczęścia jak chory psychicznie 5 latek ale to nie ważne)
Jak???
(osobiscie uwazam ze mam lepsze quiz które bardziej zasluguja)
OMGGGGG
Yayyyyy⁠♡⁠♡⁠♡⁠♡⁠♡

Chcecie jakis mini-specjal? Moze cos wymysle (ale nie duzego)

Jeszcze raz cudownego dnia🤍!

Odpowiedz
10
Ramenik_rose

Ramenik_rose

@.Perify gratki za SG!
Wsm zasłużyłas!

Odpowiedz
1
Ragi.

Ragi.

@.Perify gratki!

Odpowiedz
1
pokaż więcej odpowiedzi (3)