
Przy pomocy wpisów możesz zadać autorowi pytanie, pochwalić go, poprosić o pomoc, a
przede wszystkim utrzymywać z nimi bliższy kontakt. Pamiętaj o zachowaniu kultury,
jesteś gościem :) *Jeśli chcesz odpisać konkretnej osobie, użyj funkcji " Odpowiedz" - osoba ta dostanie powiadomienie* ×









.Perify
AUTOR•༶˖ᕤ୧˖༶Hejka Perełkii<3༶˖ᕤ୧˖༶
❄️♡✿ Pytanka✿♡❄️
`˖╰> Wyspani?🤍
`˖╰> Jak się czujecie?🤍
`˖╰> Co robicie?🤍
`˖╰> Jaka u was pogoda?🤍
☆🦢୧Me:୨🦢☆
`˖╰> Nie
`˖╰> Średnio
`˖╰> Jem:>
`˖╰> Pochmurno
🤍🤍🤍🤍🤍🤍🤍🤍🤍🤍🤍🤍🤍
°•★|Polecajka:|★•°
❄️@Ivyy.
❄️@.Veralis.
❄️@Slepe_oko
____✧༶˖ᕤ୧˖༶✧____
✩☁️Miłego dzionka<3☁️✩
Lodowata.
@.Perify Hej!🩵🤍
Nie
Chora jestem
Leżę
Strasznie zimno, ale śniegu nie ma :<<<
Miłego!🩵🤍
A...e
Doberek kochana @.Perify >W<
☆🦢୧Me:୨🦢☆
╰> Tak
╰> Dobrze :3
╰> Słucham piosenek z DO IT od Stray Kids ^^
╰> Fajna i zimno 🥶
Miłego dzionka! ✩
.Perify
AUTOR•Nominka o słodyczach
Autor: @_Nominki_
1. Twoje ulubione słodycze?
🍬 Oreo:3
2. Żelki vs Galaretka
🍬 Galaretka
3. Ciastka vs Czekolada
🍬 Ciastka i czekolada:>
4. Znienawidzone słodycze?
🍬 cukierki kawowe
5. Ulubione cukierki?
🍬 Idk
6. Budyń vs Kisiel
🍬 Budyń
7. Gofry vs Sernik
🍬 Serniczek:3
8. Ulubione ciasto?
🍬 marchewkowe/sernik
9. Ulubiony smak lodów?
🍬 Masło palone (ze słonym karmelem) albo poprostu słony karmel
10. Znienawidzony smak lodów?
🍬 mango (zawsze trafiam na niedobre)
11. Ulubiona czekolada?
🍬 biała/z oreo ale prawie wszystkie lubie
12. Znienawidzone ciasto?
🍬 ogl takie bardzo słodkie
13. Ulubiony dodatek do gofrów?
🍬 borówki i ogl owoce
14. Nominuj 5 osób!
@spalony._.nalesnik143
@frytasnaaa
@Totalna_Potterka
@Platkowy_Ciern
@Wrzosowe.Serce
(chb że juz robilyscie)
Ragi.
@.Perify dzięki, ale już robiłam
.Perify
AUTOR•༶˖ᕤ୧˖༶Hejka Perełkii<3༶˖ᕤ୧˖༶
❄️♡✿ Pytanka✿♡❄️
`˖╰> Wyspani?🤍
`˖╰> Jak się czujecie?🤍
`˖╰> Co robicie?🤍
`˖╰> Spadł już u was śnieg?🤍
☆🦢୧Me:୨🦢☆
`˖╰> Nope
`˖╰> Spkk
`˖╰> Nic
`˖╰> Tak przedwczoraj ale sie roztopil:<
🤍🤍🤍🤍🤍🤍🤍🤍🤍🤍🤍🤍🤍
°•★|Polecajka:|★•°
❄️@Olivyeonka
❄️@salamandrus1235
❄️@Anane
❄️@zwykly-czloviek
____✧༶˖ᕤ୧˖༶✧____
✩☁️Miłego dzionka<3☁️✩
A...e
Cześć @.Perify~!
☆🦢୧Me:୨🦢☆
╰> Tak
╰> W porządku
╰> Nic ciekawego
╰> Pada tylko śnieg z deszczem, nie było jeszcze takiego na serio śniegu heh
~🤍~🤍~🤍~🤍~🤍~
Dziękuję za nominkę bardzo >W<
Miłego dzionka ☁️✩
Salamandrus.
@.Perify, dziękuję za polecenie 🫶
Ramenik_rose
Użytkownik @Ramenik_rose rzucił w ciebie śnieżką ❄️. Zrewanżuj mu się tym samym!
.Perify
• AUTOR@Ramenik_rose
O ty..! A masz >:3❄️❄️❄️
.Perify
AUTOR•❄️☃️🌬 Hejka!!! 🌬☃️❄️
Piękna zima, piękny śnieg (no albo deszcz), a do tego użytkowniczka o nazwie @zwykly-czloviek organizuje aż 10 specjałów z okazji 200 obs i 100 quizów!
Koniecznie wpadnij do jej najnowszego quizu, zanim skończą się miejsca! A oto lista specjałów:
✨️wywiady
🔥obs za obs
🫶🏻ocenianie profili
🎉bitwa profili
📸konkurs fotograficzny
🎨konkurs malarski
📚konkurs pisarski
🪼konkurs kaligraficzny
🌻ocenianie napojów
🌾coś wyjątkowego ✨️🌾✨️🌾✨️🌾✨️🌾