Patryk

.Perify

Patryk

.Perify

imię: Możesz mi mówić Perify :3

miasto: 𐔌՞. .՞𐦯🌷🌱🌷🌱🌷

www: chumpick.com

o mnie: przeczytaj

1245

O mnie

⋆ ִֶָ˳˖𓂃 ִֶָ „You told me to shh, but you make me wanna love you loud” ִֶָ 𓂃˖˳ ִֶָ ⋆

˚˖𓍢ִ໋🍀˚Haju :3 ˚˖𓍢ִ໋🍀˚

~ Witam w moim "o mnie"! Zapewne jesteś tu, bo chcesz mnie trochę poznać, więc łap serniczek ~>🍰 i... Czytaj dalej

Ostatni wpis

.Perify

.Perify

Wstawiłam opowiadanie<3 Mam nadzieję, że nie mam w nim żadnych błędów (chociaż spra... Czytaj dalej
Przy pomocy wpisów możesz zadać autorowi pytanie, pochwalić go, poprosić o pomoc, a przede wszystkim utrzymywać z nimi bliższy kontakt. Pamiętaj o zachowaniu kultury, jesteś gościem :)

*Jeśli chcesz odpisać konkretnej osobie, użyj funkcji " Odpowiedz" - osoba ta dostanie powiadomienie* ×

Zaloguj się, aby dodać nowy wpis.

.Perify

.Perify

AUTOR•  

❄️°•🤍~Hii Perełki~🤍•°❄️

ᕙ🦢ノPytanka:ノ🦢ᕗ

⁠`˖╰> Zmęczeni?❄️
⁠`˖╰> O której idziecie spać?❄️
⁠`˖╰> Wolicie pisać czy czytać?❄️

✧๑◝🦢☆Me☆🦢◜⁠๑✧

⁠`˖╰> Bardzo
⁠`˖╰> Może ok. 2
⁠`˖╰> Czytać zdecydowanie

♡~♡⁠~♡~♡~♡~♡

☁️•°˖✿Polecajka:✿˖°•☁️

@Czerwona_Jagoda
@_Yuinnnie
@Lunetta.

🤍ノ°⁠。⁠ᕤ୧\⁠。·°ノ🤍

⁠☆⁠~Miłych snów~☆
•°★Wyśpijcie się★°•

Dobranoc🦢~❄️~🦢~❄️~🦢~

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

Odpowiedz
12
Layvere

Layvere

@.Perify teraz już nie
Poszłam o północy spać
Pisaccc 🥳

Odpowiedz
Czerwona..

Czerwona..

@.Perify Haii
Nie
Nwm
Czytać
Dzk <3

Odpowiedz
pokaż więcej odpowiedzi (4)
.Perify

.Perify

AUTOR•  

(๑>ᴗ<๑) Hejka!

Wiesz, że @.Lisi_Ogon. Organizuje specjały na 170 obs? Nie? To leć i się zapisz!

Pa!    。゚゚・。・゚゚。

゚。 。゚

゚・。・゚

︵ ︵

( ╲ / /

╲ ╲/ /

╲ ╲ /

╭ ͡ ╲ ╲

╭ ͡ ╲ ╲ ノ

╭ ͡ ╲ ╲ ╱

╲ ╲ ╱

╲ ╱

Odpowiedz
10
Czerwona..

Czerwona..

@.Perify hejo
Papa

Odpowiedz
1
.Perify

.Perify

AUTOR•  

༶⁠˖ᕤ୧˖⁠༶Hejka Perełkii<3༶⁠˖ᕤ୧˖⁠༶

❄️♡✿⁠ Pytanka✿♡❄️

⁠`˖╰> Wyspani?🤍
⁠`˖╰> Jak się czujecie?🤍
⁠`˖╰> Co robicie?🤍

⁠☆🦢୧Me:୨🦢☆

⁠`˖╰> Nie bardzo
`˖╰> Git
⁠`˖╰> Robię śniadanie :3

🤍🤍🤍🤍🤍🤍🤍🤍🤍🤍🤍🤍🤍

°•★|Polecajka:|★•°

❄️@Lodowata.
❄️@.Bluszczowa.Lapa.
❄️@.Lisi_Ogon.

____⁠✧༶⁠˖ᕤ୧˖⁠༶✧____

✩☁️Miłego dzionka<3☁️✩

Odpowiedz
10
Czerwona..

Czerwona..

@.Perify heja
Nawet
Spoko
Nic :)
Miłego <3

Odpowiedz
1

A...e

@.Perify Hejkaa

Całkiem, spoczko, czytam ff i słucham muzyczki
Miłego dzionka Kochana 🤍

Odpowiedz
1
pokaż więcej odpowiedzi (2)
.Perify

.Perify

AUTOR•  

❄️°•🤍~Hii Perełki~🤍•°❄️

ᕙ🦢ノPytanka:ノ🦢ᕗ

⁠`˖╰> Zmęczeni?❄️
⁠`˖╰> O której idziecie spać?❄️
⁠`˖╰> Jak mijają wam święta?❄️

✧๑◝🦢☆Me☆🦢◜⁠๑✧

⁠`˖╰> Tak
⁠`˖╰> Po północy
⁠`˖╰> Całkiem fajnie :3

♡~♡⁠~♡~♡~♡~♡

☁️•°˖✿Polecajka:✿˖°•☁️

@Frytka._.Chana143
@.Naor
@tajednacojejniezapamietasz

🤍ノ°⁠。⁠ᕤ୧\⁠。·°ノ🤍

⁠☆⁠~Miłych snów~☆
•°★Wyśpijcie się★°•

Dobranoc🦢~❄️~🦢~❄️~🦢~

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

PS: Chciałby się ktoś jeszcze zapisać na specjal<3? Mało osób się zgłosiło i jeśli nikt więcej tego nie zrobi to trch szkoda :<

Odpowiedz
10
Czerwona..

Czerwona..

@.Perify heja
Trch
23-24
Dobrze
Dobranoc <333

Odpowiedz
2
.Perify

.Perify

•  AUTOR

@.Lisi_Ogon. tak :> dzkk

Odpowiedz
1
pokaż więcej odpowiedzi (1)
.Perify

.Perify

AUTOR•  

Jakoś nie mam weny..
Ma ktoś jakis pomysl na opo?

Odpowiedz
8
.Perify

.Perify

•  AUTOR

@Layvere dzkkk spróbuję<33

Odpowiedz
1

A...e

@.Perify rozumiem :<
niestety nie ponogę zbytnio

Odpowiedz
1
pokaż więcej odpowiedzi (3)