Patryk

.Perify

Patryk

.Perify

imię: Możesz mi mówić Perify :3

miasto: 𐔌՞. .՞𐦯🌷🌱🌷🌱🌷

www: chumpick.com

o mnie: przeczytaj

1269

O mnie

⋆ ִֶָ˳˖𓂃 ִֶָ „You told me to shh, but you make me wanna love you loud” ִֶָ 𓂃˖˳ ִֶָ ⋆

˚˖𓍢ִ໋🍀˚Haju :3 ˚˖𓍢ִ໋🍀˚

~ Witam w moim "o mnie"! Zapewne jesteś tu, bo chcesz mnie trochę poznać, więc łap serniczek ~>🍰 i... Czytaj dalej

Ostatni wpis

.Perify

.Perify

Guys patryk odżył (trochę mnie boli to AI) Zobacz zdjęcie
Przy pomocy wpisów możesz zadać autorowi pytanie, pochwalić go, poprosić o pomoc, a przede wszystkim utrzymywać z nimi bliższy kontakt. Pamiętaj o zachowaniu kultury, jesteś gościem :)

*Jeśli chcesz odpisać konkretnej osobie, użyj funkcji " Odpowiedz" - osoba ta dostanie powiadomienie* ×

Zaloguj się, aby dodać nowy wpis.

.Perify

.Perify

AUTOR•  

Dzień 1. Wszystkie<33

Odpowiedz
8
.Perify

.Perify

AUTOR•  

Jeszcze jedno pytanko perełki…
Chce mi ktoś zrobic podziekowanie za obs? Baaaardzo chcialam zrobic ale od ok. tygodnia fatalnie sie czuje + koncze robic graphic shop
A i mega dziękuję @Olivyeonka za „20 dni z BabyMonster"🤍(zaraz wstawię 1)

>>>>>>>>

PS: juz tylko jeden wpis i koniec tego spamu:3

Odpowiedz
9

L...a

@.Perify ja mogę

Odpowiedz
.Perify

.Perify

AUTOR•  

________Hejkaa<33________

⁠🦋♡✿⁠ Pytanka✿♡🦋

⁠`˖╰> Wyspani?🤍
⁠`˖╰> Jak się czujecie?🤍
⁠`˖╰> Co robicie?🤍
⁠`˖╰> Wolicie słodkie czy słone jedzonko?🤍

⁠☆🦢୧Me:୨🦢☆

⁠`˖╰> Nie
`˖╰> Okropnie
⁠`˖╰> Pije herbatke:3
⁠`˖╰> Słodkie zdecydowanie

🤍🤍🤍🤍🤍🤍🤍🤍🤍🤍🤍🤍🤍

Dzisiaj wieczorkiem/w nocy wrzucę (nareszcie) graphic shop:>

<<<<<<<<<<<

°•★|Polecajka:|★•°

🌸@spalony._.nalesnik143
🌸@ranebaebae
🌸@-Lilac_Flower-
🌸@Anane

____༶⁠˖ᕤ୧˖⁠༶____

🍓Miłego dzionka<3🍓

Odpowiedz
5
B4ddie__

B4ddie__

@.Perify hii
Yes
Dobrze
Nic
Słone chb ale słodkir też kochamm

Odpowiedz
1

A...e

@.Perify Hejka 🤍
– Tak
– Okej, chyba..
– Uczę się piosenek na akademię z okazji Niepodległości
– To zależy :3
Bardzo dziękujęę!!!!! Miłego dnia!

Odpowiedz
.Perify

.Perify

AUTOR•  

꧁Hejcia꧂

Chciał(a)bym ogłosić pewna osóbka zwana @-Poprostu_Tost- robi opo z obs z wojownikami!!
Jeśli masz ochotę się pojawić w jej opowiadaniu to szybciutko wchodź w ten link aby się zapisać!
https://samequizy.pl/zapisy-na-opo-z-obs-z-wojo

Odpowiedz
5
.Perify

.Perify

AUTOR•  

★Dobryy!★

Potrzebujesz łatwego obsika? Wejdź do @_Moonie_ na profil a go znajdziesz ;)

Wystarczy

° Polubić pewne dwa quiziki

° Skopiować wynik

° Zostawić komentarz pod quizem "Akcja|ŁATWE OBS"

I już masz obsika!

(Więcej w quizie wymienionym na górze!)

Zachęcam spojrzeć<3

★★★

Odpowiedz
7