Patryk

Airnette

Patryk

Airnette

imię:

miasto:

o mnie: przeczytaj

459

O mnie

Kiedyś "o mnie" wróci, jak będzie bezpiecznie.
Profil w remoncie

♬⁠♪ 𝕁𝕚𝕟 𝕗𝕥. 𝕎𝕖𝕟𝕕𝕪 - "H𝕖𝕒𝕣𝕥 𝕠𝕟 𝕥𝕙𝕖 𝕎𝕚𝕟𝕕𝕠𝕨" ♬♪
00:00 ━━━●━━━━━━━━ 00:00
⇆ㅤ ㅤ◁... Czytaj dalej

Ostatni wpis

Airnette

Airnette

Dobry wieczór! Na początek dziękuję za nowego obsa 🤍 Po drugie - sorry, że piszę t... Czytaj dalej

Odznaki

Przy pomocy wpisów możesz zadać autorowi pytanie, pochwalić go, poprosić o pomoc, a przede wszystkim utrzymywać z nimi bliższy kontakt. Pamiętaj o zachowaniu kultury, jesteś gościem :)

*Jeśli chcesz odpisać konkretnej osobie, użyj funkcji " Odpowiedz" - osoba ta dostanie powiadomienie* ×

Zaloguj się, aby dodać nowy wpis.

Airnette

Airnette

AUTOR•  

Hejka!
Jutro zaczynają się egzaminy ósmoklasisty, które zdaje tu wiele osób, dlatego chciałabym wam życzyć powodzenia! Pewnie dla sporej grupy z was to pierwszy tak poważny egzamin, więc powiem wam tylko, żebyście aż tak bardzo się nie martwili. Wiadomo, przygotowanie wiadomości jest ważne, spakowanie odpowiednich rzeczy na egzamin także, ale nie uczcie się do nocy "bo czegoś nie wiecie". Dacie radę na spokojnie. Te zadania mają być zrobione dla wszystkich, nie dla najlepszych tylko, więc możecie podejść do nich z pewną dozą spokoju.
Jutro też dalszy ciąg matur rozszerzonych, które i ja piszę (matematycy z rozszerzenia, łączymy się w bólu), więc dla was wszystkich też powodzenia! Będzie dobrze
Trzymajcie się 🤍

Odpowiedz
6
a_s

a_s

@Airnette Powodzenia na matematyce! Rozwalisz te zadania, girl💪

Odpowiedz
1
Zosiakoa

Zosiakoa

@Airnette trzymaj się tam

Odpowiedz
1
pokaż więcej odpowiedzi (2)
Airnette

Airnette

AUTOR•  

Annyeong!
Dzisiaj zaczyna się majówka, więc jeśli macie taką możliwość, to odpoczywajcie. Ja wkuwam polski i geografię przed egzaminami, więc niestety nie odpocznę. Ale za miesiąc zaczynają mi się wakacje, chociaż taki plus.
Przy okazji pojawiły się stats na kwiecień ze Spotify, więc je tu wstawiam.
Słowo komentarza do nich – mega cieszę się z BTS tak wysoko i ich 2 kawałków w top 5. Ateez są tam, gdzie zwykle. Na Kiof nie patrzcie, wiem, że nie powinnam ich słuchać. Ale trochę ten album mi za bardzo podszedł… Nie mam zielonego pojęcia, skąd wzięła się Tinashe, jak słuchałam tego kawałka z 3 razy może i to tylko przez jakieś nostalgiczne wspomnienie go z rolek na YT sprzed lat. A reszta jest okej chyba.
Trzymajcie się 🤍

Odpowiedz
7
uwufabian

uwufabian

hejka pamientaszmnie

Odpowiedz
Airnette

Airnette

•  AUTOR

@uwufabian hej, pamiętam

Odpowiedz
pokaż więcej odpowiedzi (1)
Airnette

Airnette

AUTOR•  

Hejka!
Co u was słychać?
Na wstępie dziękuję za nową obserwację 🤍
A ogólnie dzisiejszy wpis nieco poświęcę szkole. W ten piątek odbyło się zakończenie roku szkolnego dla maturzystów, dlatego życzę im pomyślnie zdanej matury.
A jeśli czytają to ósmoklasiści czy inni ludzie zdający też jakieś egzaminy – wam też powodzenia.
A tak poza szkołą – byliście kiedyś w escape roomie? Co o nich myślicie? Ja byłam pierwszy raz w nim wczoraj i… nawet ciekawie było. Pokój nazywał się "klątwa Majów", więc można sobie wyobrazić, w jakim był klimacie. Ja tylko dodam, że było tam dosyć ciemno i trzeba było się schylać między przejściami, ale zagadki jakoś udało się rozwiązać w tę godzinę, którą na nie mieliśmy (można tam było pójść w grupach 2-6 osób, więc no, poszłam tam z "kolegą", który mega lubi te pokoje).
To chyba tyle na teraz, trzymajcie się 🤍

Odpowiedz
4
Olivyeonka

Olivyeonka

@Airnette hejo
U mnie dobrze, przed chwilą była wichura i padał śnieg ;)
A ogólnie to nic ciekawego
Powodzenia dla nas wszystkich :3
Ja nigdy nie byłam, ale nawet bym chciała
Oo fajnie, miłego dzionka<3

Odpowiedz
1
regrator

regrator

@Airnette czesc!!
<33
nigdy nie bylam, ale chcialabym
byee!!

Odpowiedz
1
Airnette

Airnette

AUTOR•  

Wszystkiego najlepszego dla Jaya z Enhypen!! 🎉

Odpowiedz
4
Airnette

Airnette

AUTOR•  

Hejka!
Jak wam ten tydzień minął?
U mnie już po wystawieniu ocen, więc zrobię mały upgrade, co ostatecznie dostałam:
angielski – 6
niemiecki – 6
polski – 6
historia – 6
geografia – 6 (jakimś cudem)
wf – 5
matematyka – 4 (dziękować sorce)
No, myślę, że wygląda to nieźle.
Wczoraj byłam w ogóle na dniach otwartych na jednym uniwersytecie (gdyby ktoś pytał – UW) i… sama nie wiem, co myśleć. Nie popytałam o wszystkie kierunki, bo były TŁUMY przy stanowiskach (serio, przecisnąć się przez tych ludzi nie dało), a że chodziłam z koleżanką, to przeszłyśmy przez wszystkie geograficzne, które ona chciała, przypadkiem zahaczyłyśmy o germanistykę, czyli coś dla mnie, a na ekonomiczne już nie było jak pójść. Więc ja poszłam na taki wykład o tym kierunku prowadzony przez wykładowców tego kierunku, a ta koleżanka na geografię. I to byłoby na tyle. Potem było jedzenie i bieg na pociąg do domu.
Tak na koniec chciałabym podziękować na nową obserwację 🤍
I przy okazji dodaję to zdjęcie z IG Hongjoonga (no1likeme8_8), bo mega mi się podoba. Takie artystyczne jest. Jak tylko będę po maturach, to mogłabym zrobić sobie z nim wystrój, bo już mam na niego pomysł nawet…
A na razie trzymajcie się 🤍

Odpowiedz
5
regrator

regrator

@Airnette czesc
OMG, GRATULACJE <33
trzymaj sie!!

Odpowiedz
1
Airnette

Airnette

•  AUTOR

@rei_xx dzięki <3

Odpowiedz
1