Patryk
487

Foreat

Patryk
487

Foreat

imię: Agi

o mnie: przeczytaj

1541

O mnie

Cześć witam na moim profilu, jeśli tu jesteś to pewnie chcesz się czegoś o mnie dowiedzieć.

Jeśli masz jakieś pytania to priv zawsze otwarty, często jestem smutna co czasem można zauważyć
ogulnie to nie wiem co lubie, ani kiedy "jestem sobą"

❌znaczenie... Czytaj dalej

Ostatni wpis

Foreat

Foreat

Dla porównania normalne wyglądam tak Zobacz zdjęcie

Odznaki

Przy pomocy wpisów możesz zadać autorowi pytanie, pochwalić go, poprosić o pomoc, a przede wszystkim utrzymywać z nimi bliższy kontakt. Pamiętaj o zachowaniu kultury, jesteś gościem :)

*Jeśli chcesz odpisać konkretnej osobie, użyj funkcji " Odpowiedz" - osoba ta dostanie powiadomienie* ×

Zaloguj się, aby dodać nowy wpis.

Foreat

Foreat

AUTOR•  

I to

Odpowiedz
4
Tsuno_Hatake

Tsuno_Hatake

@Foreat lotos?
*nie znam się na kwiatach

Odpowiedz
1
Foreat

Foreat

•  AUTOR

@Tsuno_Hatake ja też się nie znam na kwiatach

Odpowiedz
1
Foreat

Foreat

AUTOR•  

Do wyceny jest jeszcze to

Odpowiedz
3
Tsuno_Hatake

Tsuno_Hatake

@Foreat ładneeeee

Odpowiedz
1
Foreat

Foreat

AUTOR•  

Na ile wycenianie tą świeczkę?

Odpowiedz
3
.avengers.lover.

.avengers.lover.

@Foreat ale nadal jest ładna. Myślę ze to troche subiektywny temat ale chyba nadal utrzymuję sie przy tym ze cos pod 30 zl (oczywiście nwm jak duża jest i wgl) ale też ja nie robię świeczek żeby się znać

Odpowiedz
Foreat

Foreat

•  AUTOR

@.avengers.lover. w porządku

Odpowiedz
pokaż więcej odpowiedzi (10)
Foreat

Foreat

AUTOR•  

Kot sprawdza czy szyba jest szklana

Odpowiedz
6
Foreat

Foreat

•  AUTOR

@Tsuno_Hatake zdecydowanie tak

Odpowiedz
1
Foreat

Foreat

•  AUTOR

@scientist ma cztery nogi

Odpowiedz
pokaż więcej odpowiedzi (2)
scientist

scientist

chcesz dolaczyc do #candidagang?

Odpowiedz
scientist

scientist

@Foreat elita sq najwieksza

Odpowiedz
1
Foreat

Foreat

•  AUTOR

@scientist okej ale po co niby tam ja? Skoro to elita to po co im zje.b jak ja?

Odpowiedz
1
pokaż więcej odpowiedzi (1)