
Przy pomocy wpisów możesz zadać autorowi pytanie, pochwalić go, poprosić o pomoc, a
przede wszystkim utrzymywać z nimi bliższy kontakt. Pamiętaj o zachowaniu kultury,
jesteś gościem :) *Jeśli chcesz odpisać konkretnej osobie, użyj funkcji " Odpowiedz" - osoba ta dostanie powiadomienie* ×










-abstrakcja-
AUTOR•CO JEST XDDDDDDD
-abstrakcja-
AUTOR•ktokolwiek to wyslal to odpowiadam
dostalam mega mile prezenty ale niektore to sie czuje jakby pisala je babcia dla wnukow z poznania. natomiasy nie krytykuje, wszystkim serdecznie dziekuje za poswiecony czas i pamiec, kocham was ♥️
-abstrakcja-
AUTOR•dobra skonczylam nareszcie okladkę na wattpada, teraz robię miniaturkę i wrzucam wam opis i prolog
taki prezent z okazji mikolajek xd
PS. osoby ktore pisaly do mnie w prezentach o tym istotnym fakcie to sie prosze zglosic albo tu albo na pv bo mam wazne pytanie
i ponizej wam wrzucam okladke ofc
arisaa.
@-abstrakcja- z tego co wiem to interesujący prezent dostałaś, weź je dokładnie przejrzyj
-abstrakcja-
AUTOR•nareszcie skonczylam okladke 😭😭😭
-abstrakcja-
AUTOR•obiecalam dwa tygodnie temu opowiadanie. nie napisalam go, to prawda, przepraszam. ale bylam chora i chyba za to juz przepraszac nie musze, nie wybieralam sobie tego stanu (nadal kaszle nosz jap-)
anyway mam dla was za to inna propozycje opowiadania, ktora bedzie dostepna zarowno tutaj jak i na moim wattpadzie. dzisiaj najprawdopodobniej zaczne pisac dedykacje prolog i pierwszy rozdzial (o ile zdaze przed koncem wielkiego wylewu mojej weny) i wrzuce pierwsze na wattpada a potem tutaj.
na wattpadzie bedzie (i wsm juz jest) o wiele wiecej opowiesci takze jesli chcecie czytac to zapraszam, nazywam sie tam @abstracion
jesli chodzi o dodawanie rozdzialow to tez tam bedzie z wyprzedzeniem bo po prostu tam bede pisala i od razu wrzucala, tak jest po prostu wygodniej. a potem tylko przekopiuje jakos tekst (albo przepisze znając wattpada xd) na sq.
co ile? na pewno nie czesto. raz na 3 tyg? nie zamierzam wam mydlic oczu jakims nie wiadomo czym bo naprawde nie potrafie znalezc na to wszystko czasu 😭 ale chcialabym ten profil ozywic i tez dzielic sie z wami moimi pracami bo uwazam ze sa warte przeczytania
niedlugo wpadna tu tez zapewne jakies wierszydla bo wlasnie znalazlam kilka zapisek w moich starych notatkach i ksiazkach (XDDD)(kto normalny pisze wiersze w ksiazkach)
takze to tyle z ogloszen parafialnych, milego wszystkim i piszcie jak zdrowie bo mam wrazenie ze wszystkich wokol mnie teraz boli gardlo 💀