Patryk

-abstrakcja-

Patryk

-abstrakcja-

imię: happy aka hpy

miasto: dżolo czoło (...) v2

www: discord.gg

o mnie: przeczytaj

1254

O mnie

zycie jest jak dupa. czasami jestes na dupie i swietujesz, czasami pod dupa i nie jest zle a czasami jestes po prostu w dupie (osoby na rozszerzonej matmie mysla inaczej podczas tej zacnej lekcji, trust me)

o mnie:
• hejter i krytyk final bigos xd
• baba od polaka stwierdzila ze... Czytaj dalej

Ostatni wpis

-abstrakcja-

-abstrakcja-

intensywne szukanie piosenek bo ze mnie taki spiewak sie zrobil XDDDD Zobacz zdjęcie

Odznaki

Przy pomocy wpisów możesz zadać autorowi pytanie, pochwalić go, poprosić o pomoc, a przede wszystkim utrzymywać z nimi bliższy kontakt. Pamiętaj o zachowaniu kultury, jesteś gościem :)

*Jeśli chcesz odpisać konkretnej osobie, użyj funkcji " Odpowiedz" - osoba ta dostanie powiadomienie* ×

Zaloguj się, aby dodać nowy wpis.

-abstrakcja-

-abstrakcja-

AUTOR•  

CO JEST XDDDDDDD

Odpowiedz
4
-abstrakcja-

-abstrakcja-

AUTOR•  

ktokolwiek to wyslal to odpowiadam

dostalam mega mile prezenty ale niektore to sie czuje jakby pisala je babcia dla wnukow z poznania. natomiasy nie krytykuje, wszystkim serdecznie dziekuje za poswiecony czas i pamiec, kocham was ♥️

Odpowiedz
4
-abstrakcja-

-abstrakcja-

AUTOR•  

dobra skonczylam nareszcie okladkę na wattpada, teraz robię miniaturkę i wrzucam wam opis i prolog

taki prezent z okazji mikolajek xd

PS. osoby ktore pisaly do mnie w prezentach o tym istotnym fakcie to sie prosze zglosic albo tu albo na pv bo mam wazne pytanie

i ponizej wam wrzucam okladke ofc

Odpowiedz
3
arisaa.

arisaa.

@-abstrakcja- z tego co wiem to interesujący prezent dostałaś, weź je dokładnie przejrzyj

Odpowiedz
1
-abstrakcja-

-abstrakcja-

AUTOR•  

nareszcie skonczylam okladke 😭😭😭

Odpowiedz
6
-abstrakcja-

-abstrakcja-

AUTOR•  

obiecalam dwa tygodnie temu opowiadanie. nie napisalam go, to prawda, przepraszam. ale bylam chora i chyba za to juz przepraszac nie musze, nie wybieralam sobie tego stanu (nadal kaszle nosz jap-)

anyway mam dla was za to inna propozycje opowiadania, ktora bedzie dostepna zarowno tutaj jak i na moim wattpadzie. dzisiaj najprawdopodobniej zaczne pisac dedykacje prolog i pierwszy rozdzial (o ile zdaze przed koncem wielkiego wylewu mojej weny) i wrzuce pierwsze na wattpada a potem tutaj.

na wattpadzie bedzie (i wsm juz jest) o wiele wiecej opowiesci takze jesli chcecie czytac to zapraszam, nazywam sie tam @abstracion

jesli chodzi o dodawanie rozdzialow to tez tam bedzie z wyprzedzeniem bo po prostu tam bede pisala i od razu wrzucala, tak jest po prostu wygodniej. a potem tylko przekopiuje jakos tekst (albo przepisze znając wattpada xd) na sq.

co ile? na pewno nie czesto. raz na 3 tyg? nie zamierzam wam mydlic oczu jakims nie wiadomo czym bo naprawde nie potrafie znalezc na to wszystko czasu 😭 ale chcialabym ten profil ozywic i tez dzielic sie z wami moimi pracami bo uwazam ze sa warte przeczytania

niedlugo wpadna tu tez zapewne jakies wierszydla bo wlasnie znalazlam kilka zapisek w moich starych notatkach i ksiazkach (XDDD)(kto normalny pisze wiersze w ksiazkach)

takze to tyle z ogloszen parafialnych, milego wszystkim i piszcie jak zdrowie bo mam wrazenie ze wszystkich wokol mnie teraz boli gardlo 💀

Odpowiedz
3