Patryk

radzieckimotyl

Patryk

radzieckimotyl

imię: mara

miasto: nananana

www: spotify.com

o mnie: przeczytaj

63

O mnie

koneserka kina i muzy

tcc since the beginning of 2023 jbc kazdego kto nazywa mn larpem bo do tego wrocilam po roku przerwy xd
jestem NAJLEPSyM uzytkownikiem tej strony i huj wam do tg

mam urodzinyt wtedy cco ryan goslng zapamietyajcie to SOBEI

she her going through a bisexual midlife... Czytaj dalej

Ostatni wpis

radzieckimotyl

radzieckimotyl

odkrylam potege math rocku boze moje uszy dostaja orgazm codziennie Czytaj dalej

Odznaki

Przy pomocy wpisów możesz zadać autorowi pytanie, pochwalić go, poprosić o pomoc, a przede wszystkim utrzymywać z nimi bliższy kontakt. Pamiętaj o zachowaniu kultury, jesteś gościem :)

*Jeśli chcesz odpisać konkretnej osobie, użyj funkcji " Odpowiedz" - osoba ta dostanie powiadomienie* ×

Zaloguj się, aby dodać nowy wpis.

lucek.

lucek.

My name is Craig Tucker, last week was my birthday. My grandma gave me a check for $100, I was so happy; but then, 4 kids from school came to my house and said I should use my $100 to invest in becoming a Peruvian flute band. They promised I would double my money in one afternoon, but the government arrested us along with all the other Peruvian flute bands and took us to an internment camp in Miami. We begged to go home, but instead the government told us they were sending us to Peru. And so that is why I am in Peru, if I die let it be known that it is because 4 guys I don’t even like from school lied to me and took my birthday money.

Odpowiedz
2
radzieckimotyl

radzieckimotyl

•  AUTOR

@insha
mam na imie kreg taker 💔💔

Odpowiedz
1
lusiia

lusiia

Omygy bejbi metal

Odpowiedz
radzieckimotyl

radzieckimotyl

•  AUTOR

@naleczowianka
moametal moja idolka 🥹🥹

Odpowiedz
lusiia

lusiia

@kajtek_fortnajt_69 ja kocham wszystkie

Odpowiedz
Sekta_Paro_G

Sekta_Paro_G

papuwcia

Odpowiedz
Sekta_Paro_G

Sekta_Paro_G

Odpowiedz
radzieckimotyl

radzieckimotyl

•  AUTOR
Odpowiedz
pokaż więcej odpowiedzi (1)
Wlodzimiez.bialy

Wlodzimiez.bialy

🇩🇪Co sądzisz o Niemcach?🇩🇪

Odpowiedz
radzieckimotyl

radzieckimotyl

•  AUTOR

@Wlodzimiez.bialy
nie bedzie niemiec plul nam w twarz

Odpowiedz
1

Fajne miasto d***, tylko ciekawe czyja

Odpowiedz
radzieckimotyl

radzieckimotyl

•  AUTOR

@Pije.ludwik
twoja /j

Odpowiedz
1
mercurylooksatthestars

mercurylooksatthestars

@kajtek_fortnajt_69 Mmm interesujące

Odpowiedz