Patryk

radzieckimotyl

Patryk

radzieckimotyl

imię: mara

miasto: nananana

www: spotify.com

o mnie: przeczytaj

63

O mnie

koneserka kina i muzy

tcc since the beginning of 2023 jbc kazdego kto nazywa mn larpem bo do tego wrocilam po roku przerwy xd
jestem NAJLEPSyM uzytkownikiem tej strony i huj wam do tg

mam urodzinyt wtedy cco ryan goslng zapamietyajcie to SOBEI

she her going through a bisexual midlife... Czytaj dalej

Ostatni wpis

radzieckimotyl

radzieckimotyl

odkrylam potege math rocku boze moje uszy dostaja orgazm codziennie Czytaj dalej

Odznaki

Przy pomocy wpisów możesz zadać autorowi pytanie, pochwalić go, poprosić o pomoc, a przede wszystkim utrzymywać z nimi bliższy kontakt. Pamiętaj o zachowaniu kultury, jesteś gościem :)

*Jeśli chcesz odpisać konkretnej osobie, użyj funkcji " Odpowiedz" - osoba ta dostanie powiadomienie* ×

Zaloguj się, aby dodać nowy wpis.

Dr.Micky

Dr.Micky

Limp Bizkit 😻😻😻
Kocham ich
Szacun 🤘

Odpowiedz
2
radzieckimotyl

radzieckimotyl

•  AUTOR

@Dr.Micky no i to sie szanuje ziomus 🤘

Odpowiedz
2
radzieckimotyl

radzieckimotyl

AUTOR•  

kuzwa nie wiem jaki wystruj zrobic

Odpowiedz
2
radzieckimotyl

radzieckimotyl

AUTOR•  

probuje sluchac deftones uwaga

Odpowiedz
1
najwiekszyfankatyperry

najwiekszyfankatyperry

ja lb white pony

Odpowiedz
1
radzieckimotyl

radzieckimotyl

•  AUTOR

@najwiekszyfankatyperry wlasnjei jest niezle jak slucham wsumi!!

Odpowiedz
1
pokaż więcej odpowiedzi (2)
radzieckimotyl

radzieckimotyl

AUTOR•  

Uwaga! Akcja!
@eric.carr.zyjpls przez mamę nie może jeść mango!
Podaruj swój 1% dla @eric.carr.zyjpls by mogła zjeść mango!

Wklejać na wasze gejowe profile!

Odpowiedz
3
radzieckimotyl

radzieckimotyl

•  AUTOR
Odpowiedz
1
czlowiekbiegunka

czlowiekbiegunka

@slotkikotek666 bo jest niewidzialny

Odpowiedz
pokaż więcej odpowiedzi (2)
dzikideacy

dzikideacy

posłuchaj sobie twoyastara of death, nie pożałujesz (tak, polski metal też jest dobry)

Odpowiedz
2
radzieckimotyl

radzieckimotyl

•  AUTOR

@dzikideacy ja slucham z duma twoyastara of death…. polski metal nie jest zly ;PP

Odpowiedz
2