Patryk

radzieckimotyl

Patryk

radzieckimotyl

imię: mara

miasto: nananana

www: spotify.com

o mnie: przeczytaj

63

O mnie

koneserka kina i muzy

tcc since the beginning of 2023 jbc kazdego kto nazywa mn larpem bo do tego wrocilam po roku przerwy xd
jestem NAJLEPSyM uzytkownikiem tej strony i huj wam do tg

mam urodzinyt wtedy cco ryan goslng zapamietyajcie to SOBEI

she her going through a bisexual midlife... Czytaj dalej

Ostatni wpis

radzieckimotyl

radzieckimotyl

odkrylam potege math rocku boze moje uszy dostaja orgazm codziennie Czytaj dalej

Odznaki

Przy pomocy wpisów możesz zadać autorowi pytanie, pochwalić go, poprosić o pomoc, a przede wszystkim utrzymywać z nimi bliższy kontakt. Pamiętaj o zachowaniu kultury, jesteś gościem :)

*Jeśli chcesz odpisać konkretnej osobie, użyj funkcji " Odpowiedz" - osoba ta dostanie powiadomienie* ×

Zaloguj się, aby dodać nowy wpis.

radzieckimotyl

radzieckimotyl

AUTOR•  

ja gdy jakis dzieciak urzondzil strzelanine 5 miesiecy temu (jestem zacofana muzgowo)

Odpowiedz
radzieckimotyl

radzieckimotyl

AUTOR•  

czmeh on do mnie nic nie isze scam co to ma byc dima hitler uwu odpisz natychmiast

Odpowiedz
2
czlowiekbiegunka

czlowiekbiegunka

@slotkikotek666 REL DOSL JAKBY JUZ NIE ZYL (chyba go bomba zmiotła z planszy)

Odpowiedz
radzieckimotyl

radzieckimotyl

•  AUTOR

@eric.carr.zyjpls wwz in powiedzial ze mi odpoisze a tu nic

Odpowiedz
radzieckimotyl

radzieckimotyl

AUTOR•  

panie prezydencie mamy dla pana zajecie

Odpowiedz
2
radzieckimotyl

radzieckimotyl

AUTOR•  

napisz swoją nazwe i swoje najsmutniejsze przeżycie w życiu jeśli nie chcesz to nie ⚰️
⚰️⚰️⚰️⚰️⚰️⚰️⚰️⚰️⚰️⚰️⚰️⚰️⚰️⚰️⚰️⚰️⚰️⚰️⚰️
@jula_kot (moja bardzo religijna babcia umrała 4 dni przed moją komunią)
@..Bisexual.. (Poprostu… wszyscy mówią jaką ja mam dobrą rodzinę, ale nie wiedzą, że nie ocenia się książki po okładce)
@Pieknyanonim Przylożylam sobie nóż do gardła w te wakacje…i samookaleczałam się na ręce
@Nadziak (moji rodzice się rozwiedli prawie 10 lat temu a gdy miałam jakos 2-3 lata to spytałam się mojej mamy kiedy znów zobacze mojego tate a ona odpowiedziała że raczej już go nie zobaczę…)
@Wielbicielkazolwi1 (to był zwykły dzień. Kiedy byłam w pierwszej klasie i huśtałam ( tak się chyba pisze) się na bocianim gnieździe i nagle podbiegł do mnie przewodniczący pierwszych klas i powiedział: ty, spadaj stąd. Ja na to: nie. Dłuższą chwilę później podbiega do mnie cała 1b i wychyla te gniazdo w bok. Na Szczęście się mocno trzymałam i nie spadłam.)
@JulaandaPL przedszkolu dzieci byly dla mn bardzo nie mile I ogolnie… rok temu musialam sie przestac przyjaznic z moja kol (z powodow prywatnych) reszta jest bardzooo prywatna I dlatego reszty nie powiem 🤫
@jlikeyou kiedy zginął spiderman w mcu
@just_herbata moja babcia zmarła dzień po Bożym Narodzeniu
@Da-Bee dowiedziałam się że nie mogę tańczyć przez nieokreślony okres czasu 🥲
@fp.Animangus2 dowiedziałem się o stracie najbliższej mi osoby. Przez jedną noc i cały następny dzień starałem się nie płakać ale jak tylko ktoś poruszał temat śmierci to wtedy wszystko się ujawniało 😔
@Enderka.pl (nasz kot w wakacje zmarł bo miał cukrzycę na wysokim poziomie i raka płuc).
@Ami_warriorki już to pisałam ale się zmieniło – wczoraj czyli 6 października zmarła moja babcia była naprawdę cudowna i robiła najlepszą pomidorówkę jaką jadłam z moją kuzynką…😢😞😭
@spirit_dog Mój najlepszy przyjaciel Fobosek umarł rok temu i bardzo bardzo za nim tęsknię jak się o tym dowiedziałam to cały miesiąc płakałam …. On zawsze mi pomagał w trudnych chwilach pocieszał był cudownym pieskiem nigdy o nim nie zapomnę😭😭😭
@black.forest Trzy lata temu umarł mój dziadek, byłam na kwarantannie i nie mogłam nawet być na jego pogrzebie😭😭😭. Nie widziałam go już ponad 4 lata i bardzo mi go brakuje. W te wakacje moi rodzice się rozwiedli, staram się o tym nie myśleć, ale jest to bardzo trudne i czasami nie daję już rady.
@._.Dramatic._. Jak moja dawna BFF z realu się na mnie mocno obraziła i zaczęła mnie unikać i nienawidzieć, może to nie to samo jak śmierć zwierzaka, ale…😭😭😭 chyba przez to zostałam pesymistką😞
@.Blue._.Butterfly. Mój kotek zmarł w te wakacje😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭
@Fox_Slip Mój przyjaciel próbował popełnić samobójstwo po czym przeszedł na nauczanie domowe i teraz przez półtora roku już go nie widzę…
@kryzysowy_andzejus musialem przestać tulić kwasa w kiblu bruh
Life is brutal, huh
@slotkikotek666 jak mama powiedziala zebym ne czytal o sryjnych zabujcach
⚰️zabrakło małp?? prosze masz 🐒🐒🐒🐒
⚰️Autor: @jula_kot . kopiować!! ⚰️

Odpowiedz
2
._fani-fantasy_.

._fani-fantasy_.

@slotkikotek666 Współczuje, takie książki są najlepsze

Odpowiedz
1
radzieckimotyl

radzieckimotyl

•  AUTOR

@..Bisexual.. ale ja ksiazek nei ja t researche robie

Odpowiedz
radzieckimotyl

radzieckimotyl

AUTOR•  

dobra jadymy na k**** gram w bsp

Odpowiedz
2
lucek.

lucek.

@slotkikotek666 kup mi wipa slodki kotecku pls

Odpowiedz
radzieckimotyl

radzieckimotyl

•  AUTOR

@nihaomae ookej

Odpowiedz
pokaż więcej odpowiedzi (3)