
Przy pomocy wpisów możesz zadać autorowi pytanie, pochwalić go, poprosić o pomoc, a
przede wszystkim utrzymywać z nimi bliższy kontakt. Pamiętaj o zachowaniu kultury,
jesteś gościem :) *Jeśli chcesz odpisać konkretnej osobie, użyj funkcji " Odpowiedz" - osoba ta dostanie powiadomienie* ×




radzieckimotyl
AUTOR•chce kros academy maniacs matchign (nie mam pszyjaciul) (jbc was wszystkich)
radzieckimotyl
AUTOR•in my weezer era
czlowiekbiegunka
@slotkikotek666 no chyba nie
radzieckimotyl
• AUTOR@eric.carr.zyjpls ta
radzieckimotyl
AUTOR•ej jaki kliz zrobic czycso
radzieckimotyl
AUTOR•hcecje fanfik ktury napisalam z przyjaciulkom (fanfik jest o ziomach z jej klasy) o 4.00 na obozie lezac na podlodze pod koldrami wpierdalajac hallsy jakies 6 miesiecy temu>??? (niedokonczohy)
wjem rze tag https://www.wattpad.com/story/345305187-anto%C5%9B-x-reader-x-anto%C5%9B-2
czlowiekbiegunka
@slotkikotek666 nawet nie zajrzałam do linka….
radzieckimotyl
• AUTOR@eric.carr.zyjpls no i h** bo powinnas
radzieckimotyl
AUTOR•❄🦌 𝗡𝗼𝗺𝗶𝗻𝗸𝗮 od @eric.carr.zyjpls dla osób, które już myślą o Świętach
1. Czy w ogóle lubisz jesień?
ta
2. Kiedy zacząłeś myśleć o Świętach?
w d****
3. Co najbardziej w nich lubisz?
guwno perzenty
4. Wiesz, jakie prezenty chcesz dostać?
nei
5. Jeśli tak, to jakie?
guwno
6. Wierzysz w Świętego Mikołaja?
obhodze hanuke sk****zyny
7. Słuchasz już świątecznych piosenek?
kto k**** je wogule sluha
8. Kupiłeś już świąteczne dekoracje?
ze co kupilam
9. Odliczasz dni do Świąt?
nie h**
nikogo nje nominuje ez ez spuznilam sie o tydznejm