Witam tutaj Amkowa/napletka yey dziś ogłaszam konkurs jak już za pewne zauważyliście ale do rzeczy oto konkurs dum dum dum (fanfary)
A więc konkurs polega na wykonaniu quizu na temat ,,Moja ulubiona gra z mojej perspektywy'' tak brzmi to dziwnie ale dla tych co nie zrozumieli macie wykonać quiz na temat waszej ulubionej gry i wy jesteście główną bohaterką/głównym bohaterem. I teraz zasady:
1.Quiz ma być tematyczny.
2.MUSZĄ tam być youtuberzy czyli zamieniamy postacie z gry na youtuberów
3.Quiz ma nie być ani długi ani krótki ma być średni.
4.Gra ma się trzymać kurczowo fabuły.
5.W quizie mogą ale nie muszą pojawiać się teksty z gry.
I to tyle z zasad macie czas do 09.06.16 czyli do czasu kiedy wrócę z zielone szkoły. Linki do prac możecie podsyłać: we wpisach, w komentarzach pod tym quizem oraz na e-maila
[email protected] dziękuje. I to tyle z konkurse... a nagroda nagrodą jest wystąpienie w quizie jako osoba która będzie odgrywała szczególną role w serii i sprzecznie do fabuły nie zginie yey ^.^. No to na tyle jeszcze pytanie do ciebie weźmiesz udział? WEŹ UDZIAŁ DOBRZE RADZE XD
Komentarze sameQuizy: 0