WŁASNE DOŚWIADCZENIA?! PRZYJACIELU WSZYSTKO DOBRZE?!
Eeeee teraz może Kluska podziękuje. Poczekaj. Słowa są trudne. Eeeee… eeee…. TO BYŁO BARDZO PEAK. CZEKAŁAM ZAWSZE NA TO BARDZO MOCNO. KOCHAM JAK PISZESZ TOYE ODZWIERCIEDLA TO JEGO BLASK. DZIĘKI ZA TAKI PEAK. CZEKAM NA WIĘCEJ🩵🩵🩵
Pelcix
aww mega słodkie było,tak trzymać 🫡💜
Octokluska
WŁASNE DOŚWIADCZENIA?! PRZYJACIELU WSZYSTKO DOBRZE?!
Eeeee teraz może Kluska podziękuje. Poczekaj. Słowa są trudne. Eeeee… eeee…. TO BYŁO BARDZO PEAK. CZEKAŁAM ZAWSZE NA TO BARDZO MOCNO. KOCHAM JAK PISZESZ TOYE ODZWIERCIEDLA TO JEGO BLASK. DZIĘKI ZA TAKI PEAK. CZEKAM NA WIĘCEJ🩵🩵🩵