Najgorsze są małe bachory np chlapiące na ciebie ja miałam 2lata temu taka sytuację ze stałą w kolejce na zjeżdżalnię,i za mną stał taki bachor (3-5lat) i on tak nagle bez powodu mnie uderzył w rękę… jakby wtf
najgorsze to zdecydowanie są jakies małe dzieci bez strojów kąpielowych, które nie wiadomo co robią w tej wodze, oraz to jak chce se normalnie być w wodze a jacyś na mnie chlapią wodą
Najgorsze są gówniarze biegające z gołymi dupskami (takie od 0-3 lat). Nie dość, że to jest obrzydliwe to jeszcze niehigieniczne bo jak się takie zeszcza albo zesra…i pływaj potem w takiej wodzie. Potem najgorsze są właśnie niepilnowane dzieciory wbiegające w ciebie, ochlapujące, podpływające pod nogi i łapiące za nogi. No i dorośli którzy przed wejściem do wody nie obmyją się pod prysznicem. Z tych powodów (a także ze złapanej infekcji) nie chodzę do aquaparków i basenów publicznych, a szkoda bo bardzo bym chciał i pomogłoby mi to na biodra i kręgosłup.
Dla mnie najgorsze są małe dzieci, których nikt nie pilnuje i potem albo w ciebie wbiegają, albo podpływają pod nogi i przypadkowo je kopnie się, lub/i myślą że mogą wejść na atrakcje przeznaczone dla wyższych/starszych, blokują i się pałętają
-ivyy_the_cat-
Najgorsze są małe bachory np chlapiące na ciebie ja miałam 2lata temu taka sytuację ze stałą w kolejce na zjeżdżalnię,i za mną stał taki bachor (3-5lat) i on tak nagle bez powodu mnie uderzył w rękę… jakby wtf
Lisek5006
• AUTOR@-ivyy_the_cat- 💀
-ivyy_the_cat-
@Lisek5006 niestety,takie czasy…
miquiia
najgorsze to zdecydowanie są jakies małe dzieci bez strojów kąpielowych, które nie wiadomo co robią w tej wodze, oraz to jak chce se normalnie być w wodze a jacyś na mnie chlapią wodą
Nbieski
@mejzisrejzi w tym quizie jest hlor
Lydia_Zwiadowczyni
💙
DarkGladiator
Najgorsze są gówniarze biegające z gołymi dupskami (takie od 0-3 lat). Nie dość, że to jest obrzydliwe to jeszcze niehigieniczne bo jak się takie zeszcza albo zesra…i pływaj potem w takiej wodzie. Potem najgorsze są właśnie niepilnowane dzieciory wbiegające w ciebie, ochlapujące, podpływające pod nogi i łapiące za nogi. No i dorośli którzy przed wejściem do wody nie obmyją się pod prysznicem. Z tych powodów (a także ze złapanej infekcji) nie chodzę do aquaparków i basenów publicznych, a szkoda bo bardzo bym chciał i pomogłoby mi to na biodra i kręgosłup.
J0S1OinTheWalls
@DarkGladiator to prawda
miquiia
@DarkGladiator frrrr
Jablko._.Polskie
Większość na zdecydowanie tak
mlody_rastafari
większość na tak
dontertiwie
Dla mnie najgorsze są małe dzieci, których nikt nie pilnuje i potem albo w ciebie wbiegają, albo podpływają pod nogi i przypadkowo je kopnie się, lub/i myślą że mogą wejść na atrakcje przeznaczone dla wyższych/starszych, blokują i się pałętają
J0S1OinTheWalls
@dontertiwie no właśnie najgorzej jak na ciebie wbiegną i się rozryczą a obok akurat będzie stał ich/twój opiekun/rodzic i będzie na ciebie
dontertiwie
@J0S1OinTheWalls dosłownie 😭 Mimo to czasami kusi nie przesunąć się, żeby wbiegło w ciebie i się wywaliło XD
Hot_Ziemniaczek_Polska
Kocham zapach chloru.