Czy Cię też to irytuje? – Aquaparki!


Czy irytują Cię osoby skaczące do basenu, pomimo zakazu?
Tak
Nie

Czy irytuje Cię śliska podłoga na basenie?
Tak
Nie

Czy irytują Cię kolejki na zjeżdżalnie?
Tak
Nie

Czy irytuje Cię, gdy wychodzisz z ciepłej wody w jacuzzi do zimnej w basenie?
Tak
Nie
Reklama

Czy irytują Cię osoby, które nie chodzą w klapkach?
Tak
Nie

Czy irytują Cię osoby, które dla zabawy chlapią wodą, przy okazji ochlapując przypadkowych ludzi?
Tak
Nie
Reklama

Czy irytuje Cię zapach chloru?
Tak
Nie

Czy irytuje Cię, gdy ktoś wnosi do basenu wielkie dmuchane zabawki?
Tak
Nie

Czy irytuje Cię, gdy ktoś ciągle wchodzi i wychodzi z sauny?
Tak
Nie

Czy irytuje Cię, gdy ktoś podczas pływania chlapie nogami?
Tak
Nie

Czy irytują Cię osoby, które przebierają się/myją na widoku?
Tak
Nie

Czy irytuje Cię, gdy niektóre atrakcje są zamknięte?
Tak
Nie

Reklama
37 Super!
Zauważyłeś literówkę lub błąd? Napisz do nas.

Komentarze sameQuizy: 17

-ivyy_the_cat-

-ivyy_the_cat-

Najgorsze są małe bachory np chlapiące na ciebie ja miałam 2lata temu taka sytuację ze stałą w kolejce na zjeżdżalnię,i za mną stał taki bachor (3-5lat) i on tak nagle bez powodu mnie uderzył w rękę… jakby wtf

Odpowiedz
1
Lisek5006

Lisek5006

•  AUTOR
Odpowiedz
1
-ivyy_the_cat-

-ivyy_the_cat-

@Lisek5006 niestety,takie czasy…

Odpowiedz
1
pokaż więcej odpowiedzi (2)
miquiia

miquiia

najgorsze to zdecydowanie są jakies małe dzieci bez strojów kąpielowych, które nie wiadomo co robią w tej wodze, oraz to jak chce se normalnie być w wodze a jacyś na mnie chlapią wodą

Odpowiedz
2
Nbieski

Nbieski

@mejzisrejzi w tym quizie jest hlor

Odpowiedz
1
Lydia_Zwiadowczyni

Lydia_Zwiadowczyni

💙

Odpowiedz
1
DarkGladiator

DarkGladiator

Najgorsze są gówniarze biegające z gołymi dupskami (takie od 0-3 lat). Nie dość, że to jest obrzydliwe to jeszcze niehigieniczne bo jak się takie zeszcza albo zesra…i pływaj potem w takiej wodzie. Potem najgorsze są właśnie niepilnowane dzieciory wbiegające w ciebie, ochlapujące, podpływające pod nogi i łapiące za nogi. No i dorośli którzy przed wejściem do wody nie obmyją się pod prysznicem. Z tych powodów (a także ze złapanej infekcji) nie chodzę do aquaparków i basenów publicznych, a szkoda bo bardzo bym chciał i pomogłoby mi to na biodra i kręgosłup.

Odpowiedz
5
J0S1OinTheWalls

J0S1OinTheWalls

@DarkGladiator to prawda

Odpowiedz
2
miquiia

miquiia

Odpowiedz
2
Jablko._.Polskie

Jablko._.Polskie

Większość na zdecydowanie tak

Odpowiedz
1
mlody_rastafari

mlody_rastafari

większość na tak

Odpowiedz
1
dontertiwie

dontertiwie

Dla mnie najgorsze są małe dzieci, których nikt nie pilnuje i potem albo w ciebie wbiegają, albo podpływają pod nogi i przypadkowo je kopnie się, lub/i myślą że mogą wejść na atrakcje przeznaczone dla wyższych/starszych, blokują i się pałętają

Odpowiedz
7
J0S1OinTheWalls

J0S1OinTheWalls

@dontertiwie no właśnie najgorzej jak na ciebie wbiegną i się rozryczą a obok akurat będzie stał ich/twój opiekun/rodzic i będzie na ciebie

Odpowiedz
3
dontertiwie

dontertiwie

@J0S1OinTheWalls dosłownie 😭 Mimo to czasami kusi nie przesunąć się, żeby wbiegło w ciebie i się wywaliło XD

Odpowiedz
Hot_Ziemniaczek_Polska

Hot_Ziemniaczek_Polska

Kocham zapach chloru.

Odpowiedz
1

Nowe

Popularne

Kategorie

Powiadomienia

Więcej