Wyszedł mi Fineasz i Ferb ale czy jest Super Strikers proszę powiedz że jest🙏 w sumie miałam fazy na różne bajki, ale ta to jednak był mega koks, nadal ją uwielbiam haha
@tsianid Wiem, że ją uwielbiasz, ale ja z czasów robienia tego quizu zapomniał hehe… Ale spokojnie, będzie druga część, więc będzie tam Super Strikers, spokojnie ✨
Strażak Sam! Bajka Strażak Sam to animowana opowieść o przygodach odważnego strażaka i jego zespołu, którzy codziennie niosą pomoc mieszkańcom fikcyjnego walijskiego miasteczka Pontypandy, rozwiązując lokalne problemy i edukując dzieci w zakresie bezpieczeństwa. Czy udało mi się zgadnąć? Jeśli nie to jaka była Twoja ulubiona bajka? Podziel się wynikiem w komentarzu!
Nie, moim fav było My Little Pony, a jak już byłam trochę starsza to też Niesamowity Świat Gumballa (wciąż czekam na film 🥲) Strażaka Sama też trochę oglądałam, nie powiem, ale Norman mnie doprowadzał do szewskiej pasji, tym bardziej że miałam takiego "Normana" w rodzinie i był (i wciąż jest) nim mój kuzyn z problemami (ADHD itd.)
@Herbatkazmlekiem Masz rację, myślę że byłoby podkreślane że zasługuje na specjalne traktowanie. Pierwsze wersje tej bajki są jednak dość, powiedzmy, że stare, chociaż jakoś antyczne nie są wiadomo. A nowoczesna animacja oczywiście czerpie z pierwszego podejścia. Jeśli chodzi o drugą część to temat rzeka w sumie, ponieważ ja mam ogółem bardzo… chłodny stosunek do tego co sobie ludzie myślą czy co robią, jeśli oczywiście nie jest to złe, niebezpieczne itp. Wynika to z faktu iż nie mam nad tym żadnej kontroli, więc czemu się tym przejmować. Filmy i seriale mnie nudzą najczęściej, dlatego że albo poruszają idiotycznie płytkie tematy albo bohaterowie zachowują się jakby zaglądali wcześniej do szklanki. Wiesz o co chodzi. Książki to trochę inna sprawa, ponieważ zostawiają sporo miejsca na wyobraźnię, plus no czasem fajnie oderwać się od ekranu. Ale tak, filmy i seriale mnie z reguły nudzą, do tego jestem osobą bardzo aktywną jeśli chodzi o takie "kreatywne" rzeczy typu szycie, wymyślanie własnych DIY, robienie na szydełku czy rysowanie, więc wolę zająć się tym niż gapieniem się bezmyślnie w ekran. Ale jest to temat rzeka, są wyjątki, są filmy i seriale które na serio się mi podobały, ale to są raczej wyjątki, plus część z tych filmów to filmy które oglądałem x lat temu i nie wiem jak bym teraz na nie zareagował. Mogę o tym jeszcze tak pisać i pisać, ale czas chyba kończyć mój wywód hah. Chyba całkiem wyczerpująco odpowiedziałem na pytanie.
@SillentEcho W sumie się z tobą zgadzam. Ja lubię seriale i filmy tylko kiedy faktycznie jest to jakiś temat który mnie interesuje. Denerwuje mnie takie przeciąganie seriali w nieskończoność bo zaczyna mnie to nudzić. Jakbym chciała obejrzeć jakiegoś tasiemca to bym odpaliła Ranczo, Miodowe Lata, Świat Według Kiepskich albo Ojca Mateusza, a tak to ja chcę być porwana przez fabułę. I masz rację że lepiej się skupić na czymś kreatywnym.
Bajka „Psi Patrol” opowiada o grupie bohaterskich szczeniąt pod dowództwem dziesięcioletniego chłopca imieniem Ryder, które wspólnie wyruszają na ratunek potrzebującym mieszkańcom Zatoki Przygód i rozwiązują codzienne problemy. Czy udało mi się zgadnąć? Jeśli nie to jaka była Twoja ulubiona bajka? Podziel się wynikiem w komentarzu!
Jestem starszy niż ta bajka, nigdy ani jednego odcinka nie oglądałem xDD
Strażak Sam! Bajka Strażak Sam to animowana opowieść o przygodach odważnego strażaka i jego zespołu, którzy codziennie niosą pomoc mieszkańcom fikcyjnego walijskiego miasteczka Pontypandy, rozwiązując lokalne problemy i edukując dzieci w zakresie bezpieczeństwa. Czy udało mi się zgadnąć? Jeśli nie to jaka była Twoja ulubiona bajka? Podziel się wynikiem w komentarzu! Raczej nie ulubiona ale bardzo lubiłam
sonus
świnka peppa
lubiłam :)
SillentEcho
• AUTOR@sonus
:)
-ninja_cat-
Pidżamersi
Lubiłam ją bardzo <3
tsianid
Wyszedł mi Fineasz i Ferb ale czy jest Super Strikers proszę powiedz że jest🙏 w sumie miałam fazy na różne bajki, ale ta to jednak był mega koks, nadal ją uwielbiam haha
SillentEcho
• AUTOR@tsianid
Wiem, że ją uwielbiasz, ale ja z czasów robienia tego quizu zapomniał hehe… Ale spokojnie, będzie druga część, więc będzie tam Super Strikers, spokojnie ✨
tsianid
@SillentEcho HELL YEAH🤟🤟🤟
scruffy.canine
Psi Patrol
Nah, nigdy mi się nie podobał, co najwyżej oglądałam czasem z nudów
Herbatkazmlekiem
Strażak Sam! Bajka Strażak Sam to animowana opowieść o przygodach odważnego strażaka i jego zespołu, którzy codziennie niosą pomoc mieszkańcom fikcyjnego walijskiego miasteczka Pontypandy, rozwiązując lokalne problemy i edukując dzieci w zakresie bezpieczeństwa. Czy udało mi się zgadnąć? Jeśli nie to jaka była Twoja ulubiona bajka? Podziel się wynikiem w komentarzu!
Nie, moim fav było My Little Pony, a jak już byłam trochę starsza to też Niesamowity Świat Gumballa (wciąż czekam na film 🥲)
Strażaka Sama też trochę oglądałam, nie powiem, ale Norman mnie doprowadzał do szewskiej pasji, tym bardziej że miałam takiego "Normana" w rodzinie i był (i wciąż jest) nim mój kuzyn z problemami (ADHD itd.)
SillentEcho
• AUTOR@Herbatkazmlekiem
Masz rację, myślę że byłoby podkreślane że zasługuje na specjalne traktowanie. Pierwsze wersje tej bajki są jednak dość, powiedzmy, że stare, chociaż jakoś antyczne nie są wiadomo. A nowoczesna animacja oczywiście czerpie z pierwszego podejścia.
Jeśli chodzi o drugą część to temat rzeka w sumie, ponieważ ja mam ogółem bardzo… chłodny stosunek do tego co sobie ludzie myślą czy co robią, jeśli oczywiście nie jest to złe, niebezpieczne itp. Wynika to z faktu iż nie mam nad tym żadnej kontroli, więc czemu się tym przejmować. Filmy i seriale mnie nudzą najczęściej, dlatego że albo poruszają idiotycznie płytkie tematy albo bohaterowie zachowują się jakby zaglądali wcześniej do szklanki. Wiesz o co chodzi. Książki to trochę inna sprawa, ponieważ zostawiają sporo miejsca na wyobraźnię, plus no czasem fajnie oderwać się od ekranu. Ale tak, filmy i seriale mnie z reguły nudzą, do tego jestem osobą bardzo aktywną jeśli chodzi o takie "kreatywne" rzeczy typu szycie, wymyślanie własnych DIY, robienie na szydełku czy rysowanie, więc wolę zająć się tym niż gapieniem się bezmyślnie w ekran. Ale jest to temat rzeka, są wyjątki, są filmy i seriale które na serio się mi podobały, ale to są raczej wyjątki, plus część z tych filmów to filmy które oglądałem x lat temu i nie wiem jak bym teraz na nie zareagował. Mogę o tym jeszcze tak pisać i pisać, ale czas chyba kończyć mój wywód hah. Chyba całkiem wyczerpująco odpowiedziałem na pytanie.
Herbatkazmlekiem
@SillentEcho W sumie się z tobą zgadzam. Ja lubię seriale i filmy tylko kiedy faktycznie jest to jakiś temat który mnie interesuje. Denerwuje mnie takie przeciąganie seriali w nieskończoność bo zaczyna mnie to nudzić. Jakbym chciała obejrzeć jakiegoś tasiemca to bym odpaliła Ranczo, Miodowe Lata, Świat Według Kiepskich albo Ojca Mateusza, a tak to ja chcę być porwana przez fabułę. I masz rację że lepiej się skupić na czymś kreatywnym.
kasztayn
Pidżamersi
no trochę oglądałem faktycznie
kaboom
SillentEcho
• AUTOR@kasztayn
kaboom ✨
_HammyFire48_
Bajka „Psi Patrol” opowiada o grupie bohaterskich szczeniąt pod dowództwem dziesięcioletniego chłopca imieniem Ryder, które wspólnie wyruszają na ratunek potrzebującym mieszkańcom Zatoki Przygód i rozwiązują codzienne problemy. Czy udało mi się zgadnąć? Jeśli nie to jaka była Twoja ulubiona bajka? Podziel się wynikiem w komentarzu!
Jestem starszy niż ta bajka, nigdy ani jednego odcinka nie oglądałem xDD
._.Chiquitiee._.
Strażak Sam!
Bajka Strażak Sam to animowana opowieść o przygodach odważnego strażaka i jego zespołu, którzy codziennie niosą pomoc mieszkańcom fikcyjnego walijskiego miasteczka Pontypandy, rozwiązując lokalne problemy i edukując dzieci w zakresie bezpieczeństwa. Czy udało mi się zgadnąć? Jeśli nie to jaka była Twoja ulubiona bajka? Podziel się wynikiem w komentarzu!
Raczej nie ulubiona ale bardzo lubiłam
Just_Charlie
Strażak Sam!
Cóż akurat tej bajki nie lubiłam najbardziej😅
Bardzo fajny quiz!
SillentEcho
• AUTOR@Just_Charlie
Dzięki!
black__pink
Spongebob Kanciastoporty
No niestety nie zgadł*ś ale fajny quiz, leci do ulu
SillentEcho
• AUTOR@black__pink
Dziękuję:))