Zgaduję, że nadal w to wierzysz!


Zgaduję, że nadal wierzysz w to, że ktoś wynajdzie lek na wszystkie choroby!
Tak, nadal w to wierzę!
Nie, już w to nie wierzę.

Zgaduję, że nadal wierzysz w teorię spiskowe!
Tak, nadal w to wierzę!
Nie, już w to nie wierzę.

Zgaduję, że nadal wierzysz w duchy!
Tak, nadal w to wierzę!
Nie, już w to nie wierzę.

Zgaduję, że nadal wierzysz w nadprzyrodzone moce!
Tak, nadal w to wierzę!
Nie, już w to nie wierzę.
Reklama

Zgaduję, że nadal wierzysz, że istnieje przeciwległy świat!
Tak, nadal w to wierzę!
Nie, już w to nie wierzę.

Zgaduję, że nadal wierzysz w istoty pozaziemskie!
Tak, nadal w to wierzę!
Nie, już w to nie wierzę.
Reklama

Zgaduję, że nadal wierzysz w magiczne życzenia!
Tak, nadal w to wierzę!
Nie, już w to nie wierzę.

Zgaduję, że nadal wierzysz w podróże astralne!
Tak, nadal w to wierzę!
Nie, już w to nie wierzę.

Zgaduję, że nadal wierzysz, że ludzkość to eksperyment społeczny!
Tak, nadal w to wierzę!
Nie, już w to nie wierzę.

Zgaduję, że nadal wierzysz w to, że przedmioty mają uczucia!
Tak, nadal w to wierzę!
Nie, już w to nie wierzę.

Zgaduję, że nadal wierzysz, że dobro wraca!
Tak, nadal w to wierzę!
Nie, już w to nie wierzę.

Zgaduję, że nadal wierzysz, że w ciemności kryją się potwory!
Tak, nadal w to wierzę!
Nie, już w to nie wierzę.

Zgaduję, że nadal wierzysz, że poza naszą planetą istnieje życie!
Tak, nadal w to wierzę!
Nie, już w to nie wierzę.

Zgaduję, że nadal wierzysz, że świat jest sprawiedliwy!
Tak, nadal w to wierzę!
Nie, już w to nie wierzę.

Reklama
58 Super!
Zauważyłeś literówkę lub błąd? Napisz do nas.

Komentarze sameQuizy: 18

KiliKila

Dużo osób wierzy w przeciwległy świat. Zaskoczyło mnie to

Odpowiedz
1

KiliKila

Uważam, że nie da się wynaleźć lekarstwa na wszystkie choroby, bo co chwila pojawiają się nowe, a nawet na obecne jeszcze nie ma lekarstwa

Odpowiedz
2

KiliKila

@KiliKila ale mam nadzieję, że kiedyś uda się wynaleźć na te najgroźniejsze

Odpowiedz
2
Basica

Basica

To głosowanie brzmi jakby hejtowało wszystkich którzy kliknęli ''tak''…
Fajowy quiz

Odpowiedz
1
skz.hyunjin1433

skz.hyunjin1433

Przecież to chyba oczywiste że na innej planecie istnieje życie skoro wszechświat jest nieskończony

Odpowiedz
3
PIOTROKO123

PIOTROKO123

OSTATNIE JEST PIEKNE🔥🔥🔥
SWIETNY QUIZ

Odpowiedz
1
Lydia_Zwiadowczyni

Lydia_Zwiadowczyni

💗

Odpowiedz
2
Ausia.

Ausia.

Większość wierzę

Odpowiedz
2
Dorsz_

Dorsz_

Większość na nie

Odpowiedz
4
DarkGladiator

DarkGladiator

Gdybym nie widywał duchów (nie przywidziało mi się + inni też widzieli i to nie była halucynacja) to bym w duchy nie wierzył.

Wszechświat jest tak ogromny, że niemozliwe by było żeby życie istniało tylko na Ziemi.

„Dobro wraca” ale w jakim sensie? Jeśli zasadą oko za oko to owszem, ale nie ma czegoś takiego jak karma. No chyba, że dla zwierząt.

Niektóre teorie spiskowe mają sens, ale trzeba być imbecylem by wierzyć np w płaską Ziemię.

Lek na wszystkie choroby…nawet jeśli ktoś to wynalazł to zaraz by go uciszyli (tzn zabili), bo koncerny farmaceutyczne muszą zarabiać. Trzeba chorować żeby koncerny miały forsę (i dlatego producenci ładują tony chemii do żarcia).

No a świat nigdy nie był sprawiedliwy.

Odpowiedz
6
mlody_rastafari

mlody_rastafari

większość na nie

Odpowiedz
3

Nowe

Popularne

Kategorie

Powiadomienia

Więcej