Gdybym nie widywał duchów (nie przywidziało mi się + inni też widzieli i to nie była halucynacja) to bym w duchy nie wierzył.
Wszechświat jest tak ogromny, że niemozliwe by było żeby życie istniało tylko na Ziemi.
„Dobro wraca” ale w jakim sensie? Jeśli zasadą oko za oko to owszem, ale nie ma czegoś takiego jak karma. No chyba, że dla zwierząt.
Niektóre teorie spiskowe mają sens, ale trzeba być imbecylem by wierzyć np w płaską Ziemię.
Lek na wszystkie choroby…nawet jeśli ktoś to wynalazł to zaraz by go uciszyli (tzn zabili), bo koncerny farmaceutyczne muszą zarabiać. Trzeba chorować żeby koncerny miały forsę (i dlatego producenci ładują tony chemii do żarcia).
KiliKila
Dużo osób wierzy w przeciwległy świat. Zaskoczyło mnie to
KiliKila
Uważam, że nie da się wynaleźć lekarstwa na wszystkie choroby, bo co chwila pojawiają się nowe, a nawet na obecne jeszcze nie ma lekarstwa
KiliKila
@KiliKila ale mam nadzieję, że kiedyś uda się wynaleźć na te najgroźniejsze
Basica
To głosowanie brzmi jakby hejtowało wszystkich którzy kliknęli ''tak''…
Fajowy quiz
skz.hyunjin1433
Przecież to chyba oczywiste że na innej planecie istnieje życie skoro wszechświat jest nieskończony
PIOTROKO123
OSTATNIE JEST PIEKNE🔥🔥🔥
SWIETNY QUIZ
Lydia_Zwiadowczyni
💗
Ausia.
Większość wierzę
Dorsz_
Większość na nie
DarkGladiator
Gdybym nie widywał duchów (nie przywidziało mi się + inni też widzieli i to nie była halucynacja) to bym w duchy nie wierzył.
Wszechświat jest tak ogromny, że niemozliwe by było żeby życie istniało tylko na Ziemi.
„Dobro wraca” ale w jakim sensie? Jeśli zasadą oko za oko to owszem, ale nie ma czegoś takiego jak karma. No chyba, że dla zwierząt.
Niektóre teorie spiskowe mają sens, ale trzeba być imbecylem by wierzyć np w płaską Ziemię.
Lek na wszystkie choroby…nawet jeśli ktoś to wynalazł to zaraz by go uciszyli (tzn zabili), bo koncerny farmaceutyczne muszą zarabiać. Trzeba chorować żeby koncerny miały forsę (i dlatego producenci ładują tony chemii do żarcia).
No a świat nigdy nie był sprawiedliwy.
mlody_rastafari
większość na nie