Shipy z inazumy eleven


Jaki ship wolisz?
Xavier × Jordan
Xavier × Beatrix
Xavier × Shawn
Xavier × Mark
Xavier × Scotty

Jaki ship wolisz?
Mark × Axel
Mark × Tori
Mark × Sylwia
Mark × Nelly
Mark × Xavier
Mark × Camii
Mark × Nathan

Jaki ship wolisz?
Jude × David
Jude × Caleb
Jude × Joe
Jude × Axel

Jaki ship wolisz
Axel × Ostin
Axel × Celia
Axel × Mark
Axel x Jude

Jaki ship wolisz?
Eric × Sue
Eric × Bobby
Eric × Mark
Eric × Sylwia

Jaki ship wolisz?
Nathan × Miles
Nathan × Lilly
Nathan × Mark
Nathan x Caleb Dziewczynka xd

Jaki ship wolisz?
Celia × Scotty
Celia × Axel
Celia × Sylwia

Napisz w komentarzu : - czy wam się podobało ? -chcecie part2? i jaki jest wasz ulubiony ship?
Dobrze napiszę
Nie chce mi się

4 Super!
Quiz w Poczekalni. Zawiera nieodpowiednie treści? Wyślij zgłoszenie
misia230
misia230
Zobacz profil

Komentarze sameQuizy: 5

.Goldie

.Goldie

Moim ulu zawsze będzie Shelia (Shawn x Celia), ale tak to lubię większość z podanych.
Fajne głosowanko

Odpowiedz
1
misia230

misia230

•  AUTOR

@-Goldie- dziękuje 😊

Odpowiedz
2
-Izuki-Kosmitaa-

-Izuki-Kosmitaa-

zabrakło mi jednego z moich ulubionych, czyli Eric x Sylwia

Odpowiedz
1
misia230

misia230

•  AUTOR

@-Izuki- racja , sorki zapomniałam . Ja też bardzo lubię ten ship

Odpowiedz
1
misia230

misia230

•  AUTOR

@-Izuki- już , właśnie dodałam

Odpowiedz
1

Nowe

Popularne

Kategorie

Powiadomienia

Więcej