Fajne, ciekawie się zapowiada, ale żal mi Koniczynki, to nie jej wina a została porzucona, nie lubię tej matki. A co do jakiejś postaci to może Krwista Łapa- lubi polować, dobrze walczy, ale tego z kolei nie lubi, jest drugim najstarszym kociem z miotu, czasem bywa porywczy i najpierw robi potem myśli, ale jest wrażliwy chociaż żadko to pokazuje i często zgrywa bohatera. Jest to kocur o brązowym kolorze futra w czarne pręgi i z zielonymi oczami. Niektórzy z klanu go lubią i doceniają za determinację i umiejętności, a inni go uważają za idi.te i ich denerwuje
Kocia_Kanapka
Fajne, ciekawie się zapowiada, ale żal mi Koniczynki, to nie jej wina a została porzucona, nie lubię tej matki.
A co do jakiejś postaci to może Krwista Łapa- lubi polować, dobrze walczy, ale tego z kolei nie lubi, jest drugim najstarszym kociem z miotu, czasem bywa porywczy i najpierw robi potem myśli, ale jest wrażliwy chociaż żadko to pokazuje i często zgrywa bohatera. Jest to kocur o brązowym kolorze futra w czarne pręgi i z zielonymi oczami. Niektórzy z klanu go lubią i doceniają za determinację i umiejętności, a inni go uważają za idi.te i ich denerwuje
.-Livencjusz-.
• AUTOR@Kocia_Kanapka postaram się napisać następną część jak najszybciej ^^. Ale chociaż ktoś się Koniczynką zajął.. a co do postaci napewno wykorzystam :D