Centrum Twoje poglądy pasują do centrum. Widzisz wartość zarówno w wolnym rynku, jak i w mądrej interwencji państwa. Wierzysz w równowagę między efektywnością gospodarczą a ochroną społeczną. Twoje poglądy są pragmatyczne, elastyczne i zależne od sytuacji.
Skrajna Lewica Twoje poglądy pasują do skrajnej lewicy. Wierzysz, że państwo powinno przejąć kontrolę nad większością sektorów gospodarki, by zapewnić równość i sprawiedliwość społeczną. Jesteś zwolennikiem redystrybucji dóbr, nacjonalizacji i silnej ochrony praw pracowniczych. Rynek traktujesz z dużą nieufnością.
frytasia
Centrum
Twoje poglądy pasują do centrum. Widzisz wartość zarówno w wolnym rynku, jak i w mądrej interwencji państwa. Wierzysz w równowagę między efektywnością gospodarczą a ochroną społeczną. Twoje poglądy są pragmatyczne, elastyczne i zależne od sytuacji.
zgadza sie
g...9
Skrajna Lewica
Twoje poglądy pasują do skrajnej lewicy. Wierzysz, że państwo powinno przejąć kontrolę nad większością sektorów gospodarki, by zapewnić równość i sprawiedliwość społeczną. Jesteś zwolennikiem redystrybucji dóbr, nacjonalizacji i silnej ochrony praw pracowniczych. Rynek traktujesz z dużą nieufnością.
zgadza się!
LimanLimanowski
• AUTOR@gigant30009 Cieszy mnie to że mój quiz działa :)