Akademia pana Kleksa czy wynalazek Filipa Golarza? O jakim filmie mowa?


Zaznacz poprawną odpowiedź, aby przejść do następnego pytania.
Zauważyłeś literówkę lub błąd? Napisz do nas.

Komentarze sameQuizy: 45

immichu1

immichu1

Oglądałem jeden film

Odpowiedz
Rattusia

Rattusia

fajny quiz

Odpowiedz
._.Zielonka._.

._.Zielonka._.

Twój wynik: 8/10 Nawet dobrze
Nie jest to najlepszy wynik, ale i tak bardzo dobry!
Oglądałeś te dwa filmy? Jeśli tak, który lepszy? Podziel się odpowiedziami i wynikiem w komentarzach.

Tak oglądałam oba, ale tylko Akademia mi się
Spodobała

Odpowiedz
2
Fire_Leaf

Fire_Leaf

Twój wynik: 7/10

Odpowiedz
2
arkuszpapieru._

arkuszpapieru._

9/10 Świetnie!
Masz jeden z najlepszych wyników, gratulacje!
Oglądałeś te dwa filmy? Jeśli tak, który lepszy?

tak oglądałem musze przyznać że są nie za fajnie lubię najbardziej w tych filmach efekty dzwiękowe i animacja np jakiś smoków

wolę jedynkę bo 2 za bardzo odstaje od 1 xd

wgl fajny pomysł <3

Odpowiedz
2
_Meli_

_Meli_

9/10
Fajny quiz
Rozwiązywałam go razem z siostrą

Odpowiedz
2
boosadan

boosadan

9/10
To i tak dobrze bo nie oglądałam drugiej i nie zamierzam, bo pierwsza to była moim zdaniem zupełna porażka, a podobno druga jeszcze gorsza…

Odpowiedz
3
meili

meili

o dziwo 8/10

Odpowiedz
3
aqua_Mary

aqua_Mary

9/10

Odpowiedz
3
Malfoyara_RoseStar

Malfoyara_RoseStar

9/10
Ostatnio oglądałam "wynalazek filipa golarza" więc wiem prawie wszystko :)

Odpowiedz
3

Nowe

Popularne

Kategorie

Powiadomienia

Więcej