HOT OR NOT postacie z kreskówek!


1.chce tylko zaznaczyć że nie chodzi tu o to czy lubiće tą postać czy nie.Chodzi o to czy waszym zdaniem ta postć jest hot.To wasze zdanie ale postanowicie się stosować do tej zasady.Jeszcze jedna żecz jest taka że nie brałam głównych postaci tylko te ciekawsze.Zaczniemynod pory na przygodę i pierwsza postać to Finn.HOT OR NOT?
HOT
NOT

2.Nadal z pory na przygodę Szymon ale nie lodowy król tylko Szymon!!!
Hot
Not

3.A teraz Bonibel?
Hot
Not

4.Małonkontrowersyjna postać ale ją tu dałam.Marcelina?
Hot
Not

5.A co myślicie o Prismo
Hot
Not

6.Zostawiamy porę na przygodę i teraz czas na Wodogrzmoty małe.Zacznijmy od czegoś prostego Wendy.
Hot
Not

7.Teraz już trochę gorzej czyli Stan.
Hot
Not

8.Teraz moja ulubiona postać czyli Dipper.
Hot
Not

9.A Bill?
Hot
Not

10.Dobra ostatnia postać i miałam dylemat ale wkońcu wiem.Syrenando.
Hot
Not

11.Teraz przejdziemy do Hazbina.Zacznijmy od Angela.
Hot
Not

12.A coś mniejszego kalibru czyli Adam
Hot
Not

13.Dobra ale jednak trochę zamieszany z HB czyli teraz Blitz
Hot
Not

14.A Stolas?
Hot
Not

15.Dobra ostatnia postać czyli Frizolini.
Hot
Not

16.Pora na Sowi dom.Zacznijmy od Hantera.
Hot
Not

17.A Eda?
Hot
Not

18.Dobra to może Filip?
Hot
Not

19.Dobra a może Darius?
Hot
Not

20. Ostatnia. Postać z toh czyli Anit.
Hot
Not

21.Przejdziemy do czegoś mocnego czyli Smoczego księcia.Zacznijmy od Caluma.
Hot
Not

22.Dobra to może Amaya?
Hot
Not

23.A Rayla?
Hot
Not

24.Wiem że on był okropny ale jednak: Aravos.
Hot
Not

25.Znów miałam dylemat ale zdecydowałam.Ostatnią postacią Jet Claudia.
Hot
Not

26.Ostatnia kreskówka w tym quizie to Zaplątani serial.Zaczniemy od postaci której nie da się nie lubić czyli od Variana.
Hot
Not

27.A może Casandra?
Hot
Not

28.Postać która sama o sobie mówi że jest Hot czyli nasz ukochany Szczerbiec.
Hot
Not

29.Dobra to teraz Wredna.
Hot
Not

30.Ostatnia postaci to sama roszpunka.
Hot
Not

31.To już koniec ale podstawowe pytanie: podobał wam się quiz?
Tak
Nie
Kocham
Za długi

32.Przypomne o Świątecznym wyzwaniu.Macie jeszcze 4 dni i brakuje jednego obs.Powodzenia! Zachęcam do komętowania.
Pa
Hej

4 Super!
Quiz w Poczekalni. Zawiera nieodpowiednie treści? Wyślij zgłoszenie
LULUbajki
LULUbajki
Zobacz profil

Komentarze sameQuizy: 1


Nowe

Popularne

Kategorie

Powiadomienia

Więcej