Co gorsze?edycja siatkówka


Co gorsze?
Nie rozgrać ręki którą atakujesz i zagrywasz.
Usztywniać rękę przy ataku(mięsień wyrywasz).

Co gorsze?
Dostać w głowę z bloku.
Dowtać w nos z ataku.

Co gorsze?
Nie widzieć kto odbija, ty czy osoba z którą grasz w drużynie
Nie wiedzieć czy odbić górą czy dołem.

Co gorsze?
Grać flakiem(sflaczałą piłką).
Grać skałą(mega twardą piłką).

Co gorsze?
Wybronić idealnie na innego zawodnika piłkę której prawie nie da się wybronić,a kolega do którego odbiłeś zepsuje tą piłkę.
Nie obronić wmiarę łatwej piłki

25 Super!
Quiz w Poczekalni. Zawiera nieodpowiednie treści? Wyślij zgłoszenie
Kocia_Kanapka
Kocia_Kanapka
Zobacz profil
Zapraszam do rozwiązywania moich quizów:

Komentarze sameQuizy: 0

P...n

nie umiec grac w siatkowke imo

Odpowiedz
1
Kocia_Kanapka

Kocia_Kanapka

•  AUTOR
Odpowiedz

Nowe

Popularne

Kategorie

Powiadomienia

Więcej