Twój wynik: 3/9Na początek może być! Kultura i tradycyjne wierzenia Celtów zapewne nie należą do obszaru Twoich zainteresowań, ale jakieś punkty się zdobyło. To było zdecydowanie najtrudniejsze. Dostrzegłem tutaj pentagram… czyżby to Celtowie byli jego prekursorami?
Tak sobie mi poszło… muszę zweryfikować informacje. Też planuję quiz na ten temat, więc… Mam tylko drobną uwagę. Poprawna nazwa to Lughnasadh. Nie że się czepiam.
Pepa
4/9
AngelikaSwift
5/9 Nieźle!
Z pewnością słyszałaś/eś już o Lughnasa, albo po prostu masz niesamowite wyczucie do odpowiedzi.
MarkSzakall
Twój wynik: 3/9Na początek może być!
Kultura i tradycyjne wierzenia Celtów zapewne nie należą do obszaru Twoich zainteresowań, ale jakieś punkty się zdobyło.
To było zdecydowanie najtrudniejsze. Dostrzegłem tutaj pentagram… czyżby to Celtowie byli jego prekursorami?
mustakissa
• AUTOR@MarkSzakall Chyba coś tr-tr-trenowały! 😁
MarkSzakall
@mustakissa Niewykluczone! 😅😁
Marlene
Twój wynik: 6/9Nieźle!
Z pewnością słyszałaś/eś już o Lughnasa, albo po prostu masz niesamowite wyczucie do odpowiedzi.
Jak na samo strzelanie to chyba dobrze mi poszło, może w coś zagrać powinnam
A quiz mega pomysłowy 🫶
mustakissa
• AUTOR@Marlene Dziękuję bardzo! A pewnie, że powinnaś. I jeśli ten Ci się podoba, to zapraszam też do poprzedniego z serii.
Amortencja.a
2/9🙂
N...a
Tak sobie mi poszło… muszę zweryfikować informacje. Też planuję quiz na ten temat, więc…
Mam tylko drobną uwagę. Poprawna nazwa to Lughnasadh. Nie że się czepiam.
N...a
@mustakissa chyba tak. Nie znałam akurat tej i perfekcjonizm się odezwał.
mustakissa
• AUTOR@Nocna.Smoczyca Nie przejmuj się.
Lilibela
3/9
PolarniQ
7/9