Nie miałeś wakacji, jeśli nigdy nie byłeś nad morzem.Tak, zdarzyło mi się kiedyśNie, nigdy nie byłem nad morzemNie miałeś wakacji, jeśli nigdy nie jadłeś lodów.Tak, zdarzyło mi się kiedyśNie, nigdy nie jadłem lodówNie miałeś wakacji, jeśli nigdy nie jeździłeś na roller coasterze.Tak, zdarzyło mi się kiedyśNie, nigdy nie jeździłem na roller coasterzeNie miałeś wakacji, jeśli nigdy nie grałeś w cymbergaja.Tak, zdarzyło mi się kiedyśNie, nigdy nie grałem w cymbergajaNie miałeś wakacji, jeśli nigdy nie zjeżdżałeś zjeżdżalnią wodną.Tak, zdarzyło mi się kiedyśNie, nigdy nie zjeżdżałem zjeżdżalnią wodnąNie miałeś wakacji, jeśli nigdy nie byłeś za granicą.Tak, zdarzyło mi się kiedyśNie, nigdy nie byłem za granicąNie miałeś wakacji, jeśli nigdy nie zakochałeś się w kimś na wakacjach.Tak, zdarzyło mi się kiedyśNie, nigdy nie zakochałem się w kimś na wakacjachNie miałeś wakacji, jeśli nigdy nie kąpałeś się w morzu podczas wakacji.Tak, zdarzyło mi się kiedyśNie, nigdy nie kąpałem się w morzuNie miałeś wakacji, jeśli nigdy nie kupiłeś sobie pamiątki.Tak, zdarzyło mi się kiedyśNie, nigdy nie kupiłem sobie żadnej pamiątkiNie miałeś wakacji, jeśli nigdy nie byłeś w zoo.Tak, zdarzyło mi się kiedyśNie, nigdy nie byłem w zoo 36 Super! 6856 Obserwuj autora Dodaj do ulubionych Następny quiz za: 10 AnulujRozwiąż teraz Co Cię mocno uzależnia? Quiz w Poczekalni. Zawiera nieodpowiednie treści? Wyślij zgłoszenie Zgłoś za plagiat Zgłoś za nieodpowiednie treści Wyślij
ausines
Fajne głosowanko
Dałam na nie przy miłości i roller costerze, ale jadę do energylandii w te wakacje🌊🩷🧸
Pepa
• AUTOR@Fuelle Mam nadzieję, że nadrobisz. Roller Coaster to fajna atrakcja. A tak poza tym to cieszę się, że głosowanie ci i się spodobało!
.Yoko
Fajne głosowanie
Pepa
• AUTOR@_Ksiezycowa_Gwiazda_ Cieszę się, że głosowanie ci przypadło do gustu!
Krukogon
Fajne Głosowanie! 🙂
Pepa
• AUTOR@Krukogon Cieszę się, że głosowanie ci się spodobało!