Diabeł! Według Twoich odpowiedzi uznałam, że jestem złem wcielonym, o imieniu Diabeł. Popełnianie grzechów jest dla Ciebie proste, nie interesujesz się tym co zrobisz i czy sprawisz komuś przykrość. Chociaż możesz nie być złą, tylko po prostu leniwą i nie usłuchaną osobą. Można Cię określić też słowem "bad". Zgadzasz się z wynikiem? Napisz w komentarzu! nie
Anioł! Według Twoich odpowiedzi uznałam, że bliżej Ci do anioła. Jesteś dobrym, pomocnym, empatycznym człowiekiem, który nie zostawi nikogo w potrzebie. Wiele osób naprawdę Cię lubi i jesteś zadowolona z towarzystwa. Można Cię określić też słowem "cute". Zgadzasz się z wynikiem? Napisz w komentarzu!
Według Twoich odpowiedzi uznałam, że jestem złem wcielonym, o imieniu Diabeł. Popełnianie grzechów jest dla Ciebie proste, nie interesujesz się tym co zrobisz i czy sprawisz komuś przykrość. Chociaż możesz nie być złą, tylko po prostu leniwą i nie usłuchaną osobą. Można Cię określić też słowem "bad". Zgadzasz się z wynikiem? Napisz w komentarzu!
Twilight-Sparkle1234
Diabeł!
Według Twoich odpowiedzi uznałam, że jestem złem wcielonym, o imieniu Diabeł. Popełnianie grzechów jest dla Ciebie proste, nie interesujesz się tym co zrobisz i czy sprawisz komuś przykrość. Chociaż możesz nie być złą, tylko po prostu leniwą i nie usłuchaną osobą. Można Cię określić też słowem "bad". Zgadzasz się z wynikiem? Napisz w komentarzu!
nie
Shivani.
• AUTOR@Twilight-Sparkle22 oki ^-^
A...7
Piękny quiz ♡
..Osamu.Dazai..
Aniołek
Altzix
Anioł!
Okej
_....
Diabeł hehe
Super quiz
szarlotka43214
Anioł! 👼 Świetny quiz 🫶
Urlocallesbian
Anioł
I. git
Ravenclaw_Chocolate
Diabeł!
Szykuj się matematyczko…😏
Ravenclaw_Chocolate
@Po-Prostu-Nadia leci do ulu
Ne0miqx_
Anioł!
Według Twoich odpowiedzi uznałam, że bliżej Ci do anioła. Jesteś dobrym, pomocnym, empatycznym człowiekiem, który nie zostawi nikogo w potrzebie. Wiele osób naprawdę Cię lubi i jesteś zadowolona z towarzystwa. Można Cię określić też słowem "cute". Zgadzasz się z wynikiem? Napisz w komentarzu!
To git tak jak ten quiz
AngelikaSwift
Diabeł!
Według Twoich odpowiedzi uznałam, że jestem złem wcielonym, o imieniu Diabeł. Popełnianie grzechów jest dla Ciebie proste, nie interesujesz się tym co zrobisz i czy sprawisz komuś przykrość. Chociaż możesz nie być złą, tylko po prostu leniwą i nie usłuchaną osobą. Można Cię określić też słowem "bad". Zgadzasz się z wynikiem? Napisz w komentarzu!
Nie zgadzam się xd