Jeśli NIE oglądałeś tych bajek to NIE jesteś z pokolenia Z!


Zaznacz poprawną odpowiedź, aby przejść do następnego pytania.
Zauważyłeś literówkę lub błąd? Napisz do nas.

Komentarze sameQuizy: 39

fioletowy_banan

fioletowy_banan

To że nie oglądałam Bena 10 to nie znaczy że swojego dzieciństwa nie pamiętam xD
Z tego wszystkiego oglądałam tylko Scooby Doo, bo był na płycie CD w bibliotece :)
Ciekawy quiz

Odpowiedz
Zozzana

Zozzana

NA SZCZYCIE METY!
Dotarłeś do mety. Pamiętasz doskonale te bajki z czasów dzieciństwa, a nawet miałeś swoje ulubione postacie! Jakie? Napisz w komentarzu!

Przyznam się szczerze że dwóch nie oglądałam… Moja ulubiona postacią dzieciństwa jest księżniczka Zosia💜🤍🪞
Cudowny quiz<3

Odpowiedz
Natalka987

Natalka987

połowy nie oglądałam ale Winx TOP 😘

Odpowiedz
-Mimi.Cat.Lover-

-Mimi.Cat.Lover-

Oglądałam tylko gormiri, Ben 10 i Mia i ja

Odpowiedz
C0sm0

C0sm0

Nie oglądałem klub Winx bo zawsze jak to widziałem to przełączałem xd

Odpowiedz
monarchaos

monarchaos

padłem na gormiti

Odpowiedz
1
Szymon207

Szymon207

wywaliło mnie na scooby do. Albo to ja nie ogarniam tego quizu albo coś jest z nim nie tak. Monster High starą wersje ( generacje ) uwielbiam. Winx Club stare sezony bardzo lubie ( do 5 sezonu ) , żółwie z 2003 roku były mega spoko , scoobiego nie oglądałem ,Odlotowe Agentki były z******** a gumball i wróżkowie to były strasznie durne i beznadziejne kreskówki, Totalna Porażka była mega , Mia i Ja nie kojarze , Gormiti nie kojarze , Kod Lyoko wiem że istniało ale nie oglądałem a ben 10 to była h***** totalna

Odpowiedz
3
Kendix

Kendix

Chyba kiedyś oglądałem Klub Winx ale jaki sezon to nie wiem
Nigdy nie oglądałem Monster High
Nie oglądałem Wojowniczych Żółwi Ninja z 2003r.
Jakoś nigdy nie lubiłem Scooby Doo
Oglądałem Odlotowe Agentki
Oglądałem całego Gumballa
Oglądałem Wróżków Chrzestnych
Oglądałem wszystkie sezony Totalnej Porażki poza przedszkolakami i tym najnowszym co w Polsce nie wyszedł
Mia i Ja chyba kiedyś tam widziałem, ale jakoś nie oglądałem
Pierwsze słyszę o czymś takim jak Gormiti
Pierwsze słyszę o czymś takim jak Kod Lyoko
Nie lubiłem kiedyś Ben 10 (choć dzisiaj trochę żałuję)

Odpowiedz
1
.haifisch.

.haifisch.

Odpadłam na 1

Mnie wychowali na Marcie Mówi 🥲

Odpowiedz
3
tygrlk

tygrlk

Odpowiedz
1
FanWinxowy2009

FanWinxowy2009

Odpadłem Na 2

Odpowiedz
1

Nowe

Popularne

Kategorie

Powiadomienia

Więcej