To że nie oglądałam Bena 10 to nie znaczy że swojego dzieciństwa nie pamiętam xD Z tego wszystkiego oglądałam tylko Scooby Doo, bo był na płycie CD w bibliotece :) Ciekawy quiz
NA SZCZYCIE METY! Dotarłeś do mety. Pamiętasz doskonale te bajki z czasów dzieciństwa, a nawet miałeś swoje ulubione postacie! Jakie? Napisz w komentarzu!
Przyznam się szczerze że dwóch nie oglądałam… Moja ulubiona postacią dzieciństwa jest księżniczka Zosia💜🤍🪞 Cudowny quiz<3
wywaliło mnie na scooby do. Albo to ja nie ogarniam tego quizu albo coś jest z nim nie tak. Monster High starą wersje ( generacje ) uwielbiam. Winx Club stare sezony bardzo lubie ( do 5 sezonu ) , żółwie z 2003 roku były mega spoko , scoobiego nie oglądałem ,Odlotowe Agentki były z******** a gumball i wróżkowie to były strasznie durne i beznadziejne kreskówki, Totalna Porażka była mega , Mia i Ja nie kojarze , Gormiti nie kojarze , Kod Lyoko wiem że istniało ale nie oglądałem a ben 10 to była h***** totalna
Chyba kiedyś oglądałem Klub Winx ale jaki sezon to nie wiem Nigdy nie oglądałem Monster High Nie oglądałem Wojowniczych Żółwi Ninja z 2003r. Jakoś nigdy nie lubiłem Scooby Doo Oglądałem Odlotowe Agentki Oglądałem całego Gumballa Oglądałem Wróżków Chrzestnych Oglądałem wszystkie sezony Totalnej Porażki poza przedszkolakami i tym najnowszym co w Polsce nie wyszedł Mia i Ja chyba kiedyś tam widziałem, ale jakoś nie oglądałem Pierwsze słyszę o czymś takim jak Gormiti Pierwsze słyszę o czymś takim jak Kod Lyoko Nie lubiłem kiedyś Ben 10 (choć dzisiaj trochę żałuję)
fioletowy_banan
To że nie oglądałam Bena 10 to nie znaczy że swojego dzieciństwa nie pamiętam xD
Z tego wszystkiego oglądałam tylko Scooby Doo, bo był na płycie CD w bibliotece :)
Ciekawy quiz
Zozzana
NA SZCZYCIE METY!
Dotarłeś do mety. Pamiętasz doskonale te bajki z czasów dzieciństwa, a nawet miałeś swoje ulubione postacie! Jakie? Napisz w komentarzu!
Przyznam się szczerze że dwóch nie oglądałam… Moja ulubiona postacią dzieciństwa jest księżniczka Zosia💜🤍🪞
Cudowny quiz<3
Natalka987
połowy nie oglądałam ale Winx TOP 😘
-Mimi.Cat.Lover-
Oglądałam tylko gormiri, Ben 10 i Mia i ja
C0sm0
Nie oglądałem klub Winx bo zawsze jak to widziałem to przełączałem xd
monarchaos
padłem na gormiti
Szymon207
wywaliło mnie na scooby do. Albo to ja nie ogarniam tego quizu albo coś jest z nim nie tak. Monster High starą wersje ( generacje ) uwielbiam. Winx Club stare sezony bardzo lubie ( do 5 sezonu ) , żółwie z 2003 roku były mega spoko , scoobiego nie oglądałem ,Odlotowe Agentki były z******** a gumball i wróżkowie to były strasznie durne i beznadziejne kreskówki, Totalna Porażka była mega , Mia i Ja nie kojarze , Gormiti nie kojarze , Kod Lyoko wiem że istniało ale nie oglądałem a ben 10 to była h***** totalna
Kendix
Chyba kiedyś oglądałem Klub Winx ale jaki sezon to nie wiem
Nigdy nie oglądałem Monster High
Nie oglądałem Wojowniczych Żółwi Ninja z 2003r.
Jakoś nigdy nie lubiłem Scooby Doo
Oglądałem Odlotowe Agentki
Oglądałem całego Gumballa
Oglądałem Wróżków Chrzestnych
Oglądałem wszystkie sezony Totalnej Porażki poza przedszkolakami i tym najnowszym co w Polsce nie wyszedł
Mia i Ja chyba kiedyś tam widziałem, ale jakoś nie oglądałem
Pierwsze słyszę o czymś takim jak Gormiti
Pierwsze słyszę o czymś takim jak Kod Lyoko
Nie lubiłem kiedyś Ben 10 (choć dzisiaj trochę żałuję)
.haifisch.
Odpadłam na 1
Mnie wychowali na Marcie Mówi 🥲
tygrlk
@.skandinavisk.the.best rel
FanWinxowy2009
Odpadłem Na 2