1000 obserwujących + informacja


Okok, informacja namber łan ( perfekt inglisz maj frend xD ) Dziękuję, drogi czytelniku, że poświęcasz swój cenny czas, aby zagościć na tym quizie xD A tak na poważnie. Chodzi o to, że wielu z was wie, że mam konto na facebooku ( klask, klask, klask ) no i niektórzy z was zapraszają mnie na nim do znajomych. Nie mam nic przeciwko posiadaniu was w znajomych, lecz jest jedno ale. Nie mam jak was rozpoznać, spośród osób, które mimo, że ich kompletnie nie znam zapraszają mnie do znaj... z nie wiadomo jakich powodów. Dlatego prośba: jak wysyłacie zaproszenie, napiszcie też do mnie wiadomość :) I PROSZĘ WAS, ONA MA NIE BYĆ JAKAŚ OFICJALNA napiszcie do mnie po prostu na luzie, a nie jak do starszej osoby ( oj wiecie pewnie o co chodzi xD )
Okej :)
Okej?

A teraz temat przewodni 1000 obserwujących!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Chcę z tej okazji zrobić jakiś special, ale za Chiny nie wiem jaki. Może być ich kilka. Pod spodem podałam kilka propozycji, a wy musicie tylko wybrać :) Nie bójcie się też podawać innych propozycji w komentarzach ;)
Q&A ( od razu możecie też zadawać pytania w komentarzach )
BONUS do serii Nowa Miłość
Zniknąć z mojego życia
Coś innego
Jakieś inne krótkie love story

Ech, nie jestem mocna w wymyślaniu tych propozycji, dlatego liczę na waszą kreatywność xD Głosowanie będzie tutaj przez... powiedzmy... tydzień? A potem zabiorę się do pracy z tym związanej. Jeszcze raz dzięki za pojawienie się tutaj! :D
:)
:(

3 Super!
Quiz w Poczekalni. Zawiera nieodpowiednie treści? Wyślij zgłoszenie
Aleks_2015
Aleks_2015
Zobacz profil
Zapraszam do rozwiązywania moich quizów:

Komentarze sameQuizy: 0


Nowe

Popularne

Kategorie

Powiadomienia

Więcej