Tiara Przydziału – MARVEL!

Do którego z czterech domów w Szkole Magii i Czarodziejstwa w Hogwarcie powinni trafić bohaterowie MCU? Teraz zależy to tylko od Ciebie! Wciel się na chwilę w Tiarę Przydziału i decyduj. Na pierwszy ogień idzie człowiek o wielkim sercu, czysty jak łza, patriota i przyjaciel wielu Mścicieli. Wprawdzie stracił swoją tarczę, ale i tak każdy już wie, o kim mowa. Do którego domu powininna zatem trafić opisana przed chwilą postać, czyli Steve Rogers?
Ravenclaw
Gryffindor
Hufflepuff
Slytherin

Playboy, narcyz i geniusz. Ulubieniec tłumów i twórca Iron Mana. Tak w kilku słowach można opisać Tony'ego Starka. Nigdy nie przepadał za Rogersem, a Bucky sprawił, że jego niechęć do Steve'a jeszcze się nasiliła. A jakie na Tobie wywarł on wrażenie? Do którego domu w Hogwarcie powinien należeć Tony?
Ravenclaw
Gryffindor
Hufflepuff
Slytherin

A oto i wspomniany przed chwilą Bucky Barnes, którego przeszłość była jedną z głównych przyczyn rozłamu w szeregach Avengers. Do którego z domów powinien należeć?
Ravenclaw
Gryffindor
Hufflepuff
Slytherin

Dr Stephen Strange, neurochirurg, mistrz w swoim fachu. Wypadek sprawił, że całe jego życie wywróciło się do góry nogami. Po spotkaniu Ancient One znany jako potężny mag, władający przestrzenią i - dzięki Oku Agamotto - także czasem. Do którego z domów powinien należeć?
Ravenclaw
Gryffindor
Hufflepuff
Slytherin

Wanda Maximoff. Osoba potrafiąca manipulować prawdopodobieństwem, posiadła także moc telekinezy i hipnozy. Życie jej nie rozpieszczało. Jako dziecko straciła rodziców, a w czasie bitwy z Ultronem także brata bliźniaka. Jednak zamiast winić o to Avengersów, postanowiła do nich dołączyć. Do którego z domów powinna należeć?
Ravenclaw
Gryffindor
Hufflepuff
Slytherin

Bruce Banner, fizyk. W wyniku wypadku, w czasie którego został mocno napromieniowany, posiadł umiejętność transformacji w zielonego potworka znanego pod imieniem Hulk. Gdzie powinien trafić?
Ravenclaw
Gryffindor
Hufflepuff
Slytherin

Clint Barton, łucznik znany pod pseudonimem Hawkeye. Człowiek starający się pogodzić obowiązki ojca i męża ze swoją pracą. Kiepska sprawa, zważywszy na to, jacy są jego znajomi. I jaki charakter ma jego praca. Ale zawsze warto spróbować, prawda? Do którego domu powinien trafić?
Ravenclaw
Gryffindor
Hufflepuff
Slytherin

Natasha Romanoff, agentka należąca do grona Avengers. Prywatnie przyjaciółka wspomnianego przed chwilą Clinta. Do którego domu powinna należeć?
Ravenclaw
Gryffindor
Hufflepuff
Slytherin

Loki Laufeyson, adoptowany syn Odyna. Bóg kłamstw, pochodzący z Jotunheimu. Wiecznie żył w cieniu swojego braciszka, co nieco skrzywiło mu psychikę i wprawiło w kompleksy. Pozorowanie własnej śmierci to jedno z jego ulubionych zajęć, podobnie zresztą, jak doprowadzanie do szału każdego w zasięgu swojego wzroku. Mimo to wszyscy go uwielbiają. I nic dziwnego, bo uroku osobistego nie w sposób mu odmówić. Poza tym... Loki to Loki. Do którego domu mógłby trafić?
Ravenclaw
Gryffindor
Hufflepuff
Slytherin

Thor Odynson. Przyrodni brat Lokiego władający piorunami. Gdy spotkaliśmy go po raz pierwszy, był jeszcze rozpieszczonym bachorem, niezważającym na konsekwencje swoich czynów. Zmienił się jednak, wydoroślał. Ta metamorfoza sprawiła, że zaskarbił sobie sympatię widzów. W dodatku ostatnio życie go nie rozpieszczało. Oko, Mjolnir, ojciec, włosy... eh, z rzeczy, które stracił, można by ułożyć litanię. Nie to jest jednak naszym celem. Do którego z domów mógłby trafić?
Ravenclaw
Gryffindor
Hufflepuff
Slytherin

Peter Parker, najmłodszy z Avengersów. Na co dzień przeciętny uczeń... oczywiście dopóki nie ubierze swojego wdzianka Spider-mana. Jako pogromca zła radzi sobie całkiem nieźle, szczególnie w stroju, który otrzymał od swojego mentora Starka. Jego problemem jest fakt, że zamiast działać, woli operować szczęką. Na szczęście wraz ze wzrostem doświadczenia ta cecha zdaje się zanikać. I dobrze, bo jest jednym z lepszych ostatnich nabytków Mścicieli. Do którego z domów powinien trafić?
Ravenclaw
Gryffindor
Hufflepuff
Slytherin

Peter Quill, znany też jako Star-Lord. Jeden ze Strażników Galaktyki. Jego ojcem był Celestianin, psychopata i morderca o jakże znamiennym imieniu Ego, zaś matką śmiertelniczka, którą zabił nowotwór, zaszczepiony w jej ciele przez jej przez dawnego ukochanego. Po śmierci matki Peter został zabrany z ziemi przez Yondu, stając się przy okazji członkiem Ravangers. Jako hybryda człowieka i Celestianina zdołał przeżyć dotyk jednego z Kamieni Nieskończoności. Uwielbia muzykę i - w przeciwieństwie do Gamory - lubi także do niej tańczyć. Do którego z domów powinien trafić?
Ravenclaw
Gryffindor
Hufflepuff
Slytherin

Skoro już wspomnieliśmy o Strażnikach Galaktyki, warto pochylić się nad postacią Groota. Mimo tego, że inteligencją nie grzeszy, stał się on jedną z naszych ulubionych postaci MCU. A może właśnie dlatego? Trudno nie patrzeć z sympatią na chodzące drzewko, które cały czas powtarza tylko jeden zwrot i zachowuje się jak zbuntowany nastolatek. Do którego domu powinien należeć Groot?
Ravenclaw
Gryffindor
Hufflepuff
Slytherin

16 Super!
Quiz w Poczekalni. Zawiera nieodpowiednie treści? Wyślij zgłoszenie

Komentarze sameQuizy: 4

.GALAXY.

.GALAXY.

Super quiz i świetne opisy postaci 😋

Odpowiedz
Aelynea

Aelynea

•  AUTOR

@.GALAXY. Przyjemnie się je pisało (;

Odpowiedz
Bachantka

Bachantka

Wspaniałe głosowanie.

Odpowiedz
Aelynea

Aelynea

•  AUTOR

@Bachantka Dzięki

Odpowiedz
1

Nowe

Popularne

Kategorie

Powiadomienia

Więcej