Czy podobał?! Zajął miejsce w moim sercu na zawsze, nieodwracalnie!! Czytałam z zapartym tchem, prawie płakałam na końcu!! Dawaj kolejny One Shot natychmiast!! (żart, nie męcz się) Tematyka: co najbardziej lubisz! Osobiście kocham kryminały i romansidła (możesz zerknąć na moje opowiadania, będzie mi miło <3)
hahha, może wleci coś niedługo (będzie raczej to jakiś wiersz, poem albo seria opo – romans) uuu, naprawdę? ja tak samo – kryminały i romansidła są boskie po prostu
★ Podobał Ci się One Shot? – jest mega! Jestem zakochana w nim po uszy, i leci do ulu! ★ Mam za jakiś czas znowu dodać jakiś One Shot? – ofc że tak! ★ Jakiej tematyki mógłby być ten kolejny One Shot? – nwm, jak coś wymyślę, to Ci na pv napiszę <33
Bardzo fajny one shot, ładnie napisany, tylko w jednym akapicie około 3 razy powtarza się słowo "klif", na przyszłość możesz starc się uniknąć powtórzeń. A poza tym to nie dziwię się, że trafiło na stronę główną, bo zasługuje 🖤
Polski_rmf_fm
Piekne
Anane
• AUTOR@Polski_rmf_fm 🤍
no1likeme8_8
cudoo
Anane
• AUTOR@Minho_is_kociara ♡
mia_jones
Czy podobał?! Zajął miejsce w moim sercu na zawsze, nieodwracalnie!! Czytałam z zapartym tchem, prawie płakałam na końcu!!
Dawaj kolejny One Shot natychmiast!! (żart, nie męcz się)
Tematyka: co najbardziej lubisz! Osobiście kocham kryminały i romansidła (możesz zerknąć na moje opowiadania, będzie mi miło <3)
Anane
• AUTOR@mia_jones jejku, jejku, aaaa ★ 🙏🏻😭
hahha, może wleci coś niedługo (będzie raczej to jakiś wiersz, poem albo seria opo – romans)
uuu, naprawdę? ja tak samo – kryminały i romansidła są boskie po prostu
mia_jones
@Anane wiem!!!
.Naor
★ Podobał Ci się One Shot? – jest mega! Jestem zakochana w nim po uszy, i leci do ulu!
★ Mam za jakiś czas znowu dodać jakiś One Shot? – ofc że tak!
★ Jakiej tematyki mógłby być ten kolejny One Shot? – nwm, jak coś wymyślę, to Ci na pv napiszę <33
Anane
• AUTOR@.Naor.
★ Aww, dziękuję!!
★ Oki.
★ Pewnie, nie ma sprawy! <3333
Hellpinka
Boże, mam deja vu z „Pokoju w kolorach szczęścia” Czy Andrew był jej stalkerem? Tak? Na pewnoooo, super quiz!!!
Hellpinka
@Anane Stalkerzy zwykle twierdzą, że kogoś kochają… tu chyba to buła prawda :D
Anane
• AUTOR@Hellpinka Tak, to było szczere <3
DusiaDog
★ Bardzo!!!
★ Oj, tak, tak!
★ Nie mam pojęcia.
Superaśny!!!
Anane
• AUTOR@Lawi. Aww, dziękuję! ❤️❤️
Nottie.
Bardzo fajny one shot, ładnie napisany, tylko w jednym akapicie około 3 razy powtarza się słowo "klif", na przyszłość możesz starc się uniknąć powtórzeń.
A poza tym to nie dziwię się, że trafiło na stronę główną, bo zasługuje 🖤
Nottie.
@Anane nie ma za co, mam nadzieję że nie przyjęłaś tego jako krytyki
Anane
• AUTOR@Nottie. Raczej przyjęłam jako dobrą radę 😉
Books._.and._.WarriorCats
Piękne 💖 wzruszające życzę SG
Anane
• AUTOR@WOJOWNIKARA_anime Dziękuję 💗🌺!
D....
Dziękuję za przeczytanie!
Mam prośbę abyś w komentarzu odpisał na poniższe pytania:
★ Podobał Ci się One Shot? bardzo
★ Mam za jakiś czas znowu dodać jakiś One Shot?
jasne
★ Jakiej tematyki mógłby być ten kolejny One Shot?
nie wiem sr
Anane
• AUTOR@Daughter.of.Nyx. Dziękuję ❤️
.Nutka
Mega śliczny one shot!!! Masz ogromny talent kochana! Leci do ulu i życzę strony głównej 🫶🏼🖤🤍🤍
Anane
• AUTOR@.Nutka Dziękuję! ❤️❤️ Aaaa miło mi 🤍🤍🤍🤍❤️