Są dwa trochę podobne pytania: Zgaduję, że nie możesz się doczekać zakończenia roku szkolnego. Zgaduję, że cieszysz się, że zbliża się koniec roku szkolnego. Troszkę podobne, nie? A L E poza tym fajny quiz ;D
Dlq mnie zakończenie roku szkolnego jest wielkim przeżyciem, bo najlepsza klasa (oprócz mojej) i najbardziej zaprzyjaźniona z moją opuszcza szkołę, a dodatkowo mamy tańczyć z nimi belgijkę i być przebrani za różne zawody i trochę o nich opowiedzieć.
Foxy_offivial
Będziesz jeść lody
Tymczasem ja która przez 9 h w szkole jestem w dniu zakończenia 🙈
Optimisty
Fajne głosowanie, lecz zrobiłam podobny quiz ,,Głosowanie o świadectwie szkolnym’’ ale quiz i tak trochę inny
vanellope
Są dwa trochę podobne pytania:
Zgaduję, że nie możesz się doczekać zakończenia roku szkolnego.
Zgaduję, że cieszysz się, że zbliża się koniec roku szkolnego.
Troszkę podobne, nie?
A L E poza tym fajny quiz ;D
doktorplaga
Ja to swoje zakończenie roku szkolnego to spędzę w szpitalu na badaniach
Daralney
@doktorplaga zdrowia życzę!
Honalia
@doktorplaga Zdrowia!
EmiEmiElia
Dlq mnie zakończenie roku szkolnego jest wielkim przeżyciem, bo najlepsza klasa (oprócz mojej) i najbardziej zaprzyjaźniona z moją opuszcza szkołę, a dodatkowo mamy tańczyć z nimi belgijkę i być przebrani za różne zawody i trochę o nich opowiedzieć.
N...m
Podoba mi się to głosowanie! Jest wspaniale zrobione! Pozdrawiam!
kochamprzecinki
fajne głosowanie!
Flovercats
super głosowanie super osoba a brak SG dlaczego 😑😭💙(chyba że jest na SG a przynajmniej powinno tam byc, jeżeli nie jest)
_..._
• AUTOR@Sniezkatokot Jest na razie sprawdzony, ale dali miniaturkę więc myślę, że trafi
Flovercats
@_blue_Art_ bardzo się cieszę ❤️😄
Wrzosowa_Sadzawka
Super głosowanie! :D
michala103
Super quiz:D