Zgaduję, że nadal w to wierzysz!


Zgaduję, że nadal wierzysz w to, że ktoś wynajdzie lek na wszystkie choroby!
Tak, nadal w to wierzę!
Nie, już w to nie wierzę.

Zgaduję, że nadal wierzysz w teorię spiskowe!
Tak, nadal w to wierzę!
Nie, już w to nie wierzę.

Zgaduję, że nadal wierzysz w duchy!
Tak, nadal w to wierzę!
Nie, już w to nie wierzę.

Zgaduję, że nadal wierzysz w nadprzyrodzone moce!
Tak, nadal w to wierzę!
Nie, już w to nie wierzę.
Reklama

Zgaduję, że nadal wierzysz, że istnieje przeciwległy świat!
Tak, nadal w to wierzę!
Nie, już w to nie wierzę.

Zgaduję, że nadal wierzysz w istoty pozaziemskie!
Tak, nadal w to wierzę!
Nie, już w to nie wierzę.
Reklama

Zgaduję, że nadal wierzysz w magiczne życzenia!
Tak, nadal w to wierzę!
Nie, już w to nie wierzę.

Zgaduję, że nadal wierzysz w podróże astralne!
Tak, nadal w to wierzę!
Nie, już w to nie wierzę.

Zgaduję, że nadal wierzysz, że ludzkość to eksperyment społeczny!
Tak, nadal w to wierzę!
Nie, już w to nie wierzę.

Zgaduję, że nadal wierzysz w to, że przedmioty mają uczucia!
Tak, nadal w to wierzę!
Nie, już w to nie wierzę.

Zgaduję, że nadal wierzysz, że dobro wraca!
Tak, nadal w to wierzę!
Nie, już w to nie wierzę.

Zgaduję, że nadal wierzysz, że w ciemności kryją się potwory!
Tak, nadal w to wierzę!
Nie, już w to nie wierzę.

Zgaduję, że nadal wierzysz, że poza naszą planetą istnieje życie!
Tak, nadal w to wierzę!
Nie, już w to nie wierzę.

Zgaduję, że nadal wierzysz, że świat jest sprawiedliwy!
Tak, nadal w to wierzę!
Nie, już w to nie wierzę.

Reklama
39 Super!
Zauważyłeś literówkę lub błąd? Napisz do nas.

Komentarze sameQuizy: 13

PIOTROKO123

PIOTROKO123

OSTATNIE JEST PIEKNE🔥🔥🔥
SWIETNY QUIZ

Odpowiedz
Lydia_Zwiadowczyni

Lydia_Zwiadowczyni

💗

Odpowiedz
1
Ausia.

Ausia.

Większość wierzę

Odpowiedz
2
Dorsz_

Dorsz_

Większość na nie

Odpowiedz
4
DarkGladiator

DarkGladiator

Gdybym nie widywał duchów (nie przywidziało mi się + inni też widzieli i to nie była halucynacja) to bym w duchy nie wierzył.

Wszechświat jest tak ogromny, że niemozliwe by było żeby życie istniało tylko na Ziemi.

„Dobro wraca” ale w jakim sensie? Jeśli zasadą oko za oko to owszem, ale nie ma czegoś takiego jak karma. No chyba, że dla zwierząt.

Niektóre teorie spiskowe mają sens, ale trzeba być imbecylem by wierzyć np w płaską Ziemię.

Lek na wszystkie choroby…nawet jeśli ktoś to wynalazł to zaraz by go uciszyli (tzn zabili), bo koncerny farmaceutyczne muszą zarabiać. Trzeba chorować żeby koncerny miały forsę (i dlatego producenci ładują tony chemii do żarcia).

No a świat nigdy nie był sprawiedliwy.

Odpowiedz
5
mlody_rastafari

mlody_rastafari

większość na nie

Odpowiedz
3
Gekkanshi_no_Miya_Miyako

Gekkanshi_no_Miya_Miyako

Brzmi jakby wszystkie z tych rzeczy były dziecinną bzdurą, a przecież podróże astralne istnieją jak najbardziej, karma także itp

Odpowiedz
2
mustakissa

mustakissa

Te pytania sugerują, że kiedyś się w to wszystko wierzyło, a przecież tak nie musi być.

Odpowiedz
7
FajnyWehikul

FajnyWehikul

A to nie jest tak, że są różne teorie spiskowe i w jedne można wierzyć, a w inne nie?

Odpowiedz
4
AngelikaSwift

AngelikaSwift

Ja myślę że już ktoś wynalazł lek na wszystkie choroby, ale nie wolno mu tego ujawniać, bo jak się ujawni, to wszystkie apteki i lekarze itp stracą zawód, pracę itp. polityka niestety jest okrutna

Odpowiedz
4
ananasasas

ananasasas

@AngelikaSwift hm, ciekawa teoria w sumie.
ale z drugiej strony, o ile ten lek nie jest profilaktyczny, to zawod straca jedynie lekarze, apteki moze sie jeszcze wyratuja.

Odpowiedz
3
PIOTROKO123

PIOTROKO123

@AngelikaSwift O KURDE MOCNE

Odpowiedz

Nowe

Popularne

Kategorie

Powiadomienia

Więcej