Gdybym nie widywał duchów (nie przywidziało mi się + inni też widzieli i to nie była halucynacja) to bym w duchy nie wierzył.
Wszechświat jest tak ogromny, że niemozliwe by było żeby życie istniało tylko na Ziemi.
„Dobro wraca” ale w jakim sensie? Jeśli zasadą oko za oko to owszem, ale nie ma czegoś takiego jak karma. No chyba, że dla zwierząt.
Niektóre teorie spiskowe mają sens, ale trzeba być imbecylem by wierzyć np w płaską Ziemię.
Lek na wszystkie choroby…nawet jeśli ktoś to wynalazł to zaraz by go uciszyli (tzn zabili), bo koncerny farmaceutyczne muszą zarabiać. Trzeba chorować żeby koncerny miały forsę (i dlatego producenci ładują tony chemii do żarcia).
Ja myślę że już ktoś wynalazł lek na wszystkie choroby, ale nie wolno mu tego ujawniać, bo jak się ujawni, to wszystkie apteki i lekarze itp stracą zawód, pracę itp. polityka niestety jest okrutna
@AngelikaSwift hm, ciekawa teoria w sumie. ale z drugiej strony, o ile ten lek nie jest profilaktyczny, to zawod straca jedynie lekarze, apteki moze sie jeszcze wyratuja.
PIOTROKO123
OSTATNIE JEST PIEKNE🔥🔥🔥
SWIETNY QUIZ
Lydia_Zwiadowczyni
💗
Ausia.
Większość wierzę
Dorsz_
Większość na nie
DarkGladiator
Gdybym nie widywał duchów (nie przywidziało mi się + inni też widzieli i to nie była halucynacja) to bym w duchy nie wierzył.
Wszechświat jest tak ogromny, że niemozliwe by było żeby życie istniało tylko na Ziemi.
„Dobro wraca” ale w jakim sensie? Jeśli zasadą oko za oko to owszem, ale nie ma czegoś takiego jak karma. No chyba, że dla zwierząt.
Niektóre teorie spiskowe mają sens, ale trzeba być imbecylem by wierzyć np w płaską Ziemię.
Lek na wszystkie choroby…nawet jeśli ktoś to wynalazł to zaraz by go uciszyli (tzn zabili), bo koncerny farmaceutyczne muszą zarabiać. Trzeba chorować żeby koncerny miały forsę (i dlatego producenci ładują tony chemii do żarcia).
No a świat nigdy nie był sprawiedliwy.
mlody_rastafari
większość na nie
Gekkanshi_no_Miya_Miyako
Brzmi jakby wszystkie z tych rzeczy były dziecinną bzdurą, a przecież podróże astralne istnieją jak najbardziej, karma także itp
mustakissa
Te pytania sugerują, że kiedyś się w to wszystko wierzyło, a przecież tak nie musi być.
FajnyWehikul
A to nie jest tak, że są różne teorie spiskowe i w jedne można wierzyć, a w inne nie?
AngelikaSwift
Ja myślę że już ktoś wynalazł lek na wszystkie choroby, ale nie wolno mu tego ujawniać, bo jak się ujawni, to wszystkie apteki i lekarze itp stracą zawód, pracę itp. polityka niestety jest okrutna
ananasasas
@AngelikaSwift hm, ciekawa teoria w sumie.
ale z drugiej strony, o ile ten lek nie jest profilaktyczny, to zawod straca jedynie lekarze, apteki moze sie jeszcze wyratuja.
PIOTROKO123
@AngelikaSwift O KURDE MOCNE