PRAWIE CAŁY CZAS UŻYWASZ CAPS LOCKA! By podkreślić wagę wiadomości (lub po prostu przekazać konwersacji nieco energii), piszesz ze swoim przyjacielem, korzystając praktycznie cały czas z caps locka! Czy mam rację? A może jednak się mylę? Podziel się wynikiem w komentarzu. Pamiętaj, że Quiz został stworzony w celach humorystycznych i nie miał na celu nikogo urazić!
najczesciej z malej litery bez polskich znakow i bez interpunkcji Nie lubisz za bardzo się starać, zazwyczaj piszesz po prostu z małej litery, nie dodajesz polskich znaków i nie dbasz zbytnio o interpunkcję – najważniejsze, by po prostu przekazać przyjacielowi wiadomość. Czy mam rację? A może jednak się mylę? Podziel się wynikiem w komentarzu. Pamiętaj, że Quiz został stworzony w celach humorystycznych i nie miał na celu nikogo urazić!
Używasz ogromnej ilości emoji!😻💅💗🔥 Każdą wiadomość wysłaną do przyjaciela koniecznie musisz podkreślić emotką… albo lepiej pięcioma! Czy mam rację? A może jednak się mylę? Podziel się wynikiem w komentarzu. Pamiętaj, że Quiz został stworzony w celach humorystycznych i nie miał na celu nikogo urazić!
PRAWIE CAŁY CZAS UŻYWASZ CAPS LOCKA! By podkreślić wagę wiadomości (lub po prostu przekazać konwersacji nieco energii), piszesz ze swoim przyjacielem, korzystając praktycznie cały czas z caps locka! Czy mam rację? A może jednak się mylę? Podziel się wynikiem w komentarzu. Pamiętaj, że Quiz został stworzony w celach humorystycznych i nie miał na celu nikogo urazić! Może….
Zachowujesz wszystkie zasady interpunkcji i zazwyczaj nie korzystasz z emoji. Jako poważny i ustatkowany człowiek, zawsze starasz się zachowywać wszystkie zasady interpunkcji i piszesz do przyjaciela składne, logiczne wiadomości. Czy mam rację? A może jednak się mylę? Podziel się wynikiem w komentarzu. Pamiętaj, że Quiz został stworzony w celach humorystycznych i nie miał na celu nikogo urazić! Prawda
melenie.
Używasz ogromnej ilości emoji!😻💅💗🔥
Każdą wiadomość wysłaną do przyjaciela koniecznie musisz podkreślić emotką… albo lepiej pięcioma! Czy mam rację?
Tak
Wyndkarska_Pasja
PRAWIE CAŁY CZAS UŻYWASZ CAPS LOCKA!
By podkreślić wagę wiadomości (lub po prostu przekazać konwersacji nieco energii), piszesz ze swoim przyjacielem, korzystając praktycznie cały czas z caps locka! Czy mam rację? A może jednak się mylę? Podziel się wynikiem w komentarzu. Pamiętaj, że Quiz został stworzony w celach humorystycznych i nie miał na celu nikogo urazić!
Patrząc na inne wyniki to wszystko
Channie_
PRAWIE CAŁY CZAS UŻYWASZ CAPS LOCKA!
PRAWDA!
Cudny quiz💕
EnderEyeGirl
najczesciej z malej litery bez polskich znakow i bez interpunkcji
Nie lubisz za bardzo się starać, zazwyczaj piszesz po prostu z małej litery, nie dodajesz polskich znaków i nie dbasz zbytnio o interpunkcję – najważniejsze, by po prostu przekazać przyjacielowi wiadomość. Czy mam rację? A może jednak się mylę? Podziel się wynikiem w komentarzu. Pamiętaj, że Quiz został stworzony w celach humorystycznych i nie miał na celu nikogo urazić!
a_s
Używasz ogromnej ilości emoji!😻💅💗🔥
Każdą wiadomość wysłaną do przyjaciela koniecznie musisz podkreślić emotką… albo lepiej pięcioma! Czy mam rację? A może jednak się mylę? Podziel się wynikiem w komentarzu. Pamiętaj, że Quiz został stworzony w celach humorystycznych i nie miał na celu nikogo urazić!
Zdarza się, hahah
Wspaniały quiz!
Miaris
fajny quiz
Pendzi
PRAWIE CAŁY CZAS UŻYWASZ CAPS LOCKA
czasami
K-Mary
PRAWIE CAŁY CZAS UŻYWASZ CAPS LOCKA!
By podkreślić wagę wiadomości (lub po prostu przekazać konwersacji nieco energii), piszesz ze swoim przyjacielem, korzystając praktycznie cały czas z caps locka! Czy mam rację? A może jednak się mylę? Podziel się wynikiem w komentarzu. Pamiętaj, że Quiz został stworzony w celach humorystycznych i nie miał na celu nikogo urazić!
Może….
C...e
najczesciej z malej litery bez polskich znakow i bez interpunkcji
Nie, odwrotnie (kiedyś miałam przyj, tera już nie)😊
Fajny quizz!!!!!!!
.Kociara.1852.
Zachowujesz wszystkie zasady interpunkcji i zazwyczaj nie korzystasz z emoji.
Jako poważny i ustatkowany człowiek, zawsze starasz się zachowywać wszystkie zasady interpunkcji i piszesz do przyjaciela składne, logiczne wiadomości. Czy mam rację? A może jednak się mylę? Podziel się wynikiem w komentarzu. Pamiętaj, że Quiz został stworzony w celach humorystycznych i nie miał na celu nikogo urazić!
Prawda