Zgadnę, w jaki sposób piszesz z najlepszym przyjacielem!


Zaznacz poprawną odpowiedź, aby przejść do następnego pytania.
Zauważyłeś literówkę lub błąd? Napisz do nas.

Komentarze sameQuizy: 38

melenie.

melenie.

Używasz ogromnej ilości emoji!😻💅💗🔥
Każdą wiadomość wysłaną do przyjaciela koniecznie musisz podkreślić emotką… albo lepiej pięcioma! Czy mam rację?

Tak

Odpowiedz
Wyndkarska_Pasja

Wyndkarska_Pasja

PRAWIE CAŁY CZAS UŻYWASZ CAPS LOCKA!
By podkreślić wagę wiadomości (lub po prostu przekazać konwersacji nieco energii), piszesz ze swoim przyjacielem, korzystając praktycznie cały czas z caps locka! Czy mam rację? A może jednak się mylę? Podziel się wynikiem w komentarzu. Pamiętaj, że Quiz został stworzony w celach humorystycznych i nie miał na celu nikogo urazić!

Patrząc na inne wyniki to wszystko

Odpowiedz
Channie_

Channie_

PRAWIE CAŁY CZAS UŻYWASZ CAPS LOCKA!

PRAWDA!
Cudny quiz💕

Odpowiedz
EnderEyeGirl

EnderEyeGirl

najczesciej z malej litery bez polskich znakow i bez interpunkcji
Nie lubisz za bardzo się starać, zazwyczaj piszesz po prostu z małej litery, nie dodajesz polskich znaków i nie dbasz zbytnio o interpunkcję – najważniejsze, by po prostu przekazać przyjacielowi wiadomość. Czy mam rację? A może jednak się mylę? Podziel się wynikiem w komentarzu. Pamiętaj, że Quiz został stworzony w celach humorystycznych i nie miał na celu nikogo urazić!

Odpowiedz
a_s

a_s

Używasz ogromnej ilości emoji!😻💅💗🔥
Każdą wiadomość wysłaną do przyjaciela koniecznie musisz podkreślić emotką… albo lepiej pięcioma! Czy mam rację? A może jednak się mylę? Podziel się wynikiem w komentarzu. Pamiętaj, że Quiz został stworzony w celach humorystycznych i nie miał na celu nikogo urazić!

Zdarza się, hahah
Wspaniały quiz!

Odpowiedz
Miaris

Miaris

fajny quiz

Odpowiedz
Pendzi

Pendzi

PRAWIE CAŁY CZAS UŻYWASZ CAPS LOCKA

czasami

Odpowiedz
K-Mary

K-Mary

PRAWIE CAŁY CZAS UŻYWASZ CAPS LOCKA!
By podkreślić wagę wiadomości (lub po prostu przekazać konwersacji nieco energii), piszesz ze swoim przyjacielem, korzystając praktycznie cały czas z caps locka! Czy mam rację? A może jednak się mylę? Podziel się wynikiem w komentarzu. Pamiętaj, że Quiz został stworzony w celach humorystycznych i nie miał na celu nikogo urazić!
Może….

Odpowiedz

C...e

najczesciej z malej litery bez polskich znakow i bez interpunkcji
Nie, odwrotnie (kiedyś miałam przyj, tera już nie)😊
Fajny quizz!!!!!!!

Odpowiedz
.Kociara.1852.

.Kociara.1852.

Zachowujesz wszystkie zasady interpunkcji i zazwyczaj nie korzystasz z emoji.
Jako poważny i ustatkowany człowiek, zawsze starasz się zachowywać wszystkie zasady interpunkcji i piszesz do przyjaciela składne, logiczne wiadomości. Czy mam rację? A może jednak się mylę? Podziel się wynikiem w komentarzu. Pamiętaj, że Quiz został stworzony w celach humorystycznych i nie miał na celu nikogo urazić!
Prawda

Odpowiedz

Nowe

Popularne

Kategorie

Powiadomienia

Więcej