Zgadnę, czego najbardziej się obawiasz przed powrotem do szkoły!

Zaznacz poprawną odpowiedź, aby przejść do następnego pytania.
Zauważyłeś literówkę, błąd ortograficzny lub stylistyczny? Napisz do nas.

Komentarze sameQuizy: 141

kremiczek

kremiczek

Boisz się że koledzy cię nie zaakceptują
Nieprawda boje się mojej pani od biologi
Zapraszam na moje quizy co wolisz

Odpowiedz
1
FantazyjnaOtaku

FantazyjnaOtaku

Boisz się, że nie dasz sobie rady z nowym materiałem.
Starsza klasa = coraz więcej nauki, coraz trudniejsze zagadnienia, a Ty zwyczajnie obawiasz się, że nie dasz sobie rady. Jesteś osobą bardzo ambitną, która zawsze wysoko ustawia sobie poprzeczkę. Masz sporo zajęć poza szkołą i nie chciałbyś z nich rezygnować z powodu problemów w nauce. Oceny mają dla Ciebie duże znaczenie, ale równie ważna jest przecież Twoja pasja oraz znajomi. Na pewno uda Ci się to wszystko jakoś pogodzić, zwłaszcza, że do tej pory świetnie dawałeś sobie z tym radę.
Udało mi się odgadnąć? Daj znać w komentarzu!

Odpowiedz

Z...2

Starsza klasa = coraz więcej nauki, coraz trudniejsze zagadnienia, a Ty zwyczajnie obawiasz się, że nie dasz sobie rady. Jesteś osobą bardzo ambitną, która zawsze wysoko ustawia sobie poprzeczkę. Masz sporo zajęć poza szkołą i nie chciałbyś z nich rezygnować z powodu problemów w nauce. Oceny mają dla Ciebie duże znaczenie, ale równie ważna jest przecież Twoja pasja oraz znajomi. Na pewno uda Ci się to wszystko jakoś pogodzić, zwłaszcza, że do tej pory świetnie dawałeś sobie z tym radę. Udało mi się odgadnąć? Daj znać w komentarzu!

Odpowiedz
MarthaDebra

MarthaDebra

Pogodzić się z partnerem dziś za darmo. Nie widziałem nic człowieka, który jest tak potężny jak Pan Dawid, w duchu i fizycznej w pobożny sposób, on rzeczywiście zrobił to dla mnie z powodzeniem, tak jak czytałem o nim w Internecie. Pan Dawid wielki ma swoją siedzibę w Europie i cały świat pomaga ludziom. Niestety dla mnie, Pan Dawid przyszedł do Polski, aby pomóc mi wrócić mój EX. On jest wart dawać pewien próbować. Jest dobrze znany na całym świecie, zwłaszcza w Europie i Ameryce. Możesz skontaktować się z Lord David wielki bezpośrednio na [email protected] lub DM Lord David Wielka Świątynia rozwiązanie numer WhatsApp: +31687718900 on jest zawsze gotowy, aby pomóc w każdej sytuacji stoją.

Odpowiedz
aestheticsoul

aestheticsoul

Niczego się nie boisz! Cieszysz się na powrót do szkoły!

Szkoła nie jest Ci straszna! Nie masz problemów w nauce, nauczyciele Cię lubią i nie narobiłeś sobie żadnych wrogów. Nie możesz się już doczekać, kiedy w końcu zobaczysz się ze swoimi przyjaciółmi – przecież podczas wakacji nie mieliście zbyt wielu okazji, aby się spotkać. Przez dwa miesiące zdążyłeś już w pełni wypocząć i naładować akumulatory na kolejny rok nauki. Kupowanie zeszytów i wszystkich akcesoriów szkolnych sprawiało Ci ogromną frajdę i chciałbyś jak najszybciej móc ich już użyć w szkole.
Mam rację? Daj znać w komentarzu!

Jedną z niewielu rzeczy, których lubię w roku szkolnym są zakupy uzupełniające wyprawkę, haha!

Czy się czegoś boje? Nie wiem, nie mi, to oceniać. Różnie, zależy, a może nie? 🏓

Mimo wszystko: bardzo kreatywny, ciekawy quiz! Tylko, że… Już się zaczął rok szkolny, więc nie w porę go robię, nah. Treści – jak już mówiłam, ciekawe i oryginalne. Przejrzyste, oraz… Dają pole wyboru. Graficznie – wszystko ładnie, estetycznie rozłożone i na swych miejscach! Brawo!

Powodzenia w dalszej twórczości! 🥊

Odpowiedz

dziubasek1717

Boisz się, że nowi koledzy Cię nie zaakceptują
To niestety bardzo się zgadza, bo idę do nowej szkoły i nie znam tam totalnie nikogo no i niby w poprzedniej szkole miałam wielu przyjaciół, ale boję się, że nikt nie polubi mnie za to jaka jestem, a ja nie chcę nikogo udawać ☹

Odpowiedz
Avi_official

Avi_official

Zgadliście. Babka od polaka się na mnie uwzieła, na całe szczęście w tym roku będzie mnie uczyć tylko geo.

Odpowiedz
1

Bad_girl2008

Boisz się, że nowi koledzy Cię nie zaakceptują.
Coś mi mówi, że w tym roku idziesz do nowej szkoły, a Twoje obawy związane są z nowymi znajomymi – nie masz pojęcia, kogo się spodziewać i czy Cię polubią. Pamiętaj o tym, aby zawsze być sobą i nie udawać nikogo tylko po to, aby komuś się przypodobać. Nawet jeśli nie dogadasz się z każdym, to z pewnością poznasz świetnych ludzi, z którymi zaprzyjaźnisz się na długie lata. A jeśli nie zmieniasz szkoły, to prawdopodobnie są w Twojej klasie osoby, za którymi nie przepadasz i najchętniej już nigdy nie zobaczyłbyś ich na oczy, jednak niestety czeka Cię kolejny rok w ich towarzystwie…
Idę do nowej szkoły i boję się że nowi koledzy mnie nie polubią ponieważ w poprzedniej szkole nie byłam lubiana i na każdym kroku mnie wyzywali.

Odpowiedz
LunaLovegood-Potter

LunaLovegood-Potter

Boisz się, że nowi koledzy cię niezaakceptują.

Zostaję w tej samej szkole. Dochodzi do nas nowa uczennica, ale ja ją znam.

Odpowiedz
emido

emido

Boisz się, że nie dasz rady z nowym materiałem.
Bardziej stresuje się egzaminami

Odpowiedz

Nowe

Popularne

Kategorie

Powiadomienia

Więcej