Zdrap zdrapkę i zobacz kogo z Miraculum spotkasz!

27 Super!
Quiz w Poczekalni. Zawiera nieodpowiednie treści? Wyślij zgłoszenie
.another.
.another.
Zobacz profil
Zapraszam do rozwiązywania moich quizów:

Komentarze sameQuizy: 11

Dazai_Ah

Dazai_Ah

pamiętasz to czyczka? xDD

Odpowiedz
1
.another.

.another.

•  AUTOR

@_.someone._ oCZYWIŚCIE!

Odpowiedz
_Hermiona_

_Hermiona_

Marinette d***in-Cheng

Odpowiedz
1
Wladca_Paintu

Wladca_Paintu

A za 2 razem:
Wang Fu(Mistrz Fu)
Mistrz Fu to miły, pomocny i mądry starzec. Jest również łagodny i pełen szacunku dla innych. Dba o to, aby Miraculum nie wpadły w niepowołane ręce oraz wybiera nowych super-bohaterów, którzy są skorzy do pomocy innym. Nie uważa się za starca, mimo to wie, kiedy nie może rozwiązać danego problemu. Ze względu na błąd z przeszłości, czuje się odpowiedzialny za los Miraculów i bardzo dobrze je chroni. Pilnuje przepisów sekretnych mikstur, aby Władca Ciem nie wykorzystał ich mocy do niecnych celów. Jest bardzo uważny i nie zdradza tajemnicy, kim jest naprawdę. Biedronce oraz Czarnemu Kotu zdradził swoją tożsamość po bardzo długim czasie, kiedy było to konieczne.

Dostane mira 😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍

Odpowiedz
1
Wladca_Paintu

Wladca_Paintu

Luka Couffaine
Luka jest przeciwieństwem swojej siostry, Juleki. Jest bardzo otwarty, zabawny i przyjaźnie nastawiony do innych osób. Potrafi się zachowywać w sposób uroczy i zalotny. Nie ma problemów z odczytaniem emocji drugiej osoby i potrafi je wyrażać poprzez muzykę, dzięki swojej gitarze. Chętnie przyjmuje zaproszenie Marinette na lodowisko, aby dotrzymać jej towarzystwa, pomaga dziewczynie oraz troszczy się o nią w czasie spotkania. Martwi się o inne osoby, kiedy może im grozić niebezpieczeństwo. W odcinku Cichoszał udowadnia, że nienawidzi niesprawiedliwości oraz tego, gdy inne osoby postępują w niewłaściwy sposób. Jest wściekły na Boba i XYa, kiedy ci przywłaszczają piosenkę zespołu Kocia Muza. W odcinku Desperata udowadnia, że jest niezwykle odważny. Nawet nie posiadając super-mocy chce pomóc Biedronce w walce z super-złoczyńcą.

Odpowiedz
1
.Memories.

.Memories.

Adrien

Bitch

Odpowiedz
1
kambi

kambi

Marinette! 🐞

Odpowiedz
1
-Flores-

-Flores-

Adrien
Jej

Odpowiedz
2
MiszczuNiszczy

MiszczuNiszczy

Chloe
Jej!

Odpowiedz
1
Elianne

Elianne

Gabriel Agrest
Gabriel ma włosy w bardzo jasnym odcieniu blondu, które układa ku górze. Posiada on widoczne zakola. Oczy Gabriela są koloru niebieskiego, a twarz smukła i podłużna, z widocznie zarysowanymi kośćmi policzkowymi. Jest wysoki i szczupły. Nosi on czarne okulary.
Mężczyzna zazwyczaj ubiera białą koszulę z dużym kołnierzykiem, na którą ubiera szarą kamizelkę z czerwonymi guzikami oraz kieszonkami, a pod szyją zawiązuje biało-czerwoną apaszkę, pod którą ukrywa Miraculum Motyla. Na to zakłada białą marynarkę. Gabriel ubiera również czerwone spodnie oraz białe buty typu derby. Na środkowym palcu lewej ręki nosi srebrną obrączkę.

Odpowiedz
1
Thillie

Thillie

Adrien Agreste
Adrien jest charyzmatyczny i miły. Lubi się bawić, ale na co dzień jest poważny i posłuszny. Jeśli coś sprawia mu przykrość, stara się bagatelizować swoje uczucia, jak na przykład w relacji z ojcem. Myśli racjonalnie, lecz wyraża irytację i frustrację, gdy coś jest za trudne lub nie tak. Choć otwarcie jest przyjazny, to tylko przyjaciele mogą poznać o nim prawdę. Jednak jego miłość do Biedronki niekiedy wygrywa i daje się ponieść emocjom. W odcinku Desperata chłopak rezygnuje z bycia Czarnym Kotem, ponieważ jest szczęśliwy, że to właśnie jego wybrała Biedronka i chce mu powierzyć Miraculum.

Odpowiedz
1

Nowe

Popularne

Kategorie

Powiadomienia

Więcej