Zdrap zdrapkę i sprawdź, jaki chowaniec stanie się Twoim.


291 Super!
Zauważyłeś literówkę lub błąd? Napisz do nas.
Zobacz podobne quizy: #chowaniec #magia #przygoda #zdrapka

Komentarze sameQuizy: 144

marynatacute

marynatacute

Kitsune
Podróżowałeś po Azji poszukując istoty, która została by Twoim chowańcem. Podczas niebezpiecznej wyprawy spostrzegłeś przypominającego lisa kitsune o dziewięciu ogonach. Okrążał Cię niepewnie, aż w końcu pozwolił pogłaskać po grzbiecie. Bez słów starałeś przekazać mu, że nie chcesz zrobić mu krzywdy. Gdy usiadłeś zwierzę ufnie oparło pysk na Twoich kolanach i wiedziałeś już, że Twoje poszukiwania dobiegły końca. Podziel się wynikiem w komentarzu!

Odpowiedz
Outsiderka

Outsiderka

Jednorożec. Niezły zaszczyt, w końcu one są bardzo rzadkie i płochliwe 🦄✨

Odpowiedz
Kasjopea

Kasjopea

Pawi Koń

Odpowiedz
Adhara_Isabell_Black

Adhara_Isabell_Black

Pegaz
Twoja podróż po Grecji nie była zwykłą turystyczną wycieczką, a próbą odnalezienia jak najszlachetniejszej istoty, która zostałaby Twoim chowańcem. Przemierzałeś pasmo niebezpiecznych gór, gdy zobaczyłeś zlatującego, białego pegaza. Wypiął dumnie pierś, więc skłoniłeś się okazując tym szacunek. Zwierzę odwzajemniło to i pozwoliło się dosiąść. Rozpostarło swe piękne białe skrzydła i rozumiałeś, że postanowił stać się Twym towarzyszem. Podziel się wynikiem w komentarzu!

Odpowiedz
Aneta.Aria

Aneta.Aria

Pawi Koń
Pawiego Konia znalazłeś w górach przywołując istotę, która zostanie Twoim chowańcem. Ten majestatyczny, błękitny koń z pawim ogonem nosił się dumnie. Skłoniłeś się przed nim i odwzajemnił to pozwalając usiąść na swoim grzbiecie. Zwierzę o szlachetnej krwi zaakceptowało Cię. Podziel się wynikiem w komentarzu!

Odpowiedz
._Golden.Dreams._

._Golden.Dreams._

Mały smok
Z jajka czarnej kury, noszonego w specjalny sposób, aby wykuł się z niego chowaniec główkę wystawił mały, czerwony smok. Ta rozkoszna istotka na razie nie zajmowała zbyt wiele miejsca i była zupełnie bezbronna, ale wiedziałeś, że gdy podrośnie będzie wielkim i potężnym smokiem. Podziel się wynikiem w komentarzu!
Uwielbiam smoki! Są cudowne!

Odpowiedz
1
Kira91

Kira91

•  AUTOR

@Keri0d Zgodzę się.

Odpowiedz
nikola5474567

nikola5474567

Feniks
Podczas podróży do Indii poszukiwałeś człowieka sprzedającego jaja smoka. Były niewielkiego rozmiaru, całe czarne i należało właściwie się nimi zająć, aby wykluł się smok chowaniec. Zabrałeś go do domu i postępowałeś wobec przykazań. Po dziewięciu dniach jajo zaczęło pękać. Jakie było Twoje zdziwienie, gdy zamiast smoka ujrzałeś feniksa. Z miejsca pokochałeś najszlachetniejszego z ptaków i wiedziałeś już, że to właśnie ten rodzaj chowańca był Ci pisany.

Odpowiedz
ANIMOWana96

ANIMOWana96

Feniks, super hah <3

Odpowiedz
1
MeryZet

MeryZet

Pegaz
O, super

Odpowiedz
1
K-pkS

K-pkS

Lis

Odpowiedz

Nowe

Popularne

Kategorie

Powiadomienia

Więcej