Zdrap zdrapkę i dowiedz się, którą legendę lub teorię ze Star Stable powinnaś sprawdzić!

151 Super!
Udostępnij quiz
Zauważyłeś literówkę, błąd ortograficzny lub stylistyczny? Napisz do nas.

Komentarze sameQuizy: 72

Saga_02

Saga_02

Sally! Ogólnie bardzo lubię tę legendę :)

Odpowiedz
Emily_Diggory

Emily_Diggory

Legenda o Kate Lionhome
Sprawdzić powinnaś legendę o Kate Lionhome, przerażającej hakerce grasującej w ciemnych zakątkach naszej gry. Historia mówi, że Kate była kiedyś zwykłym graczem ubranym na czerwono. Nigdy nie pisała jednak na czacie, nie miała znajomych czy klubu. Pewnego dnia napisała na czacie „Goodbye friends, nobody is safe” (Żegnajcie przyjaciele, nikt nie jest bezpieczny). Podobno wszystkich wywaliło później z gry. Jakiś czas później hakerka napisała na czacie kropkę, która wywołała strach i wielki spam. Od tamtej pory nikt jej nie widział. Niektórzy wspominają jednak, że czasami zobaczyć ją można w nocy w Przesmyku Diabła lub zamkniętych i mrocznych częściach mapy. Jeśli masz odwagę, możesz jej poszukać…
Nwm robiłam to kiedyś na koncie z sr tylko z kodów i jak tam pojechałam to tam była właśnie jakaś Kate ale ja już zawał i uciekłam a potem przez kilka dni się nie mogłam na konto zalogować O.o

Odpowiedz

Aniasso

Kate!
Widziałam ją w przesmyku diabła😱

Odpowiedz
Roksanaikonie.pl

Roksanaikonie.pl

Sally!
Ja ogólnie mam to sprawdzić w przyszłym tygodniu kilka razy, zrobię zdjęcia, nagram film(jak mi się uda) i wstawię na samequizy. Chcę raz na zawsze udowodnić to czy ona istnieje, czy nie! Kto chce zobaczyć to zapraszam do mnie! niedługo taki wpis się pojawi!

Odpowiedz
1
sso_quizy

sso_quizy

Legenda o Zjawie Nocnych Świateł
Legenda bardzo mało rozpowszechniona wśród graczy. Mówi ona o dziewczynie ubranej na czarno jeżdżącej na białym starym fiordzie, która nawiedza Dolinę Ukrytych Dinozaurów. Nieliczna grupa osób, która podobno spotkała zmorę opisała zdarzenie. Kilkoro przyjaciół pojechało w nocy do Doliny Ukrytych Dinozaurów, aby poszukać skałek do zadania. Rozdzielili się. Jedna z osób zbliżyła się do Lodowego Lasu. Muzyka urwała się w połowie, a w oddali zamajaczył kształt zjawy. Dziewczyna zbliżyła się, lecz zmora zniknęła. Czy to prawda?
nawet nie znałam tej legendy

Odpowiedz
1
rikki-tikki

rikki-tikki

próbowałam znów i… Teoria o płaczu w zamku
Jeszcze kilka miesięcy temu sensację wywoływał płacz, który rozlegał się w Zamku Srebrnej Polany. Pomiędzy dwudziestą trzecią, a drugą w nocy należało zatrzymać się przed zamkiem i ponownie zalogować się do gry. Usłyszeć można było płacz. Sprawa została wyjaśniona, iż jest to płacz Lindy uwięzionej w zamku i zatuszowana. Jednak dla mnie płacz nie brzmi jak płacz Lindy – ba, nie brzmi jak płacz dziecka. Powinnaś to sprawdzić… co to znaczy zatuszowana??????

Odpowiedz
1
rikki-tikki

rikki-tikki

@rikki-tikki klątwę mam. Ciągle zdrapuję legendę o spalonym domku…

Odpowiedz
zyciewsiodle

zyciewsiodle

Legenda o Sally

Sprawdzałam ale myślałam że to żarty więc jak przyjechałam to o północy dla beki powiedziałam te słowa i przyszedł jakiś fryz ze starszej animacji i zaczął mnie gonić a ja byłam tak przerażona że natychmiast zaczęłam uciekać i wezwałam podwózke… TO BYŁO TAKIE STRASZNE😱

Odpowiedz
2
Roksanaikonie.pl

Roksanaikonie.pl

@Meteorhorse
no nwm… dużo ludzi tak pisze… Ale jakbyś chciała zobaczyć, to ja do 2 tygodni napiszę taki wpis na samequizy, więc jak chcesz się przekonać czy to prawda, czy nie to zapraszam!

Odpowiedz
1
VarsiTheCat

VarsiTheCat

Legenda o Sally
Powinnaś sprawdzić jedną z najstarszych i jednocześnie najpopularniejszą legendę na Star Stable, czyli historię o Sally, Królowej Fryzów. Według opowieści graczy Sally jest zjawą pojawiającą się na Farmie Unfortunate Dews równo o północy po wypowiedzeniu na czacie słów: „Sally, Sally, przyjdź tu do nas…” bądź „Sally, Sally, składamy się tobie w ofierze…”. Ponadto gracz musi przyjechać na koniu fryzyjskim. Co do wyglądu Sally nie ma zgodności. Niektórzy mówią o dziewczynie ubranej na czarno jeżdżącej na koniu fryzyjskim w starszym modelu, a inni twierdzą, że Sally jest koniem fryzyjskim, także w starszej wersji. Podziel się wynikiem w komentarzu!

:)

Odpowiedz
2
Koniara_111_SSO

Koniara_111_SSO

Zjawa Nocnych Świateł

Boże, akurat jak to skończyłam czytać ktoś na dworzu się drze i piszczy XDD

Odpowiedz
2
Horsey_Suzie

Horsey_Suzie

Legenda o Zjawie Nocnych Świateł :) Sprawdze jak odblokuje doline ukrytych dinozaurów ;) Super quiz

Odpowiedz
1

Nowe

Popularne

Kategorie

Powiadomienia

Więcej