Zdrap zdrapkę i dowiedz się, którą legendę lub teorię ze Star Stable powinnaś sprawdzić!

234 Super!
Zauważyłeś literówkę lub błąd? Napisz do nas.

Komentarze sameQuizy: 129

Mealisa

Mealisa

Legenda o Kate Liohome. Czy to w ogóle jest prawdziwe? Bo jak nie to nie ma sensu szukać…

Odpowiedz
WerAA_Horse

WerAA_Horse

Legenda o Kate Lionhome 😱

Odpowiedz
1
Kara_OGara

Kara_OGara

Legenda o Spalonym Domku
Legenda mówi o spalonym domku w głuchych lasach, niegdyś miejscu zamieszkania burmistrza. Historia mówi, że burmistrz opuścił domek i pozostawił syna oraz żonę. Kobieta, nazywana Wdową, bardzo dbała o syna, który pewnej nocy został u kolegi na noc nie mówiąc niczego matce. Po powrocie zastał zgliszcza, a wdowy nigdzie nie było. Z rozpaczy rzucił się do pobliskiej Rzeki Srebrnej Pieśni. Podobno, około pierwszej w nocy, w okolicach Domku usłyszeć można dźwięk rozpalanego ogniska, podzwanianie dzwoneczków oraz szept małego dziecka: "Help me, where is my mother?" (Pomóż mi, gdzie jest moja matka?). Podziel się wynikiem w komentarzu! Ciarki mnie przeszły. Google otwierać nową Kartę!!!!!

Odpowiedz
1
Luna1457

Luna1457

Legenda o Zjawie Nocnych Świateł.
Nie słyszałam o niej ale brzmi kusząco hah…

Odpowiedz
1
bellatrixlestrange136

bellatrixlestrange136

fajny quiz a ja mam o spalonej chatce

Odpowiedz
1
Horse_Girl777

Horse_Girl777

Legenda o Kate Lionhome
Sprawdzić powinnaś legendę o Kate Lionhome, przerażającej hakerce grasującej w ciemnych zakątkach naszej gry. Historia mówi, że Kate była kiedyś zwykłym graczem ubranym na czerwono. Nigdy nie pisała jednak na czacie, nie miała znajomych czy klubu. Pewnego dnia napisała na czacie "Goodbye friends, nobody is safe" (Żegnajcie przyjaciele, nikt nie jest bezpieczny). Podobno wszystkich wywaliło później z gry. Jakiś czas później hakerka napisała na czacie kropkę, która wywołała strach i wielki spam. Od tamtej pory nikt jej nie widział. Niektórzy wspominają jednak, że czasami zobaczyć ją można w nocy w Przesmyku Diabła lub zamkniętych i mrocznych częściach mapy. Jeśli masz odwagę, możesz jej poszukać… Podziel się wynikiem w komentarzu!

Supeeeerrr👌👌👌! Sprawdzałam już to i bardzo lubię jej poszukiwać!!! Tylko jedna mała porada. Katy podobno miała swój klub ale wszyscy go opuścili i dla tego zhakowała grę ale poza tym wszystko jest super!

Odpowiedz
1
juka1100

juka1100

@Horse_Girl777 ja też mam o kate

Odpowiedz
Koniara_Love_Horse

Koniara_Love_Horse

Legenda o Sally
Powinnaś sprawdzić jedną z najstarszych i jednocześnie najpopularniejszą legendę na Star Stable, czyli historię o Sally, Królowej Fryzów. Według opowieści graczy Sally jest zjawą pojawiającą się na Farmie Unfortunate Dews równo o północy po wypowiedzeniu na czacie słów: "Sally, Sally, przyjdź tu do nas…" bądź "Sally, Sally, składamy się tobie w ofierze…". Ponadto gracz musi przyjechać na koniu fryzyjskim. Co do wyglądu Sally nie ma zgodności. Niektórzy mówią o dziewczynie ubranej na czarno jeżdżącej na koniu fryzyjskim w starszym modelu, a inni twierdzą, że Sally jest koniem fryzyjskim, także w starszej wersji. Podziel się wynikiem w komentarzu!
Sprawdziłam już i hmm… widziałam tylko cień Sally na klifie i słyszałam dziwną muzykę.

Odpowiedz
1
N1ghtR0se

N1ghtR0se

Legenda o Kate Lionhome

Odpowiedz
1
Korzen_SSO

Korzen_SSO

Legenda o Spalonym Domku
Legenda mówi o spalonym domku w głuchych lasach, niegdyś miejscu zamieszkania burmistrza. Historia mówi, że burmistrz opuścił domek i pozostawił syna oraz żonę. Kobieta, nazywana Wdową, bardzo dbała o syna, który pewnej nocy został u kolegi na noc nie mówiąc niczego matce. Po powrocie zastał zgliszcza, a wdowy nigdzie nie było. Z rozpaczy rzucił się do pobliskiej Rzeki Srebrnej Pieśni. Podobno, około pierwszej w nocy, w okolicach Domku usłyszeć można dźwięk rozpalanego ogniska, podzwanianie dzwoneczków oraz szept małego dziecka: "Help me, where is my mother?" (Pomóż mi, gdzie jest moja matka?). Podziel się wynikiem w komentarzu!

Fajniy quiz :)

Odpowiedz
1
Horse_Girl777

Horse_Girl777

Legenda o Kate Lionhome
Sprawdzić powinnaś legendę o Kate Lionhome, przerażającej hakerce grasującej w ciemnych zakątkach naszej gry. Historia mówi, że Kate była kiedyś zwykłym graczem ubranym na czerwono. Nigdy nie pisała jednak na czacie, nie miała znajomych czy klubu. Pewnego dnia napisała na czacie „Goodbye friends, nobody is safe” (Żegnajcie przyjaciele, nikt nie jest bezpieczny). Podobno wszystkich wywaliło później z gry. Jakiś czas później hakerka napisała na czacie kropkę, która wywołała strach i wielki spam. Od tamtej pory nikt jej nie widział. Niektórzy wspominają jednak, że czasami zobaczyć ją można w nocy w Przesmyku Diabła lub zamkniętych i mrocznych częściach mapy. Jeśli masz odwagę, możesz jej poszukać… Podziel się wynikiem w komentarzu!

Odpowiedz
1

Nowe

Popularne

Kategorie

Powiadomienia

Więcej