Zdrap swoje świąteczne ozdoby!

16 Super!
Quiz w Poczekalni. Zawiera nieodpowiednie treści? Wyślij zgłoszenie

Komentarze sameQuizy: 1

Anastazja___Gryffindor__.

Anastazja___Gryffindor__.

Oto twoja choinka!
Twoje drzewko świąteczne będzie dużych rozmiarów. Ozdób będzie u ciebie tak dużo, że prawie nie będzie można dostrzec choinki. Białe kwiaty, bombki różowe lub śnieżnobiałe, pastelowo różowawe i błyszczące wstążki, światełka i gałązki pomalowane na złoto lub srebrno. Stojak będzie standardowy, w kolorze białym, a pod stojakiem będzie różowy włochaty dywanik. Podoba ci się wynik? Podziel się w komentarzu!

Oto twój świąteczny outfit!
Twoim specjalnym ubraniem będzie czerwona sukienka. Sukienka będzie cała w kratkę (kolory czerwonego oraz zielonego). Z zakończeń rękawów będą wychodziły białe falbaniaste rękawy, z podobnym wzorkiem jak na odświętnej serwetce. Podobnie będzie przy dekolcie. Guziki będą dość duże i kuliste. Będą one koloru różowego lub złotego. Wygląd guzików będzie błyszczący. Ubierzesz również białe, prześwitujące podkolanówki. Jako buty założysz lekko szarawe bądź białe buciki na obcasie. Podoba ci się wynik? Podziel się w komentarzu!

Oto twój świąteczny pokój
Twój świąteczny pokój. Twój pokój będzie prawie całkowicie zmieniony gdyż twoja pościel będzie czerwona, ze wzorami w renifery, na oknach będą wisiały wieńce z wplecioną w nie wstążką, nad łóżkiem powiesisz nawet świąteczny obraz, świece i świąteczne poduszki również znajdą się u ciebie. Podoba ci się wynik? Podziel się w komentarzu!

Oto twoje świąteczne ciasteczka!
Twoje pierniczki będą naprawdę zabawne! Zrobisz piernik w kształcie ludzka i ozdobisz go kolorowym lukrem. Kolorów nie będzie dużo: biały, czerwony oraz zielony. Mimo to twoje piernikowe ludki będą bardzo kreatywne! Podoba ci się wynik? Podziel się w komentarzu!

Odpowiedz
1

Nowe

Popularne

Kategorie

Powiadomienia

Więcej