Zdrap 10 zdrapek i dowiedz się kto trafi do twojej klasy w świecie anime!

36 Super!
Udostępnij quiz
Quiz w Poczekalni. Zawiera nieodpowiednie treści? Wyślij zgłoszenie
Sprawdź najnowsze posty na Instagramie! @samequizy
Asuka Asuka
Zobacz profil
Zapraszam do rozwiązywania moich quizów:

Komentarze sameQuizy: 18

Sadik

Sadik

Ochako-chan ❤

Odpowiedz
Asuka

Asuka

•  AUTOR

@Sadik Brawo ^^

Odpowiedz
1
demonjunior22

demonjunior22

A Madara dołączy raczej jako nowy nauczyciel ^^

Odpowiedz
Asuka

Asuka

•  AUTOR

@demonjunior22 nope xD On siedział dużo klas bo przejść nie mógł xd

Odpowiedz
1
Nagisa

Nagisa

Z Naruto Rock Lee….
Do Brewki nic nie mam, ale wolałabym Shikamaru (¬ ³¬ )

Odpowiedz
Asuka

Asuka

•  AUTOR

@Nagisa To zdrap jeszcze raz ^^ może się uda, bo Shika też jest :3

Odpowiedz
All_About_Kpop

All_About_Kpop

będzie druga część?

Odpowiedz
Asuka

Asuka

•  AUTOR

@All_About_Kpop Huh? Nie myślałam o tym, ale zobaczę, na pewno nie pojawi się zbyt szybko jeśli się zdecyduje, bo się męczyłam nad tymi opisami dość długo xD

Odpowiedz
1
All_About_Kpop

All_About_Kpop

@Asuka spoko spoko czekam :3

Odpowiedz
Asuka

Asuka

•  AUTOR
Odpowiedz
1
Nikola68

Nikola68

Super 😍😍

Odpowiedz
Asuka

Asuka

•  AUTOR

@Nikola68 dziękuję ❤❤

Odpowiedz
1
Tokyo_Neko

Tokyo_Neko

Hakuryuu Ren, Dabi :D

Odpowiedz
Asuka

Asuka

•  AUTOR
Odpowiedz
Koriko_May

Koriko_May

Shikamaru Nara
Przystojny lecz leniwy na pewno nie raz zaskoczy was swoją wiedzą skoro śpi na prawie każdej lekcji! Jest wspaniałym przyjacielem nie osądzającym ludzi po wyglądzie i po tym co słyszy od innych jest osobą, która sama wyrabia sobie zdanie co niechybnie jest jedną z jego wielkich zalet.

Aki Tezuka
Aki jest osobą zabawną i wyluzowaną, a jednocześnie bardzo kobiecą. Luźno traktuje związki choć kocha swojego chłopaka.

Yuno
Yuno przeważnie jest spokojny i opanowany, rozmawia z kimś tylko wtedy gdy musi. Charakteryzuje się ambicją. Jest zdolny, w sytuacjach zagrożenia zachowuje zimną krew, co odnosi się do jego opanowania. Yuno jest bardzo zdeterminowanym człowiekiem.

Guiche de Gramont
Guiche ma bardzo zarozumiałą osobowość, ponieważ ma powodzenie u dziewcząt. Ta osobowość wskazuje, że jest on również człowiekiem poszukującym przyjemności. Chociaż ma również niskie zaufanie. Mimo bycia Casanovą Guiche jest zawsze gotowy do walki, szczególnie jeśli chodzi o ochronę jego przyjaciół.

Mina Ashido
Mina jest wesoła i przez większość czasu widziana jest z uśmiechem na twarzy. Łatwo staje się podekscytowana, ale także jest bardzo emocjonalna i łatwo doprowadza się do łez w różnych sytuacjach, z ulgi, smutku i frustracji. Jednak nadal jest bardzo niefrasobliwa, nie ma problemu z byciem zupełnie nagim na oczach innych ludzi, jednak wciąż nie jest zadowolona z bycia podglądaną przez zboczeńców. Mina jest także bardzo towarzyska i chętna do angażowania się w sytuacje społeczne i okazuje się być bardzo zdenerwowana, gdy odmawia się jej możliwości bycia na zebraniu lub wydarzeniu, na które również czeka. Ashido gardzi zastraszaniem. Potrafi bronić ludzi, nawet gdy sama się boi, posuwając się tak daleko, aby znaleźć się pomiędzy jej przyjaciółmi, a niebezpieczną, zastraszającą figurą, aby zapewnić im bezpieczeństwo, robiąc wszystko, co w jej mocy, aby zapobiec dalszej eskalacji sytuacji. (Tylko nie ona😒)

Mihaya
Mihaya jest chytrą i przebiegłą osobą, z głębokim pragnieniem władzy związanym z byciem szlachetnie urodzonym i posiadaniem tytułu. Informacje wyjawia tylko za cenę, która w przeważającej mierze składa się z jakiejś formy władzy związanej z przyznaniem tytułu szlacheckiego, ponieważ pieniądze i klejnoty go nie zadowolą.

Pisti
Pisti jest zabawną i przyjazną osobą. Mimo swego niepozornego wyglądu jest bardzo inteligentną kobietą i jest świadoma spraw międzynarodowych. Sprawuje władzę szefa dyplomacji. Jest niezadowolona ze swojego wyglądu i ma nieco skomplikowane uczucia do do dziewczyn z większymi piersiami. Jest dobra w sztuce aktorskiej, każdy nabiera się na jej udawany płacz. (Nie znam tej postaci, ale nie polubiłabym jej)

Jellal Fernandes
Jellal jest miłą, życzliwą i opiekuńczą osobą gotową ponieść karę i oddać życie za inne osoby.

Aizawa Nagisa
Aizawa z wyglądu jest osobą poważną i odpowiedzialną jest jednak też dość emocjonalna i przejmująca się różnymi błahostkami, które dla wielu ludzi nie mają żadnego znaczenia. Posiada również wspaniały sekret.

Shouta Kazehaya
Wszędzie Shouta był znany swoim kolegom z klasy jako żywa i towarzyska osoba. Zawsze starając się przywitać wszystkich wokół siebie odświeżającym uśmiechem, bez względu na ich pochodzenie, szybko wyróżniał się pozytywnie. Mimo tych dobrych cech Shota znany jest z wielu złych cech, które sam zauważa. Czasami okazuje się, że jest trochę nieświadomy uczuć innych ludzi.

W klasie miałabym dwie wroginie.

Ten quiz powinien trafić na główną

Odpowiedz
Asuka

Asuka

•  AUTOR

@Koriko_May hah xd Ooo dziękuję ❤❤

Odpowiedz
ama13P

ama13P

Fajny pomysł na quiz ^^

Odpowiedz
Asuka

Asuka

•  AUTOR

@ama13P Dziękuję ♥

Odpowiedz
1

Nowe

Popularne

Kategorie

Powiadomienia

Więcej